Dexter

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dexter

Post by Asfodel » 13 Jan 2013, 21:35

Debilno..
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Dexter

Post by Josef K » 19 Apr 2013, 01:43

Sad kad znamo da je ovo zadnja sezona i kad vidim ovo malo me strah :(

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Dexter

Post by filmofil » 27 Apr 2013, 04:28

po meni je to logičan kraj. nadam se da zadnja scena u sezoni neće biti dexter kako ispija koktel na pješčanoj plaži jer je kao otišao u 'mirovinu'. on mora umrijeti, pitanje je samo koliku će žrtvu napraviti, tj. što će njegova smrt na kraju značiti.
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Dexter

Post by Scarface » 27 Apr 2013, 10:39

Jep, triba umrit, iako bi baš volija da nas iznenade i da se Dexter izvuče, dok svi ostali završe tragično njegovom krivicom, uključujući i njegovog sina. Al malo koja serija ima tolika muda, tako da ne očekujem ništa slično.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dexter

Post by Asfodel » 02 Jul 2013, 22:09

"fucking password" :mrgreen: :prayer:


Rampling :D
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 04 Jul 2013, 19:08

Asfodel wrote:"fucking password" :mrgreen: :prayer:


Rampling :D
mislim da će ekipa masovno sad koristiti baš tu lozinku :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dexter

Post by Asfodel » 09 Aug 2013, 13:56

Nitko niš ne komentira :kokicarenje:

Jel se samo meni ne sviđa kraj zadnje epke (i kud to sve vodi)
SpoilerShow
Ne po pitanju Hanne, to je ok.. nego maloga :o njaa
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 18 Aug 2013, 01:32

malo zapostavila, ali neki dan odgledala sve što je izašlo. asf, slažem se sa spoilerom, totalno nepotrebno i čini mi se da ako to ne "riješe" ostavljaju materijala za spin-off :lol: :lol:
jedva čekam kraj i kako će se sve raspetljati!
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Dexter

Post by Scarface » 18 Aug 2013, 15:47

Meni je iskreno ova sezona najgora dosad, puna nepotrebnih fillera i glupih likova, i uz to osim Rampling jako loših gostujućih glumaca.

Gleda san epizodu Writer's Rooma di su gostovali pisci Dextera i vidilo se da je to hrpa zbunjenih antitalenata. Nakon 4. sezone odo naš dragi Dexter u 3 pm, a ova "završnica" je sramotna.

I da, kolaju spoileri koji su se dosad pokazali jako točnima, i kako nisan moga odolit da pročitam kakvo nam sranje spremaju, pročita san i one za 12. epizodu i mogu samo reć - JADNO! Ako je to veliki kraj Dextera, e stvarno ne znam di im je i ovo malo pameti bilo pri smišljanju toga.

No eto, ovo je moj dojam, ali sam jednostavno prebijesan šta mi je nekoć omiljena serija postala gotovo pa tlaka za gledanje. Još kad ju usporedim sa završnicom Breaking Bada, kao da gledaš meksičku sapunicu i onda prvoklasnu krimi dramu.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 18 Aug 2013, 16:10

daj stavi pod spoiler šta si pročitao, baš me zanima :D
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Dexter

Post by Scarface » 18 Aug 2013, 22:51

SpoilerShow
Ukratko, onaj ljigavac Saxon šta se mota oko Dexterove susjede je zapravo Brain Surgeon i Vogelin sin koji ubije i Zacha i Vogel i Deb, i sve to jer Dexter odjednom izgubi želju za ubijanjem, a Dexter nastoji pobjeć iz države s Hannah i Harrisonom. I kad i Deb biva ubijena, Dexter odluči stat na kraj Saxonu (kao da se radi o nekom velikom nemesisu, give me a break) i ode za njim. Tada i uragan Laura (wow, kako pametno ime, ubija me ova simbolika) uleti u priču i izbaci sva tijela u onim vrećama na obalu. Na taj način svi znaju da Doakes ipak nije BHB, ali opet, ne znaju ni da je to Dexter.

Šta se tiče Dexterovog kraja, tu su spoileri nejasni, iako je isti lik koji je sve dosad točno predvidija reka da na samom kraju Mathews dođe do mista di se Dexter i Saxon obračunavaju te ubije Saxona, i otkrije Dexteru da je cilo vrime sve zna i sad kad je Dexter izgubija želju za ubijanjem nije mu od koristi te ga upuca u glavu. Mathews preuzme skrbništvo nad Harrisonom a Hannah počini samoubojstvo nakon što ju Elway uhvati. Zadnjih 5 minuta je bez dijaloga uz mnoštvo flashbackova, i konačna scena prikazuje Harrisona kako se igra i vidi duh svog oca ka i šta je Dexter vidija Harryjev.

Moguće je i da je ovo s Mathewsom ipak netočno, no već i cila ova stvar sa Saxonom je dovoljno loša i kako se čini, sve ide u tom smjeru.


Ne znan kako vama, ali ovo nije ni blizu kraja kakvog san zamišlja. Sve na kraju završava ka tipična radnja nekog B krimića.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 18 Aug 2013, 23:21

OMG veću glupost nisu mogli smisliti. ako će to zaista tako biti, dexter pada nisko na ljestvici naj serija.. taj info je kao špekulacija ili vrlo vjerojatna verzija kraja??
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: Dexter

Post by Scarface » 19 Aug 2013, 00:02

Dolaze od istog lika koji je dosad pogodija detaljne spoilere za prvih 8 epizoda. Stvarno se nadan da nisu točni. :/
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Dexter

Post by Asfodel » 20 Aug 2013, 00:15

O moj bože :lol:

Inače, ne gledam Dexa kao prvoklasnu krimi dramu u maniri BB-a, on funkcionira ovakav kakav je i žanrovski/tipski dobivam od njega što mogu dobivati. Tako da ga ne bih kritizirala s te strane cijelu seriju zbog neuvjerljivosti, NO svejedno se bar malo mogu potruditi oko dostojnijeg kraja :mrgreen:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dexter

Post by callac » 20 Aug 2013, 18:47

'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply