Avengers: Infinity War (2018)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
olio
Posts: 2392
Joined: 22 Aug 2008, 00:28

Re: Avengers: Infinity War (2018)

Post by olio » 25 Apr 2018, 23:09

Michel wrote:
25 Apr 2018, 22:50
Samo mi reci u spoileru jel istina
SpoilerShow
za se Hulk pojavljuje samo jednom i to na početku? Jel možeš malo detaljnije opisat borbu i kako si doživoio Bannera. Ako je sve ovo istina, ljut sam jer ne mogu vjerovat da su se tako ponašali prema takvom liku. Jebeš sve onda ovo ozbiljno ljut sam jer mi je nevjerojatno da se tako odnose prema Hulku. Jedino možda će ga biti više u Avengersima 4, ali iskreno ne vjerujem više braći Russo. Točno sam znao da će zasrat s njim. Jebeš takav film gdje imaš takvu zvijer i onda ga ne iskoristiš.
SpoilerShow
Da, u punom obliku samo na pocetku. Mislim da nije toliko lose. Hulk je napao Thanosa, ali ce cinilo kao da nije ocekiva toliko snaznog negativca. Izgledalo je kao da se Hulk pogubia i Thanos je nanizao udarce sve dok ga nije onesvjestia. Banner se vrati i otada Hulk zna da nemoze protiv Thanosa i ne zeli izaci. Banner i dalje sudjeluje u filmu, stalno i aktivno.
I banner upravlja hulkbusterom.

Hulk je dobia svoj film, bio je u cijelom Thoru. Ovo je dobro i prilika da banner napokon sudjeluje u svemu. Vidi se da uziva i on u razbijanju i nije nikakva pickica :zubifale:
Downey, Hemsworth, Brolin i Holland su fantasticni glumci i imaju neke od boljih scena. Prva tri nose film.

Napokon Downey ne izgleda kao da mu je dosadilo biti iron man i stvarno je vrhunski odglumio

Holland odnosi najbolje odglumljenu scenu :partyman: :supz:

Evans je i dalje ljepilo svega, sama srz avengersa.

Chris Pratt u malo drugacijem svjetlu

Moga bi cijelu postavu nabrojit jer stvarno su svi dali sve od sebe.

User avatar
Michel
Posts: 11327
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Avengers: Infinity War (2018)

Post by Michel » 25 Apr 2018, 23:48

Meni to zvuči užasno
SpoilerShow
u Thoru Ragnaroku koliko god to bio neki story arc, to nije Hulk film. Sramota što rade jebena sramota. Čitam strane forume i na svim ista stvar. Nema Hulk fana koji nije razočaran. Meni je ovo katastrofa i totalno sam sad u kurcu. Nema film i onda naprave da se samo pojavi par minuta na početku filma, a onog precijenjenog Thora ostavljaju. Ma neka se gone u krasan kurac.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Avengers: Infinity War (2018)

Post by HorrorHR » 26 Apr 2018, 09:52

jel se ti filmovi nastavljaju i to? zadnje sam gledao ono negdje gdje se kače međusobno ironman i keptn amer'ka, jel to bio zadnji?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Avengers: Infinity War (2018)

Post by john_constantine » 26 Apr 2018, 10:11

Da, civil war je zadnji. Poslije su bili čuvari galaksije 2 i black panther. Više je samo bitno tko ima ona kamenja koja Thanos traži za rukavicu beskraja.
Michel puši karu.

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Avengers: Infinity War (2018)

Post by The Great Duck » 11 Jun 2018, 12:37

Definitivno najbolji nastavak, i najbolji film u MCU (pa moguće i najbolji Marvel film općenito).
Nakon hrpe filmova koji su uglavnom bili ok i gledljivi, ali opet ništa posebno i previše zanimljivo, konačno jedan za kojeg mogu reći da je stvarno dobar. :D

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Avengers: Infinity War (2018)

Post by dr_gonzo » 24 Jul 2018, 21:10

The Great Duck wrote:
11 Jun 2018, 12:37
Definitivno najbolji nastavak, i najbolji film u MCU (pa moguće i najbolji Marvel film općenito).
Nakon hrpe filmova koji su uglavnom bili ok i gledljivi, ali opet ništa posebno i previše zanimljivo, konačno jedan za kojeg mogu reći da je stvarno dobar. :D
Meni također do sada najbolji Marvelov film. Sve su lipo posložili.

A Hulk (koji mi je najdraži Marvelov lik u stripovima)
SpoilerShow
dobro su njegovu ulogu odradili, odmah na početku su pomoću Hulka pokazali koliko je Thanos zajeban igrač. Jer cijelo kino je na tu scenu kad je Thanos razbio Hulka svi ka u jedan rekli ''-Jebote razbi ga...''. S nekim najim izmjenama prate priču iz stripa.
Čini mi se da će Hulk imati u nastavku mnogo toga reći Thanosu...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Post Reply