Pushing Daisies

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Pushing Daisies

Post by dr mladjo » 14 Nov 2007, 10:03

Jedna od originalnijih i boljih serije ove godine koja nam dolazi iz SAD..Maleni miks Dead Like Me,Big Fish,...ma svih burtonovih radova...Radnja se vrti oko Piemakera,mladiča koji ima mogučnost da prvim dodirom oživi mrtvo biče(ljude ,biljke i životinje) a idučim a opet ubija.U slučaju da oživljenog ne dodirne nakon minute netko/nešto u blizini umire..Taj njegov dar je primjetio jedan privatni detektiv koji je to odličio unovčit.ubijene žrtve oživljavaju te sanzaju tko ih je ubio te tako kupe nagrade.sve ide u redu dok piemaker ne saznaju da je umrla ljubav njegovog života...eto to je prvih 10 min serije..Za sada je izašlo samo 5 epizoda.nadam se da če izdržat koju sezonu jer ne bi bilo prvi put da neka odlična serija bude ugašena več u prvoj sezoni (Firefly,Space:above and Beyond,Studio 60 on the Sunset Strip...)

User avatar
Annabel_Lee
Posts: 432
Joined: 30 Jul 2013, 09:59

Re: Pushing Daisies

Post by Annabel_Lee » 08 Oct 2016, 10:41

Ovo je vizualno takva poslastica i likovi su toliko očaravajući, da mi je malo krivo što je radnja malo zaštekala. Ideja oko oživljavanja i nedodirivanja mi je dobra, Ned i Chuck su preslatki, no, iako je u ovoj seriji sve pomalo pretjerano, neki slučajevi koje su rješavali su mi bili baš bezveze.

Recimo: 7/10

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Pushing Daisies

Post by Asfodel » 12 Oct 2016, 09:41

Joj, ovo definitivno skidam. Vizualni dio je wow.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply