The Hateful Eight (2015)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by Asfodel » 11 Jan 2016, 11:11

SpoilerShow
@Ash_Williams - fora kod te retoričke pogreške (zamjene teza) je da može biti ili iz zablude ili namjerno. No koliko puta je rečeno da nismo fanovi tarantina, ovo od tebe dolazi izgleda iz zle namjere. Svejedno, pohvale na trudu da nešto sam osmisliš, prišiješ sugovorniku i onda kreneš slavodobitno pobijati iako nitko o tome nije pričao. Meni najdraži dijelovi slamnatog argumentiranja:

"quentin je vama bog"

"i smatraju Tarantina iznad svakog mainstream autora il ih stavljaju u isti rang od Finchera i Soderbergha pa do staroga Scorsesea koji i nakon gotovo 50 godina rada i dalje rastura"

"što bi se zaključilo da vi stvarno smatrate Tarantina stvarno posebnim i nebom iznad svih ostalih mada tvrdite suprotno"

"jebo vas Pulp fiction, frajer je imao što kažu amerikanci ogromni fluke i sad prodaje isto 20 godina"

Sladak si s tim emocionalnim involviranjem, psovanjem i ostalim trudom. Ti slobodno nastaviti, ja ću odustati, jer mi je draža racionalnost i objektivnost. U ukusu toga nema, ali u usporedbama jednog posla naspram dva - ima.
Btw, to što ću ja gledati ili ne nije bila obavijest tebi osobno, nego topiku :D
Svako dobro, Ash! :seksualische:
Da ne budem stalno off, manje sam motivirana i zbog nasilnog gledanja trailera u kinu koji mi pokvari doživljaj. Ni ovo, ni revenant ni in the heart of the sea me nisu zapalili trailerom, dapače, izgledaju loše pa će i čekati.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by Ash_Williams » 11 Jan 2016, 11:42

meni omiljeni lumeni argumenti su to da bismo bili osiromaseniji bez njega, da ga spuštam na nivo ljudi koji rade jedno te isto :lol: :lol: . da ne radi filmove za prosječne konzumente i da on pruža nesto drukcije iz hollywooda genericnih blockbustera. :lol:

svako dobro.

Ash_Williams
Posts: 308
Joined: 14 Dec 2014, 19:10

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by Ash_Williams » 11 Jan 2016, 12:47

dr_gonzo wrote:Mene film stvarno iznenadio. Brzo prođe tih skoro 3 ure.

I ja mislim da je Tarantino precijenjen. U ovom filmu je iskopirao najviše The Thing, pa par western klasika (ponajviše Leonovoe filmove) ali to je lupež sve lijepo utopio u 'novi' film koji ljudi koji i baš ne gledaju filmove neće primjetiti odakle je što uzeto.

Iznenadilo me i koliko krvoprolića ima u filmu (više nego u nekim hororcima), tako da mi je kraj malo slabiji od cijelog filma...
trebao je još angažirat Keitha Davida umjesto Sama Jacksona, onda bio bi potpuno originalan.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by dr_gonzo » 11 Jan 2016, 15:50

Da
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by Wheel Smith » 11 Jan 2016, 20:25

Asfodel wrote:
SpoilerShow
@Ash_Williams - fora kod te retoričke pogreške (zamjene teza) je da može biti ili iz zablude ili namjerno. No koliko puta je rečeno da nismo fanovi tarantina, ovo od tebe dolazi izgleda iz zle namjere. Svejedno, pohvale na trudu da nešto sam osmisliš, prišiješ sugovorniku i onda kreneš slavodobitno pobijati iako nitko o tome nije pričao. Meni najdraži dijelovi slamnatog argumentiranja:

"quentin je vama bog"

"i smatraju Tarantina iznad svakog mainstream autora il ih stavljaju u isti rang od Finchera i Soderbergha pa do staroga Scorsesea koji i nakon gotovo 50 godina rada i dalje rastura"

"što bi se zaključilo da vi stvarno smatrate Tarantina stvarno posebnim i nebom iznad svih ostalih mada tvrdite suprotno"

"jebo vas Pulp fiction, frajer je imao što kažu amerikanci ogromni fluke i sad prodaje isto 20 godina"

Sladak si s tim emocionalnim involviranjem, psovanjem i ostalim trudom. Ti slobodno nastaviti, ja ću odustati, jer mi je draža racionalnost i objektivnost. U ukusu toga nema, ali u usporedbama jednog posla naspram dva - ima.
Btw, to što ću ja gledati ili ne nije bila obavijest tebi osobno, nego topiku :D
Svako dobro, Ash! :seksualische:
Da ne budem stalno off, manje sam motivirana i zbog nasilnog gledanja trailera u kinu koji mi pokvari doživljaj. Ni ovo, ni revenant ni in the heart of the sea me nisu zapalili trailerom, dapače, izgledaju loše pa će i čekati.

obično kad bude dobar trailer , bude jako loš film..... ova dva svakako pogledaj.. heart of sea je mlak
:supz: :supz:

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by Wheel Smith » 14 Jan 2016, 05:19

pogledao jučer u kinu - htio sam rec danas pošto sam se vratio u 1 i 20 ujutro doma - kad ono četvrtak hahah

bolje nego kad sam 1 put gledao doma , fino je to vidjeti sve na platnu , i mogu rec zabavniji je nego overhajpani star warsi koji iako jesu zabavni ovo me više zabavilo , star warsima manjka jeben negativac i malo više izlaska iz neke sigurnosti te franšize .... jest glupa usporeda dva filma ali eto.
:supz: :supz:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: The Hateful Eight (2015)

Post by Asfodel » 01 Mar 2016, 21:51

Basterdsi su bili zadnji Tarantinov zabavan film, poslije toga sve neki poluproizvodi. Jos je i Django imao wow prvih pola sata, dok ovdje apsolutno nijedan dio nije bio wow. Jednostavno je sve prerazvuceno. Od kompletne dosade me spasavao western setting pa je kao bilo oku ugodno.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply