Dr. house

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
callac
Posts: 7008
Joined: 05 Feb 2009, 23:07
Location: Rosewood

Re: Dr. house

Post by callac » 23 Nov 2011, 22:57

skroz mi je ok nova ekipa, nije svaka promjena na gore. a Lisa se fino uguzila u The Good Wife i boli ju k.
'Cause two can keep a secret
If one of them is dead.


User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Dr. house

Post by john_constantine » 24 Nov 2011, 05:55

callac wrote:skroz mi je ok nova ekipa, nije svaka promjena na gore. a Lisa se fino uguzila u The Good Wife i boli ju k.
opet nova ekipa u igri? Sada je baš odlična serija nakon četvrte sezone dok gledam polovicu pete, ali sam zapeo nakon one epizode s likom u komi. Već se bude nastavilo dalje...
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 29 Mar 2013, 20:49

Polako završavam drugu sezonu.

Prva sezona mi je bila dobra dok u ovoj drugoj uživam. Jednostavno se opustim i uživam. Serija je jednolična, uvijek na istu foru, ali čim tako nešto možeš gledati epizodu za epizodom, znaš da su napravili sjajan posao. Ne znam hoću li tako razmišljati u idućim sezonama, ali zasad mi je odlično.

Pogledao sam upravo Euforiju: part 1 i odlična epizoda gdje
SpoilerShow
je Foreman u opasnosti dok je onaj policajac umro.
ovih dana se gleda drugi dio. Kažem ovih dana :lol: jer moram završiti sve te serije koje sam započeo, a usred sezona sam. I još nove kad dodam pa moram kombinirat.

Prije ove epizode bila je House vs. God :prayer: isto vrhunska epizoda. Mali je preiritantan.

House je odličan lik. Ne zamara, svaka fora mu je britka. Cinizam i sarkazam na najvećem nivou. Cameronica je hot, ali je zamoran lik. Kao i Foreman. I na kraju dolazim do Chasea koji mi je odličan lik. Znam da se mnogi neće složiti, ali smatram da Chase ima najmanji ego od svih njih i da kad se prihvati posla, najozbiljniji je.

Na prvi izgleda da je najumišljeniji tamo, ali kako sam gledao ovu drugu sezonu, lik mu se razvio i postao mi je odličan. Wilson je isto super.

I koje su vam najbolje sezone?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Dr. house

Post by olio » 30 Mar 2013, 00:24

3
4 (meni najdraža epizoda, S04E16. Po meni najtužnija i bolnija epizoda)
2
1
5


četvrta sezona je dobila prednost zbog epizode Wilson's Heart i potrage za novim timom

U 5. počinje opadanje, a ona ima stvarno nekoliko odličnih epizoda.

Poslije 5. sam dalje pratia samo da završim sa serijom, ali nijedna epizoda mi nije dosegla razinu iz prve 4 (i 5.) sezone

(odgleda sam sve sezone)

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 17 May 2013, 09:59

Počeo sa trećom sezonom.

Odličan temelj za cijelu sezonu
SpoilerShow
drago mi je da isplivala laž od Cuddye i Wilsona. Na kraju House saznao kako su mu lagali, a izliječio onog tipa. Valjda će sad biti onaj stari :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 04 Jun 2013, 22:42

Pogledane epizode 3, 4, 5, 6 i 7.

Odlično, odlično. David Morse kao policajac koji želi zagorčati život House, a ovi ga moraju štitit, a možda će netko na kraju cinkati. Obožavam ovakve pozadinske priče. 7. epizoda mi je bila jedna od najbolji. Toliko smo toga saznali o Houseu, a i o njegovom prijateljstvu sa Wilsonom. To je epizoda gdje se onaj tip probudi iz kome nakon 10 godina i ima samo jedan dan života pa njih troje idu zajedno po sendvič :lol: :lol: ali se cijela priča okreće, a u isto vrijeme Morse ispituje tri roba od Housea. Jedva čekam dalje da vidim što će biti.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 14 Jun 2013, 00:36

Pogledane epizode od 8 do 18 :kokicarenje:

Odlično su to riješili sa Morseom i njegovim likom. Baš je donio osvježenje. House je bio u očaju, ovi mu nisu dali lijek.

12. epizoda je bila sjajna o onoj curi koja traži Housea da razgovara s njom. Onda dosta toga saznajemo o Houesu. Ona epizoda s romima je bila smiješna, pogotovo kad mu je doša cijela porodica u bolnicu :lol:

15. epizodu isto izdvajam. House svira klavir :supz: i ova zadnja, 18. je bila genijalna. Ono u avionu. Masovna histerija, a na kraju je ustvari bilo veliki pritisak. A što se tiče pozadinske priče oko Chasea i Cameron. Cameronica je najanitpatičniji lik u seriji. Kao, ona je s njim da preboli Housea, a bili su samo na kratko u prvoj sezoni. A kemija im je nula. Cameronica je baš prava bitch :finga:

Ali zato House i Cuddy. Mislim da sve ide prema tome da budu zajedno i kemija im je odlična. Prezabavne su scene s njima. Drago mi je da je zasad svaka sezona bolja od prethodne. Još 6 epizoda treće sezone.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 19 Jun 2013, 22:46

Pogledana treća sezona.

Vrhunska sezona, odlično finale i uopće nisam očekivao
SpoilerShow
da će Chase dobiti otkaz, a da će ovih dvoje zbilja otići. Baš me zanima kako će sad biti i ko će biti novi doktori.
Četvrtu sezonu ostavljam za drugi dio ljeta (početak 8. mjeseca).
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 19 Jul 2013, 15:13

Počeo s četvrtom sezonom. Mislio sam ostaviti za drugi dio ljeta, ali taman dotad pogledam ovu i onda 5. za taj dio ljeta.

Pogledane prve tri i odlično je. House i dalje ciničan i sarkastičan. Traži nove doktore i vidio sam Olivia Wilde :supz: nadam se da će onda biti, a prepostavljam da će biti pošto je ajmo reći nešto poznatija. Treć epizoda kad House uvjerava da ničega nema poslije smrti
SpoilerShow
i onda se isto strese sa strujom i na kraju kaže "rekao sam ti" :kokicarenje: uvijek volim vidjeti te epizode religija vs House. A što se tiče Chasea, Foremana i Cameronice, izgleda da će biti sad u sporednim ulogama što mi se sviđa.
Baš me zanima hoće li i u ovoj sezoni biti nekih zlikovaca kao što je u prošloj bio Morse. I doktorica Cuddy izgleda sve bolje i bolje :rock:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Dr. house

Post by Decadentor » 27 Jul 2013, 22:23

jedna od onih serija koje nikad nebi pogledao cjele, eventualno uhvatit koju epku na tv-u (isto ko CSI)
Image

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 30 Jul 2013, 23:55

Pogledano od epizode 4 do 10

Napokon izabrana nova ekipa i sviđa mi se :supz:
SpoilerShow
Foreman je još uvijek tu. Onaj muslić ili što je već mi se sviđa. Presmiješan je, a i on je glumio u onoj trilogiji - komediji.
Bile su odlične epizode sa onim iluzionistom i kad je po Housea došla CIA :supz:

I ova 10. je bila sjajna, It's a Wonderful Lie. Lijepa božićna epizoda.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 12 Aug 2013, 09:05

Pogledana 4. sezona.

Najbolja dosad. Svaka je dosad bolja od prethodne. Ali zadnje dvije u 4. sezoni je sam vrh House. Vjerujem da od te dvije epizode House ne može bolje. To je jednostavno to. House's Head i Wilson's Heart :prayer:

Početna scena u House's Head i muzika :supz: ili emotivna scena u autobusu i kad se otkrije što se točno otkrilo. U u finalu posljednje zbogom
SpoilerShow
ženskoj koja mi je antipatična, ali mi ju je bilo žao. Sjajno su to napravili.
Uh, baš me zanima u 5. sezoni House - Wilson odnos.

House nikad ne razočara. Hahaha, stvarno je to nevjerojatno. Epizode su mu većinom iste, ali uvijek me do kraja zabavi, a kad su ozbiljni, onda su zbilja ozbiljni i oduševe kao u ove posljednje dvije.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Dr. house

Post by olio » 12 Aug 2013, 09:47

Da House's Head i Wilson's Heart su najbolje epizode housea, i najbolje finale

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 19 Dec 2013, 17:57

Počeo sa 5. sezonom. Pogledao prva dva nastavka :kokicarenje:

Zabavna će ovo sezona biti. Odnos između Housea i Wilsona će biti najzanimljiviji. Sad su ga baš dobro zapetljali.

U drugoj onaj privatni detektiv. Umirao sam :lol: :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11435
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Dr. house

Post by Michel » 07 Jan 2014, 04:17

Evo me :kokicarenje: epizode 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 i 11 pogledane.

Što je ovo
SpoilerShow
House i Cuddy kao par. Uh, kako je Cuddy dobra ženska. Baš me zanima hoće li biti zajedno iako je House svoju prvu priliku prokockao.
Brzo su riješili odnos Housea i Wilsona, ali dobro, sad su opet stari pa zajebancija može početi.

Foreman i Remy :shock:

I vidim da je druga polovica sezone puno bolje ocjenjena tako da se radujem tome jer ova prva polovica je dobra i zabavna, ali za dostići 4. sezonu koja je apsolutno fantastična treba nešto više. Fali mi neki slučaj koji ću pamtiti. Pa ni ova epizoda kad je onaj tip ih zarobio u bolnici mi nije nešto previše patmljiva tako da se radujem drugoj polovici ove sezone jer vidim da je puno bolje ocjenjena.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply