Dr. Steve-O

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Dr. Steve-O

Post by AlabamaSmokeOne » 09 Nov 2007, 17:28

ak je tko gledao... steve-o iz jackassa ima novu emisiju, likovi mu salju videokazete sa svojim strahom i onda on odabere 3 i izlijeci ih..u prvoj epizodi je lik koji se boji pcela (pa dobije bliski susret s pcelama :roll: :lol: ), lik koji se boji izaci pred ljude i pricati, pa ga odvede na stand-up show i lik koji se boji jesti meso s kostiju...
uglavnom cisto solidno i zabavno...netko gledao ovo?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 09 Nov 2007, 17:34

ma nisam gledao baš previše niti jackass, nije to za mene. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Dr. Steve-O

Post by HorrorHR » 09 Nov 2007, 17:35

AlabamaSmokeOne wrote:ak je tko gledao... steve-o iz jackassa ima novu emisiju, likovi mu salju videokazete sa svojim strahom i onda on odabere 3 i izlijeci ih..u prvoj epizodi je lik koji se boji pcela (pa dobije bliski susret s pcelama :roll: :lol: ), lik koji se boji izaci pred ljude i pricati, pa ga odvede na stand-up show i lik koji se boji jesti meso s kostiju...
uglavnom cisto solidno i zabavno...netko gledao ovo?
nisam čuo ali sve sa steve O je zabavno za pogledati ;) hvala na preporuci ;)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Dr. Steve-O

Post by Dragonrage » 09 Nov 2007, 17:54

AlabamaSmokeOne wrote:ak je tko gledao... steve-o iz jackassa ima novu emisiju, likovi mu salju videokazete sa svojim strahom i onda on odabere 3 i izlijeci ih..u prvoj epizodi je lik koji se boji pcela (pa dobije bliski susret s pcelama :roll: :lol: ), lik koji se boji izaci pred ljude i pricati, pa ga odvede na stand-up show i lik koji se boji jesti meso s kostiju...
uglavnom cisto solidno i zabavno...netko gledao ovo?
Ovo se čak u jednu ruku čini i korisno (i zanimljivo) hehehe... :lol: :lol:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 09 Nov 2007, 21:46

Pogledao sam ali mi je dosta jadno pa sam preskočio mučenje. Imam od Steve-O-a inaće sve što je izbacio i ovo je jeftina kopija ekstremnih stvari koje inaće izvodi.

Zainteresiranima preporučam "Steve-O The Career Ender", opako do boli :D

User avatar
AlabamaSmokeOne
Posts: 356
Joined: 17 May 2007, 23:52

Post by AlabamaSmokeOne » 10 Nov 2007, 20:40

meni su recimo "don't try this at home" najbolje od njega sto je izaslo...wildboyz su mi ok, al sta ja znam, nekako se cini previse "gay" na dijelovima..a sto se cijele jackass ekipe tice, "viva la bam" mi je najzabavnije od svega toga..bam margera car :D

Post Reply