The IT Crowd

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: The IT Crowd

Post by popayy » 20 Jun 2013, 21:58

john_constantine wrote:the big bang theory su već odavno prestali biti gekovska serija... Baš me interesira ovaj IT crowd, gledati će se
Ma Big Bang mi je osobno pušiona žešća. Na silu, tj. na nagovor frenda sam pogledao prve dvije ( kao najbolje ) sezone, nula bodova.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: The IT Crowd

Post by HorrorHR » 23 Jun 2013, 11:35

naletio u avionu na to, pa vidim da je ekipa cijela iz Garth Marenghija!!! ne može biti loše :rolleyes:

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The IT Crowd

Post by Michel » 23 Jun 2013, 19:45

Pogledana prva sezona. Treća i četvrta epizoda su bile najjače :lol: :lol: koja ludnica treća epizoda. Roy se pretvorio u nekakvog cool momka dok Jen sve upropasti s onim čuvarem koji je nastupao na milijunaša. A četvrta, Crvena vrata i Richmond koji je neka vrsta darkera koji je prije radio kod njih, ali govor ili kad se zamisli nad nekom scenom :lol: najbolja scena u prvoj sezoni http://www.youtube.com/watch?v=xRoSL0kdQFk :prayer:

I Opet njihov šef je najjači. Kakvi govori ili ples u finalu prve sezone :supz:

8/10 za prvu sezonu zbog slabog prvog nastavka, dvije dobre epizode i tri odlične. Sad na drugu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: The IT Crowd

Post by elrania » 26 Jun 2013, 17:51

e pazi onda 1. epizodu 2. sezone, ja sam crkavala od smijeha :lol: :D

draga mi je ova serija; 1. sezona mi nije bila nešto wow, al kasnije mi je sve bolje pasala. fatheeeeeerr!! :mrgreen:

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The IT Crowd

Post by Michel » 26 Jun 2013, 19:06

Ma vjerujem da će biti sve bolje i bolje. Krećem danas ili sutra sa drugom. Al Richomnd :supz: :lol:

edit:

Pogledao prvu druge sezone. Ma čisto umiranje, najbolja dosad epizoda :lol: gej mjuzikl, ali i više od toga. Roy kao invalid i kakve je face slagao, ali najviše sam crkavao na Mossa kad se Jen okrenula tražeći viski :lol: :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
popayy
Posts: 651
Joined: 27 Aug 2011, 13:52
Location: Rijeka

Re: The IT Crowd

Post by popayy » 26 Jun 2013, 21:00

:lol: Da, vjerojatno najbolja epizoda uopće. UMIRAO sam od smijeha koliko se sjećam.

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The IT Crowd

Post by Michel » 27 Jun 2013, 23:01

Drugu epizodu druge sezone moram komentirat. Najbolja dosad, bolja i od prve epizode druge sezone. Prvo briljantan početak. Najjač scena dosad http://www.youtube.com/watch?v=UxVivkXUfdU :prayer: urlao sam.

Pa Roy se bojao smrti jer mu je kompjuter tako rekao, a cijela scena na sprovodu to jest u crkvi. Bogovski!!! Prvo svećenik i kad počne pričati kako smrt dolazi po nas. Kaže ovo

"Smrt! Smrt dolazi! Smrt je ovdje... Smrt je vani... Nema bježanja. Tko nam to kuca na vrata? Da... To je smrt! Ili pak će biti. Smrt je došla Denholmu isto kako će i Vama doći. Tko je sljedeći? Vi? Možda Vi..." :lol: :lol:

Pa onda puštanje snimke njihovog bivšeg šefa i onda uleti njegov sin i kaže Fatheeeer :lol: :lol:

Odlično će sad biti. Sad sam tek skužio da je to ekipa koja je radila na jednoj genijalnoj seriji, jako kratkoj. Garth Marenghi's Darkplace http://www.imdb.com/title/tt0397150/?ref_=sr_1 Richard Ayoade i Matt Berry. Evo o kakvoj serij ise radi :lol: :lol: na jedno mjesto su stavili sve trash elemente i odlično opisali 80-e http://www.youtube.com/watch?v=GjOEcoMy2fI - http://www.youtube.com/watch?v=caIrh9KVTMM
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: The IT Crowd

Post by elrania » 28 Jun 2013, 08:34

e sad kad je on došao...sad bude bilo :lol: :lol:

čekam te sam da komentiraš 'fuck off' scenu iz 3. sezone :mrgreen:


je, zbog darkplacea sam krenula gledati it crowd :heart:

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The IT Crowd

Post by Michel » 30 Jun 2013, 18:13

Pogledana druga sezona. Druga sezona je jedna od najboljih sezona nekih humorističnih serija.

Treća epizoda Moss i onaj Švabo kanibal :lol: :lol: pa kad Moss sazna da on nije tu zbog kuhanja i da nešto nauči već da ga ovaj pojede i onda Moss onak sretno i veselo "aha, ja sam mislio da je ovo tečaj kuhanja, a ti me želiš pojesti" :lol: :lol:

Pa onda kad Roy sazna da taj kanibal ima odličan televizor za onaj film, a početak te epizode i reklma za piratstvo :prayer: i dobiješ dojam da su u kinu kad ono kod Roya u stanu.

Četvrta epizoda najbolja dosad. Večera kod Jen. Prva prejaka scena je kad se Richmond naljuti i otiđe u onaj svoj ured, Jen ide za njim, ulazi kad nema Richomonda. Jen odlazi, a Richomnd kao vampir iznad nje :pointlaugh: a tek večera. Roy i ona što je stradala u saobraćajki, Richmond spavao s onom, a Mossa zlostavljala ona napaljena, a tek Pedo File :supz:

Peta epizoda i početak, Roy uz glazbu hoda ulicom, a svi ga gledaju jer ima namazane usne :lol: a Moss kao neki znanstvenik smišlja svoj izum za onu emisiju. I smisli grudnjak koji je prvo bio namijenjen Jen.

A finale sezone i Jenin šef kad ju zove da vidi mrtve muhe, hahahahah. Ili kad ju zaposli kao prvu asistenticu pa mora trčati s njim, a on ju želi samo seskusalno iskoristiti. Al najbolje kad joj pokaže video i onu reklamu :supz:

Sad na treću danas ili sutra.

10/10
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11354
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The IT Crowd

Post by Michel » 12 Jul 2013, 15:40

Pogledana serija. Sad se moram smiriti i nešto napisati :zubifale:

Treća sezona - druga epizoda kad Roy i Moss počnu pričati kao nogometaši i onda se sprijateljuju s navijačima :supz: a Jen izlazi sa likom koji izgleda kao mađioničar :lol:

Peta epizoda i Friendface. Kako obožavam vidjeti te reklame koje uvijek izmisle. Jen postala ovisna i našla se sa starim prijateljicama, a Roy izlazio s nekakvom ženskom koja kad se rasplače, liči na Jokera :lol:

Treća epizoda i fuck off!!! :prayer: http://www.youtube.com/watch?v=CUaSQBHgH-0 al najbolje kad se Moss oporavi, otvara oči i ona muzika kad se plai kompjuter :pointlaugh:

Četvrta epizoda najbolja u cijeloj seriji. Među takvom jakom konkurencijom, najjača epizoda. Zove se The Speech i Jen je nasumično proglašena radnicom mjeseca i mora pripremiti govor za one ljude koji nemaju pojma o kompjuterima, a Moss i Roy to ne znaju pa napišu njoj govor jer i ona nema pojma. Nadrobili su takve gluposti i u početku im plan nije uspio i onda se dogodi ovo http://www.youtube.com/watch?v=UTBsm0LzSP0 :prayer:

a druga scena je Douglas i njegova "ženska". Pa umirao sam, nisam mogao doći sebi. Najbolja zabilježena tučnjava na televiziji. http://www.youtube.com/watch?v=biGgiBO0uPM dizanje Douglasa kad primi udarac.

9/10 za treću sezonu.

Četvrta sezona - po mnogima najslabija sezona, ali dosta dobra. Najbolja epizoda je The Final Countdown :prayer: gdje Moos nastupa na nekom kvizu i naravno, oko toga stvore takvu priču da je to nevjerojatno. Prvo onaj azijac koji ga uvrsti u klub 8 i tamo Moss postane faca pa kad Roy dođe i počne ih ismijavati. A tek borba u slovkanju na ulici.

Prva epizoda je isto odlična kad igraju onu popularnu igru i dirljivi razgovor između Mosaa i Roya. Peta epizoda s onom bombom i francuzima. Finale ništa posebno.

Sve u svemu odlična serija, jedna od boljih humorističnih iz prošlog desetljeća. Nema lošeg lika, a ono što je najvažnije je da ima par vrhunskih likova koji će se pamtiti.

Teško je reći ko je najbolji, ali tri se izdvajaju. Richomnd, Moss i Douglas.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The IT Crowd

Post by callac » 20 Oct 2013, 10:03

odlična serija :) trenutno na sredini 4. sezone
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The IT Crowd

Post by John_Ryder » 20 Oct 2013, 10:42

meni je gotičar genijalan :lol:
Image

Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The IT Crowd

Post by callac » 20 Oct 2013, 10:54

Image
:lol: :lol:
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


John_Ryder
Posts: 12044
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: The IT Crowd

Post by John_Ryder » 22 Oct 2013, 21:30

Baš pogledao sinoć tu epizodu :lol: peter file hahahahahahah
Image

Image

User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: The IT Crowd

Post by callac » 22 Oct 2013, 23:37

ima jedno pet-šest epizoda u kojima sam pišala od smijeha, onak, počnem se naglas smijati usred noći dok dečko spava kraj mene :lol:
na žalost sam pogledala sve, mislim da ima nova sezona, nisam još skinula prvu iz pete. gledao tko, jesu i dalje dobri?
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


Post Reply