The Two Coreys

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

The Two Coreys

Post by HorrorHR » 10 Aug 2007, 00:18

Image

http://www.tv.com/the-two-coreys/show/7 ... mmary.html


Izašle su dvije epizode (možda i tri već) showa u kojem se ponovno spajaju dva Coreya - Corey Feldman i Corey Haim :supz:

Legende svoga doba, sada je kao jedan bogat, vegatarijanac, sretno oženjen, a u goste mu an par tjedana dolazi polu propali, ex drogeraš, opušteni chiller.

:D :D :D :D


Pogledao sam prvu epizodu i definitivno me zanima, ali nije ni blizu za širu publiku, samo za old skul VHS fanboye :D :D :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 14 Aug 2007, 12:22

pogledah prve dvije epizode, pa, djeluje (i je) totalno izglumljeno ali opet to su Corey Feldman i Haim :D

cijela druga epizoda se vrti oko Lost Boys, odu na 20th anniversary screening, govore o nastavku te se ponovno nalaze sa drugim Frog Brosom. Za fanove filma i ovog dvojica obavezno štivo.

Uz to, Feldmanova žena radi foto shooting za Stuff Magazine - OMFG :shock: :heart:

http://youtube.com/watch?v=T0mR_OLS1tE
Corey Haim: I didn't get laid for some time.
Corey Feldman: Man, C'mmon, you are Corey Haim, you can get laid any time
:D :D :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Aug 2007, 02:41

Epizoda #3

- nešto najdosadnije ikad viđeno na tv, o prestanku pušenja, hipnozi i odlasku nekom falšnom šamanu u saunu lociranu unutar šatora usred šume :shock:

Epizoda #4

- Haim ima rođendan, ali ide doktoru jer misli da su godine ekstremnog drogiranja uzela danak, te da ima problema sa srcem ;) Feldman i njegova Susie isprobavaju striptizete za Haima (nice dio), al nakraju stara od Haima kaže da umjesto striptiza iznajme klizalište :evil:

Epizoda #5

- Feldman želi jebati, pa pokušava Haima nagovoriti da upozna neku trebu pa da ide van. Speed dating, upoznavanje preko neta i finale - Haimova cura iz Londona koju je upoznao na potpisivanju Lost Boys memorabilije ;) od ovih tri najbolja epizoda + podjsetih se sa kojim je sve poznatijim ženama bio ( http://www.datinggossip.com/celebrities ... y-haim.htm )

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 23 Aug 2007, 15:00

Šund li emisije :lol: :rotflmao: :beevil: :supz: :heart:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 01 Sep 2007, 03:01

Epizoda #6

Feldman sa svojom ženkom odlazi na skijalište, da se makne malo od Haima. Haimu se baš preko noći prohtij pričati sa Feldmanom te mu se ujutro pojavi ispred sobe. DOSAAAAADAAAAA!

Epizoda #7

Najdosadnija epizoda do sada - Feldman ima neki gay-glam-rock-gay-idiotarija-wannabe-tupavci bend sa "extreme high production" pa cijeu epizodu planiraju i naposlijetku održe koncert. Premotao sam 12 minuta od 20 jer je bilo zabrinjavajuće dosadno.

Serija za idiote, sve više što prolazi, to je skriptarenje razgovota očitije i djeluje sve u svemu UŽAS. Očito je ovo samo za turbo idiote poput mene... :roll: :lol:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 01 Sep 2007, 22:20

HorrorHR wrote:Serija za idiote, sve više što prolazi, to je skriptarenje razgovota očitije i djeluje sve u svemu UŽAS.
Točno tako, vjerojatno najlošiji kvazi-reality koji sam gledao, čak je i Flavor of Love bolji jer se vidi da nije izglumljen nego su debili u njemu. No, ipak... ima nešto fora u ovome pa se i dalje vrti u pozadini :) It's like a car crash, you can't look away :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 08 Sep 2007, 20:03

http://coreyfeldman.wordpress.com/tag/note-from-corey/

Feldmanov blog, komentira Haimov verbalni napad na njega :D :D

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 10 Sep 2007, 00:33

HorrorHR wrote:http://coreyfeldman.wordpress.com/tag/note-from-corey/

Feldmanov blog, komentira Haimov verbalni napad na njega :D :D
Nema šanse da on piše ovaj blog. U seriji priča kao jeftini šljam a tu piše dobro, yeah right! ;)

Znaš šta je tužno? To što mi raspravljamo uopće o tom čovjeku i toj seriji, pametnije bi bilo da filozofiramo o istrošenim cipelama :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Sep 2007, 01:41

FilmTV wrote:Nema šanse da on piše ovaj blog. U seriji priča kao jeftini šljam a tu piše dobro, yeah right! ;)
PR mašina u pogonu zasigurno ;)
FilmTV wrote:Znaš šta je tužno? To što mi raspravljamo uopće o tom čovjeku i toj seriji, pametnije bi bilo da filozofiramo o istrošenim cipelama :D
ah, ako mogu pričati o casper van dienu, mogu i o coreyima :D :D

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 10 Sep 2007, 01:45

HorrorHR wrote:ah, ako mogu pričati o casper van dienu, mogu i o coreyima :D :D
Casper je kralj svijeta prema Haimu :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 10 Sep 2007, 01:51

FilmTV wrote:Casper je kralj svijeta prema Haimu :D
:rolleyes: :supz: Fakat, Haim je malo too much u kurcu. Previše je wannabe-cool, posebice u ovom kvazi rijelitiju...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 10 Sep 2007, 10:53

to ja prićam stalno :mrgreen:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply