Deadwood

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
Paranoid
Posts: 82
Joined: 06 Oct 2006, 02:00
Location: Zagorje
Contact:

Deadwood

Post by Paranoid » 06 Oct 2006, 14:44

Jeste gledali, kako vam se čini? Ja inače volim westerne pa mi je ova serija taman sjela, mislim da ću ju nastaviti pratiti.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 06 Oct 2006, 15:19

Glup termin prikazivanja. Inače, za početak solidno; fora atmosfera i ambijent. Likovi poprilično antipatični, svi od reda i preisforsirano psovanje u svakoj rečenici. Vidjet ću dalje u kom smjeru će se radnja odvijati.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Oct 2006, 17:38

E, odlična serija, ali stvarno jebeni vampirski termin. I Dr. house i Battlestar galactica, stvarno idiotski. E, najbolje mi je ono kada su onom mrtvacu izvadili metak iz glave. A tek kada ga bace svinjama. :lol: A i Calamity jane je isto zanimljivi lik.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 06 Oct 2006, 17:52

Vorador wrote:Likovi poprilično antipatični, svi od reda i preisforsirano psovanje u svakoj rečenici.
Nisam gledao seriju, ali sam čitao negdje da su oborili rekord u psovanju u jednoj od epizoda. Valjda je bilo preko sto psovki. Možda nije TV rekord, jer to ipak drži South Park :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Oct 2006, 18:08

Fenomenalna je serija...imam doma kompletnu prvu sezonu. Pogledao sam ju u jednom vikendu, i kad se ufuraš u to, zbilja je zakon serija. To sa psovanjem je... ima ga dosta, svaka druga rečenica je Cocksucker i Fuck, no to mi se i čini realnim, kao uostalom i sve ostalo. Divlji zapad je vjerojatno bio zbilja divlje mjesto, kakvim ga oni prikazuju u seriji.
A i ta fora sa svinjama...skoro pa u svakoj epizodi svinje pojedu jednog mrtvaca hehe...

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 06 Oct 2006, 19:25

Imam 2 sezone i nesto sitno ali nije još došla na red. Nekako nikada nisam volio niti jedan western osim onoga što je radio Sergio Leone pa se nećkam da počnem gledat. Seriju prati enormni hype koji me, evo do pred nekoliko dana, odbacio od serije Lost. Obično kada javnost toliko kenja da je nešto fenomenalno onda čovjek sjedne i pogleda sranje :roll: Na svu sreću to nisam doživio sa Lost.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 06 Oct 2006, 20:06

E čuo sam informaciju da će u kasnijim epizodama biti i više golotinje. :D

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 08 Oct 2006, 12:14

Jel gledao netko Deadwood, jučer? Nisam bio doma a baš me zanima o čem se radilo.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Oct 2006, 12:21

Vorador wrote:Jel gledao netko Deadwood, jučer? Nisam bio doma a baš me zanima o čem se radilo.
Je, ja sam snimio jučerašnju epizodu, ali još nisam stigao pogledati. Ispričati ću ti poslije kada pogledam ako ne bude nitko drugi.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 08 Oct 2006, 20:56

Vorador wrote:Jel gledao netko Deadwood, jučer? Nisam bio doma a baš me zanima o čem se radilo.
Evo,
SpoilerShow
onaj zalizani koji je kupio zemlju, konačno je skužio da su ga prevarili i pokušao je vratiti novce, ali nije mogao. A pokvareni vlasnik krčme pokušava kupiti šator od onog bivšeg šerifa, ali neuspješno. A brat od onog tipa kojega su ubili, njega je ucmecako Bill Hitchock prije nego je stigao izvući revolver, htio je osvetiti brata, ali i podmitio ga je taj vlasnik da ga ubije. A i sam je morao ubiti posljednjeg bandita koji su ubili onu obitelj. A djevojčica je živa, ali vlasnik je toliko prestrašio Calamity Jane da je cmizdrila kao mala curica uz hrpu psovki...

