Dexter

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 16 Nov 2012, 15:45

SpoilerShow
Moj death pool izgleda ovak nekako: Laguerta, Quinn, Hannah i naravno mafijaški boss, moguće i ona Quinnova striptizeta. Deb nema šanse da koknu, a i za Angela bi mi bilo žao..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Dexter

Post by Wendigo » 16 Nov 2012, 18:32

Zadro wrote:
SpoilerShow
Deb :heart: :P
također. meni je ona najdraži lik tamo.

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Dexter

Post by Josef K » 26 Nov 2012, 23:18

Patetika do bola u devetoj.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Dexter

Post by Scarface » 26 Nov 2012, 23:46

SpoilerShow
Isaacov arc je okončan jako dobro, možda epizodu prerano, al sad je jasno da on nikad i nije triba bit Big Bad. Nakon šta je Dexter otvorija dušu prema Hannah nisan siguran šta će s njom bit, ja bi osobno volija da se ta "patetika" nastavi, al ko zna šta nas čeka u sljedeće 3 epizode. Oće li Hannah ipak završit ka Lila, razočaranje u Dexterovim očima i opasnost po njemu bliske, pa i njega samog? LaGuerta će ga dakle prokužit, to je jasno i iz promo-a, i sasvim je sigurno preptostavit da će se oko nje i otkrića vrtit finale sezone. Još ostaje George iz Koshka bros.-a te ovaj piroman ka minorna prijetnja. I iz zatvora izlazi lik koji je naručija ubojstvo Dexterove majke. Malo previše neprijatelja za 3 epizode, po meni.

Inače je ova sezona, iako znatno bolja od 3., 5. i 6. prenatrpana podzapletima. Moglo se to i profiltrirat, al svejedno mi je i dalje izvrsna. Sad kad je Isaac mrtav, sezona postaje jako nepredvidiva, baš se radujen ostatku.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 28 Nov 2012, 00:15

SpoilerShow
Mišljenja sam još od prije da će Hannah završit na stolu, opet, Deb je u pravu, ona je killer, ali bez koda i vjerujem da svi koji su joj se ikad emotivno približili ili joj stali na put završavaju kobno. uopće ne pušim njenu "zaljubljenost" u Dextera. I drago mi je da je Deb došla k sebi, ja iskreno sada sve više želim da Dexter završi nekako nesretno, da bude otkriven i/ili ubijen. ne znam, digao mi je tlak sad u ovoj sezoni :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Dexter

Post by olio » 28 Nov 2012, 00:24

SpoilerShow
meni je Hannah totalno sumnjiva. Nekako meni to sve izgleda fejk. Npr. scena na brodu...izgledalo mi je kao da fejka strah da bi mogla "podijelit" svoje iskustvo da sazna dexterove "strahove". Sve mi djeluje kao da ga proučava, kao buduću žrtvu. A sad je li to meni sve u glavi jer sam čisto loše nastrojen prema Hannah il je stvarno.... :?:

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 28 Nov 2012, 00:39

SpoilerShow
ma, meni je Dexter pao u očima najviše jer je pomogao praktički da Hannah ubije onog pisca, e on jadan stvarno ništa nije bio kriv osim što je ugrožavao Hanninu slobodu. I žao mi je Isaaca, on mi nije predstavljao pravu prijetnju Dexteru niti malo tokom sezone. Ghost je u pravu za previše neprijatelja, jebote, samo se kote iz epizode u epizodu, onak, što se mene tiče nije potrebno non stop držati tu neku napetost da bi serija bila zanimljiva..
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Dexter

Post by Josef K » 28 Nov 2012, 00:43

SpoilerShow
Pisac je isto nekoga koknuo, ako me pamćenje dobro služi. Bilo je nešto sitno i nebitno, ali svejedno dovoljno da zadovolji taj nesretni kod.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 28 Nov 2012, 00:44

Zadro wrote:
SpoilerShow
Pisac je isto nekoga koknuo, ako me pamćenje dobro služi. Bilo je nešto sitno i nebitno, ali svejedno dovoljno da zadovolji taj nesretni kod.
SpoilerShow
mislim da nije nego je dex pokušavao da mu smjesti ubojstvo time osiguravajući da on prestane pisati o Hanni
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Dexter

Post by Josef K » 28 Nov 2012, 00:50

SpoilerShow
Da stvarno, tek sad sam se sjetio da ga nije on ubio. Ali mislim da on stvarno nije očekivao da će ga Hannah otrovat. Barem je izgledao šokirano.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 28 Nov 2012, 00:53

Zadro wrote:
SpoilerShow
Da stvarno, tek sad sam se sjetio da ga nije on ubio. Ali mislim da on stvarno nije očekivao da će ga Hannah otrovat. Barem je izgledao šokirano.
SpoilerShow
ma može se on šokirati do preksutra. pisac je nevina žrtva i iako možda nije suučesnik u ubojstvu, nije ubio Hannu zbog toga, a i ostalih zločina. faking razmišljanje "malom glavom"
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Dexter

Post by Josef K » 28 Nov 2012, 00:57

Da si muško, ne bi mu zamjerila :lol:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Dexter

Post by Scarface » 28 Nov 2012, 02:07

SpoilerShow
Ja san se bija cili raznježija i obradova šta je Dexter konačno naša svoju srodnu dušu, i sad ne mogu virovat da će i Hannah ispast samo još jedna promašaj. A pisac mi je bija antipatičan i iskreno, dobija je šta je tražija, nastupa je previše samouvjereno i arogantno, s obzirom da se bavi proučavanjem ljudskih monstruma, triba je bit oprezniji.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dexter

Post by Asfodel » 28 Nov 2012, 09:54

Na kraj upizode se meni isto činilo da
SpoilerShow
Hannin ljubavni entuzijazam nije ni upola kao Dexterov. Baš se vidjelo. I dogodit će se neko sranje i neće živjeti sretno ever after :cry:
SpoilerShow
I pisca mi je definitvno žao, rekoh konačno netko za Deb.. ali ne, Deb stvarno nema sreće u ljubavi :lol:
I baš se vidi da ju je saznanje dosta promijenilo, nije više onako zabavna, kme. Iako je to ustvari dobra stvar zbog realnosti.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Dexter

Post by Josef K » 28 Nov 2012, 14:19

SpoilerShow
Omg ja bih popizdio da je Deb završila s tim umišljenim debilom :lol:

Post Reply