MCU ostvarenja (2008. - ????)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

MCU ostvarenja (2008. - ????)

Post by Michel » 31 Oct 2017, 08:37

Ovdje ćemo pričati o MCU ostvarenjima i fazama te budućnosti tih filmova/serija. Uskoro ću postaviti linkove za sve filmovek oje su dosad snimili samo da još otvorim one koje nisam. Dotad evo moja lista MCU filmova od najboljih do najlošijih.

MCU
1. The Avengers - faza 1
2. Captain America: Civil War - faza 3
3. Thor: Ragnarok - faza 3
4. Guardians of the Galaxy - faza 2
5. Guardians of the Galaxy vol. 2 - faza 3
6. Captain America: The Winter Soldier - faza 2

7. Doctor Strange - faza 3
8. Spider-Man: Homecoming - faza 3
9. Iron Man - faza 1
10. Ant-Man - faza 2

11. Avengers: Age of Ultron - faza 2
12. Captain America: The First Avenger - faza 1

13. Thor - faza 1
14. Iron Man 3 - faza 2
15. Iron Man 2 - faza 1
16. Thor: The Dark World - faza 2
17. The Incredible Hulk - faza 1


U fazi 3 će još biti: Black Panther (2018), Avengers: Infinity War (2018), Ant-Man and the Wasp (2018), Captain Marvel (2019) i Avengers 4 (2019), kao što se vidi faza 3 će imati najviše filmova.

Žuta boja - istinsko uživanje u svim tim filmovima od poečtka do kraja.
Zelena boja - uživanje u tim filmovima, ali nisu me se toliko dojmili kao pvih prvih šest.
Crvena boja - dobri superhero filmovi, ali na kraju nisam bio oduševljen sa ničim. Pogotovo Avengers: Age of Ultron je nešto bolji od prvog Kapetana, ali ne volim te robote.
Bijela boja - prosječni superhro filmovi. Niti jedan mi nije loš, ali isto tako niti jedan mi nije dobar.

Iron Man mi je na 9. mjestu, a znam da je mnogim Marvel fanovima među prva tri, ali opet ti roboti meni to nezanimljivo, ali opet sam uživao u prvom dijelu IM-a tako da me uspio nekako impresionirati.

Avengersi su prvi. Gledao triput iako mi se ne da četvrti put :D volim si odvrtiti najbolje scene. I ovako s odmakom uistinu najbolji MCU film. Kapetan Amerika treći dio na drugom mjesto. Epic na više razina. Thor: Ragnarok treći dio na trećem mjestu, isto epic. Možda s vremenom bude i na drugom mjesto samo ću onda trebati ponoviti Civil War i opet Ragnarok. Po ovom se vidi da su trenutno treći dijelovi serijala najbolji. To bi značilo da će Avengersi 3 biti najbolji i u to vjerujem.

Guardiansi na 4. i 5. mjestu. Pratkički su mu jednako dobri i zabavni. Winter Soldier najozbiljniji film i kao u Civil Waru, ima najbolje akcijske scene jer su ih režirali braća Russo koji i rade Avengerse 3 i 4 :D

Linkovi kasnije na teme od filmova. Evo, stavio sam i faze kod svakog filme gdje spada.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: MCU ostvarenja (2008. - ????)

Post by john_constantine » 31 Oct 2017, 09:57

Drugi nastavak guardiansa mi je sjeo kao šaka u oko. Volim prvi dio. Drugi dio ima nekoliko dobrih scena, ali preloš humor kao pričanje o govnu i odnos između Drax i one empatkinje. Drax je inače bio podnošljiv, ali ovdje je koma.
Michel puši karu.

User avatar
Michel
Posts: 11406
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: MCU ostvarenja (2008. - ????)

Post by Michel » 31 Oct 2017, 10:26

Mislim da Draxov humor i ne treba biti nama smiješan već samo njemu pošto se radi o budali :D ima taj glup humor. Kad ćeš pogledat novog Thora?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: MCU ostvarenja (2008. - ????)

Post by john_constantine » 31 Oct 2017, 11:43

Kad ozdravim. Danas idem na halloween maraton u starom kinu. Znači, od četvrtka ili za vikend.
Jedva čekam. Odlična ti je recenzija.
Michel puši karu.

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: MCU ostvarenja (2008. - ????)

Post by The Great Duck » 01 Nov 2017, 03:02

Age of Ultron > Avengers

James Spader FTW.

Post Reply