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 09 Oct 2006, 13:05

john_constantine wrote:
Vorador wrote:Jel gledao netko Deadwood, jučer? Nisam bio doma a baš me zanima o čem se radilo.
Evo, onaj zalizani koji je kupio zemlju, konačno je skužio da su ga prevarili i pokušao je vratiti novce, ali nije mogao. A pokvareni vlasnik krčme pokušava kupiti šator od onog bivšeg šerifa, ali neuspješno. A brat od onog tipa kojega su ubili, njega je ucmecako Bill Hitchock prije nego je stigao izvući revolver, htio je osvetiti brata, ali i podmitio ga je taj vlasnik da ga ubije. A i sam je morao ubiti posljednjeg bandita koji su ubili onu obitelj. A djevojčica je živa, ali vlasnik je toliko prestrašio Calamity Jane da je cmizdrila kao mala curica uz hrpu psovki...
Da mi je to bilo vidjet. Hi hi hi... ženska me ful živcira.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2006, 13:40

Vorador wrote:
john_constantine wrote:
Vorador wrote:Jel gledao netko Deadwood, jučer? Nisam bio doma a baš me zanima o čem se radilo.
Evo, onaj zalizani koji je kupio zemlju, konačno je skužio da su ga prevarili i pokušao je vratiti novce, ali nije mogao. A pokvareni vlasnik krčme pokušava kupiti šator od onog bivšeg šerifa, ali neuspješno. A brat od onog tipa kojega su ubili, njega je ucmecako Bill Hitchock prije nego je stigao izvući revolver, htio je osvetiti brata, ali i podmitio ga je taj vlasnik da ga ubije. A i sam je morao ubiti posljednjeg bandita koji su ubili onu obitelj. A djevojčica je živa, ali vlasnik je toliko prestrašio Calamity Jane da je cmizdrila kao mala curica uz hrpu psovki...
Da mi je to bilo vidjet. Hi hi hi... ženska me ful živcira.
nisi jedini. I meni ide na živce, ali da vidiš kako je cmizdrila, čak joj je i slina curila iz nosa... .uff...

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 09 Oct 2006, 13:51

john_constantine wrote:
Vorador wrote:
john_constantine wrote: Evo, onaj zalizani koji je kupio zemlju, konačno je skužio da su ga prevarili i pokušao je vratiti novce, ali nije mogao. A pokvareni vlasnik krčme pokušava kupiti šator od onog bivšeg šerifa, ali neuspješno. A brat od onog tipa kojega su ubili, njega je ucmecako Bill Hitchock prije nego je stigao izvući revolver, htio je osvetiti brata, ali i podmitio ga je taj vlasnik da ga ubije. A i sam je morao ubiti posljednjeg bandita koji su ubili onu obitelj. A djevojčica je živa, ali vlasnik je toliko prestrašio Calamity Jane da je cmizdrila kao mala curica uz hrpu psovki...
Da mi je to bilo vidjet. Hi hi hi... ženska me ful živcira.
nisi jedini. I meni ide na živce, ali da vidiš kako je cmizdrila, čak joj je i slina curila iz nosa... .uff...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Oct 2006, 13:53

E da, zaboravio sam spomenuti kako je htjela ubiti vlasnika, ali ju je spriječio onaj židov, prijatelj od billa Hitchocka. I da, i u ovoj epizodi su jednog mrtvaca bacili svinjama. :D :D

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 09 Oct 2006, 15:48

john_constantine wrote:E da, zaboravio sam spomenuti kako je htjela ubiti vlasnika, ali ju je spriječio onaj židov, prijatelj od billa Hitchocka. I da, i u ovoj epizodi su jednog mrtvaca bacili svinjama. :D :D
Zaboravio si reči da je bio i jedan (prvi) sprovod hehe :)

Post Reply