The Emerald Forest (1985)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

The Emerald Forest (1985)

Post by Michel » 24 Jul 2015, 19:21

Based on a true story, Powers Boothe plays an American dam engineer in Brazil. Boothe's son (played by Charlie Boorman - son of director John Boorman) is kidnapped by a rain forest tribe, and raised as one of their own. Boothe continues to look for him and after many trials and adventures, stumbles upon him.

Imdb
Wiki

Director: John Boorman
Writer: Rospo Pallenberg
Stars: Powers Boothe, Meg Foster, Yara Vaneau



Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11416
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: The Emerald Forest (1985)

Post by Michel » 24 Jul 2015, 19:23

The Emerald Forest (1985) - film koji je mogao biti odličan da nije imao dosta scena koja su van onoga što film prikazuje. Radi se o jednoj obitelji u kojoj je otac jedan građevinar koji ruši stabla u Amazoni da bi izgradio branu. Indijanci mu otmu klinca i on ga tek nađe nakon 10 godina. Kraj mi posebno nije bio dobar, previše pretjeran. Neki običaji indijanaca vrlo zanimljivi, lokacija predivna i stvarno su snimali u Amazoni.

8=======o/8==========o (7/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: The Emerald Forest (1985)

Post by jeba » 13 Sep 2015, 15:06

Iako već dugo vremena znam za taj film, uglavnom sam ga uvijek izbjegavao, dok nisam naletio na njega po x-ti put dok sam pretraživao internet u potrazi za dobrim adventure filmovima koje još nisam gledao i onda sam mu konačno odlučio dati priliku. Tako da sam ga pogledao prije kojih pola godine i ispalo je bolje nego što sam očekivao.

Post Reply