Big Brother 2016

Sve vezano za serije i TV, a da nema veze sa horror žanrom.
Post Reply
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2016

Post by Wheel Smith » 17 Apr 2016, 21:34

al ja sam krivo skuzio ja sam mislio da ce bit unutra mišo kovač renmen i ostali .... ove likove ne prepoznajem osim katje i pavinčića
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 17 Apr 2016, 21:55

Tako sam pročitao pa sam stavio. Ali Pađen je unutra. Sad ćemo vidjeti za Rinu.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 17 Apr 2016, 22:32

Image
Ines Huskić

Ines Huskić rođena je u Zagrebu, a kao dijete željela je postati pjevačica što joj se i ostvarilo.Ines se plaši bolesti i pauka, a u Big Brother avanturu upustila se zbog novca i avanture. Ako pobijedi novce će potrošiti na godišnju zalihu nutelle te napokon otići na operaciju stopala, koju kako kaže, ne pokriva HZZO. U Kući će se isticati timskim radom, a najviše će joj nedostajati Internet, jer je, priznaje ovisnik te njezina prehrana budući da je izbirljiva.
Image
Kristina Vukas

Kristina Vukas dolazi iz Splita, a bavi se pjevanjem. Atraktivna pjevačica plaši se, kako kaže, 'teletubiesa', a za sudjelovanje u Big Brotheru odlučila se jer je željna avanture. Ako osvoji glavnu novčanu nagradu Kristina će je dati jednoj od svoje dvije sestre, a kao osobinu kojom će se isticati u odnosu na druge stanare je vrckavost. U Kući će joj nedostajati njezin studio jer, otkriva, stalno voli stvari nešto novo.
Image
Marina Raguž

Marina Raguž rođena je u Vojvodini, a bavi se modelingom. Marina se plaši kokoši i smrti, a u Big Brotheru će sudjelovati zbog zabave, novih izazova i društva. Iako ne poznaje ostale stanare, misli da će se isticati time što je staložena osoba koja ne voli ogovarati ljude te se slaže sa svim normalnim ljudima. U Kući će joj najviše nedostajati njezin dečko, s kojim, kako kaže, dijeli sve, ali i solarij koji inače koristi bar dva puta tjedno.
Image
Fabio Čulinović

Fabio Čulinović dolazi iz Rijeke, a kao dijete maštao je o tome d apostane glumac. Trenutno radi kao konobar, a plaši se neuspjeha i dosade. Sudjelovat u Big Brotheru odlučio je jer želi napraviti, kako kaže, nešto čega se plaši, a i smatra da će mu to iskustvo otvoriti vrata za dalje.Ako pobijedi Fabio će novac uložiti u daljnju izgradnju sebe i svojih planova, a do pobjede misli doći tako što će biti jednostavan.
Image
Jurica Pađen

Jurica Pađen rođen je u Zagrebu, a od malena je želio biti gitarist u bendu. Poznati glazbenik plaši se bolesti, a smatra da se ničim neće isticati u odnosu na druge stanare u showu. U Kući će mu najviše nedostajati obitelj i knjige, a da može sa sobom bipoveo Keith Richardsa, jer, kaže, s njim bi mogao dobro zatulumariti. U Kući bi ga iz takta najlakše moglo izbaciti to da ga netko stalno gnjavi.
Image
Branimir Kamber

Branimir Kamber dolazi iz Zadra, a od malena maštao je da će jednog dana postati sportaš, no na kraju je postao pravnik. Za sudjelovanje u Big Brotheru se odlučio ne bi li, kako kaže, bio primjer mladim i 'malim' ljudima. Ako osvoji novčanu nagradu, Branimir će je dati svojoj mami, a plan mu je do pobjede doći iskrenošću i poštenjem. Osobina kojom će se isticati u odnosu na druge stanare biti će socijalna inteligencija, a najviše će mu u Kući nedostajati njegova baka Maša i privatnost.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Big Brother 2016

Post by lemonzoo » 17 Apr 2016, 23:18

Michel wrote:Ma tamo je kod njih dozvoljen o brutalno vrijeđanje, tuča, ponižavanje. Baš sve.

Evo prvog. Nenad Pavinčić, propali bivši voditelj koji je nestao sa vidika pa ima 10 godina i sad se vratio.

Image
On je davno vodio jedan BB pa je prohodao s jednom natjecateljicom. Otad je propao.

User avatar
lemonzoo
Posts: 1174
Joined: 28 Jul 2013, 18:09
Location: youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Re: Big Brother 2016

Post by lemonzoo » 17 Apr 2016, 23:19

Simona objasnila.

Image

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 17 Apr 2016, 23:31

lemonzoo wrote:Simona objasnila.

Image
:lol: :lol: :prayer:

Ovakve spodobe samo sramote nas koji to ozbiljno istraživamo :mrgreen: i jedno, i drugo je zlo. Ti religijski fanatici i ti sotonistički fanatici koji zbilja vjeruju u te gluposti.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Big Brother 2016

Post by hitman_4 » 17 Apr 2016, 23:32

simonica :prayer:

meni su ok stanari, tetovirana i guzata ženska je dobra :tonqe:

šteta zbog bodybuilderice :cry:
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 17 Apr 2016, 23:35

Kocka, ovaj... Krug

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Big Brother 2016

Post by hitman_4 » 17 Apr 2016, 23:49

lemonzoo wrote:
Michel wrote:Ma tamo je kod njih dozvoljen o brutalno vrijeđanje, tuča, ponižavanje. Baš sve.

Evo prvog. Nenad Pavinčić, propali bivši voditelj koji je nestao sa vidika pa ima 10 godina i sad se vratio.

Image
On je davno vodio jedan BB pa je prohodao s jednom natjecateljicom. Otad je propao.
vodio je adezeovske predizborne skupove, on i mlakar :D jednom je bio iu večerici za 5, knjaz se dost šnjim šprdao

ines je nesuđena jlopez :oops:
Image

Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Big Brother 2016

Post by hitman_4 » 18 Apr 2016, 00:20

Wheel Smith wrote:ove likove ne prepoznajem osim katje i pavinčića
odakle znaš Katju? ja prvi put čujem i vidim :zubifale: inače najpii u kući

bzvze što nema 24h live streama, valjda im je preskupo
Image

Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 18 Apr 2016, 01:23



"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2016

Post by Wheel Smith » 18 Apr 2016, 02:31

hitman_4 wrote:
Wheel Smith wrote:ove likove ne prepoznajem osim katje i pavinčića
odakle znaš Katju? ja prvi put čujem i vidim :zubifale: inače najpii u kući

bzvze što nema 24h live streama, valjda im je preskupo

znam ju iz viđenja....... nisam je dugo vidio , sva je istetovirana sad.. slatka je uvijek bila
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Big Brother 2016

Post by Wheel Smith » 18 Apr 2016, 03:06

Michel wrote:


keva :lol:


btw mislim da sam negdje čitao da ovaj hr big brother - producenti žele da je manje skandalozan.....
:supz: :supz:

John_Ryder
Posts: 12273
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Big Brother 2016

Post by John_Ryder » 18 Apr 2016, 09:47

ma bzvz, nema šegetinki, odbijam gledat :lol:
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11701
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Big Brother 2016

Post by Michel » 18 Apr 2016, 20:38

Jel to Katja ima rupice na obrazima od pircinga? Slatka je :D

Image

Kocka i Žorž :prayer: ja navijam za Romana (Žorž). Lik je legenda. Poslušajte malo na youtube njegovu spiku. Ima fan stranicu na faceu i već se okupilo ljudi.
Image

A onog Nenu Pavinčića svi sprdaju jer je imao zadatak da opet postane voditelj, ali sve je sjebao hahahahahha i sad producenti nešto drugo spremaju za njega. Ne znam što je snjim i zašto je tako propao, ali čini mi se da su mu živci otišli. Ima tu neku facu, žmiga i baš me podsjeća na neke takve tipove koji u javnosti nose maske, a ustvari živci rade.

Hashtag prayforneno

http://www.bigbrother.rtl.hr/novosti/19 ... -forumima/ :lol:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply