Wonder Woman (2017)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Wonder Woman (2017)

Post by Michel » 04 Sep 2017, 00:36

Image

Imdb
Wiki

Director: Patty Jenkins
Writers: Allan Heinberg (screenplay), Zack Snyder (story by)
Stars: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright

Diana, princess of the Amazons, trained to be an unconquerable warrior. Raised on a sheltered island paradise, when a pilot crashes on their shores and tells of a massive conflict raging in the outside world, Diana leaves her home, convinced she can stop the threat. Fighting alongside man in a war to end all wars, Diana will discover her full powers and her true destiny.


Last edited by Michel on 04 Sep 2017, 00:37, edited 2 times in total.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Wonder Woman (2017)

Post by Michel » 04 Sep 2017, 00:37

Wonder Woman (2017) - meni se svidio. Ići ću tako daleko i reći da je ovo najbolji DC film još od Burtonovog Batmana iz 1989. godine. DC općenito zaostaju jako puno za Marvelom, ali evo uz ovaj i još par dobrih ako naprave na dobrom su putu da im se malo približe. Uglavnom, Amazonska sa snagom Herculesa, brzinom Hermesa. Uvod je dobar za svakog ko nije upoznat sa WW. Akcijske scene su mi odlične kao i borba protiv Aresa. Uvijek sam volio superherojske filmove ili stripove smještene za vrijeme drugog svjetskog rata. Gal Galdot je zbilja lijepa žena i uvjerila me da je Wonder Woman iako se zna da je sve ovo propaganda, ali ako je nešto kvalitetno ne utječe mi na mišljenje.

8=======-..o/8==========o (7.7/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Wonder Woman (2017)

Post by Wheel Smith » 04 Sep 2017, 06:38

marvel je postao dosadan - ista formula isto sve , primjetio sam da iako Dc FILMOVI DOSTA fejlaju , barem pokusavaju riskirat , marvel je postao kao mcdonalds

i meni se sviđa ww, Jedino što bih skratio je završna borba koja se dosta oteže
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Wonder Woman (2017)

Post by HorrorHR » 04 Sep 2017, 09:18

meni svi ti superhero filmovi su isti kalup - zabavno za gledanje (vikend uz pizzu), ali sutra vec zaboravis radnju. WW nisam gledao, planiram ovih dana kada nam se zdravstvena situacija popravi u kuci

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Wonder Woman (2017)

Post by Michel » 04 Sep 2017, 19:50

Wheel Smith wrote:
04 Sep 2017, 06:38
marvel je postao dosadan - ista formula isto sve , primjetio sam da iako Dc FILMOVI DOSTA fejlaju , barem pokusavaju riskirat , marvel je postao kao mcdonalds

i meni se sviđa ww, Jedino što bih skratio je završna borba koja se dosta oteže
Riskirat? Što oni riskiraju bogati. Kao mračni su, a više ispadaju smiješni. Marvel ih šiša i trebaju ovi pojest još puno žganaca da bi ih dostigli. Wonder Woman je početak, ali oni trebaju napraviti još 10-ak takvih kvalitetnih filmova da bi došli do Marvela. I to nema veze sa tobom ili sa mnom. Govorim o zaradi/kritici/publici. Tebi se ne sviđa recimo GoG 2, ali taj film je zaradio i jako je dobro primljen od kritike/publike. Meni se ne sviđa Iron Man uopće, ali je zaradio i dobro primljen od kritike/publike ito je jedino važno. Kada će DC imati preko 10 jako dobro do odlično primljenih filmova i koji će im zarađivati, onda će tek moći u istu rečenicu sa Marvelom. Do tada Marvel je još uvijek broj 1 i tako će vjerujem ostati jako dugo. Evo, imaj usad tu fazu 4 kad završi faza 3 ovi rade Justice League, a u isto vrijeme dolazi Thor 3 u kojem će biti Doctor Strange i Hulk. I vjeruj mi da će taj film bolje proći nego Justice League. I još im izlazi Avengersi 3 iduće godine te Crna Pantera. Jednostavno su našli formulu koja djeluje. Tako da smo ti i ja praktički nevažni sve dok im filmovi zarađuju i dobro prolaze kod kritike/publike. Samo to :)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Wonder Woman (2017)

Post by Wheel Smith » 04 Sep 2017, 21:10

Michel wrote:
04 Sep 2017, 19:50
Wheel Smith wrote:
04 Sep 2017, 06:38
marvel je postao dosadan - ista formula isto sve , primjetio sam da iako Dc FILMOVI DOSTA fejlaju , barem pokusavaju riskirat , marvel je postao kao mcdonalds

i meni se sviđa ww, Jedino što bih skratio je završna borba koja se dosta oteže
Riskirat? Što oni riskiraju bogati. Kao mračni su, a više ispadaju smiješni. Marvel ih šiša i trebaju ovi pojest još puno žganaca da bi ih dostigli. Wonder Woman je početak, ali oni trebaju napraviti još 10-ak takvih kvalitetnih filmova da bi došli do Marvela. I to nema veze sa tobom ili sa mnom. Govorim o zaradi/kritici/publici. Tebi se ne sviđa recimo GoG 2, ali taj film je zaradio i jako je dobro primljen od kritike/publike. Meni se ne sviđa Iron Man uopće, ali je zaradio i dobro primljen od kritike/publike ito je jedino važno. Kada će DC imati preko 10 jako dobro do odlično primljenih filmova i koji će im zarađivati, onda će tek moći u istu rečenicu sa Marvelom. Do tada Marvel je još uvijek broj 1 i tako će vjerujem ostati jako dugo. Evo, imaj usad tu fazu 4 kad završi faza 3 ovi rade Justice League, a u isto vrijeme dolazi Thor 3 u kojem će biti Doctor Strange i Hulk. I vjeruj mi da će taj film bolje proći nego Justice League. I još im izlazi Avengersi 3 iduće godine te Crna Pantera. Jednostavno su našli formulu koja djeluje. Tako da smo ti i ja praktički nevažni sve dok im filmovi zarađuju i dobro prolaze kod kritike/publike. Samo to :)
pa da upravo o tome pričam ali pričam samo o osobnom dojmu , + ne riskiraju dc bogzna kako ali barem im nekad ne mogu predvisjeti radnju ko vecini marvelovih filmova - a to za marvel svaka im čast nasli su formulu , pitanje je koliko ce im se to odrzat budu li ponavljali jedan te isti pattern
:supz: :supz:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Wonder Woman (2017)

Post by HorrorHR » 07 Oct 2017, 22:28

ono klasični superhero film, jedan od onih iz (po meni) lošijeg ešelona...

User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Re: Wonder Woman (2017)

Post by sikeone » 08 Oct 2017, 19:38

Meni ono cista 3, poprilicno ga nahvalili a meni cisti prosjek. Definitivno medu boljim DC filmovima ali marvel ih jos uvijek sisa.
J...š film u kojem nema tuče

Chicken parmesan
Posts: 17
Joined: 02 Jun 2017, 22:32

Re: Wonder Woman (2017)

Post by Chicken parmesan » 11 Dec 2017, 01:25




Post Reply