Big Brother - sezona 4

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
Betmen
Posts: 347
Joined: 22 Dec 2006, 18:50

Post by Betmen » 08 Nov 2007, 18:44

Meni nikada nece biti jasno, zasto se to radi ? koji je kurac tim ljudima ?
Covjek koji je dobar u necemo i razara nesto nema potrebe ovakva govna kenjati po novinama. Stoga ovo ispada neka teska droljetina, i one neke manekenke koje se hvale da su se jebale sa tim likom ? dobro i ?
Ako ce zbog toga dobiti neku reviju, onda svaka cura koja ima imalo mozga nece ulaziti u takav posao, jer jebote ko normalan ide raditi te stvari ? :))

Da ovi imaju imalo pameti, ja bi taj BB zavrsio na ovaj nacin uzeo bi autobus, i unutra stavio vozaca u neku cudnu kabinu koju niko iznutra autobusa nemoze otvoriti, znaci da se nemoze do vozaca na bilo koji nacin. I onda kao fol, oni svi izlaze van i ulaze u autobus, on divljacki krene razbije nekoliko autiju i olfo murija ih sljedi i puca po vozacu da ga zaustavi ali nista mu nemogu. Lik im pobjegne i skene u neku sumu, mrak je i svi u busu su isprepadani, vani se vidi logorska vatra dosli su u neko cigansko selo, i negdje 100njak cigana lupaju po prozorima i busu, deru se na ciganskom i mašu mačetama a kamera snima ekipu u busu. Bacaju mrtve štakore na prozore sve je puno krvi, a kamera snima ekipu i onda im vozac kaze da ce svi biti ubijeni i da ih nece naci jer ce ih pojesti :) E tako nesto bi ja gledao, a ne svi smo ljubazni i prekokurca rade sranja.. Ovo je bez milosti! :))

Ako me oce neko sponzorirati imam tako dobrih ideja za show na televiziji da bi bio najgledaniji u ovom djelu europe, naravno ako bi se neka televizija usudila to prikazat :)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Nov 2007, 13:00

Majko moja novinarstva:

Početak članka:
NA Big Brother partyju u Saloonu organiziranom povodom izlaska Senke iz BB kuće, Senka je nosila crvene tange, što je Indexov fotograf uspio ovjekovječiti.
Jebote ovjekovječio je najvažniji trenutak u post 1990 Hrvatskoj :roll: :lol: kakva debilana

http://www.index.hr/xmag/clanak/senka-n ... 64499.aspx

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 10 Nov 2007, 15:08

HorrorHR wrote:Majko moja novinarstva:

Početak članka:
NA Big Brother partyju u Saloonu organiziranom povodom izlaska Senke iz BB kuće, Senka je nosila crvene tange, što je Indexov fotograf uspio ovjekovječiti.
Jebote ovjekovječio je najvažniji trenutak u post 1990 Hrvatskoj :roll: :lol: kakva debilana

http://www.index.hr/xmag/clanak/senka-n ... 64499.aspx
Tako to ide, ljudi vole čitati trivijalna sranja u slobodno vrijeme. Zato propadaju časopisi poput Hollywooda i Total Filma (u našoj zemlji više ne postoji filmski časopis) dok Tena, Gloria, Elle i hrpa sranja kojih se trenutno ne mogu sjetiti cvatu. S tim sam se pomirio

Post Reply