Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Post by Wheel Smith » 29 Mar 2016, 19:41

meni je jedino bezveze sto oni pokusavaju supermena prikazati kao nekog potpuno ozbiljnog lika
:supz: :supz:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 30 Mar 2016, 11:14

Večeras se gleda...pa ćemo vidit šta su napravili od filma
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Post by maddjuro » 31 Mar 2016, 02:32

batvam vs. superman; ili kako se film trebao nazvati justice league: prequel. Ovaj je film jedno sat vremena predug. Previše razvlače, doomsday je izgledao kao spaljena ken lutka... UGL; razočaranje od filma
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Post by HorrorHR » 31 Mar 2016, 14:03

mislio ići u kino, ali 2 i pol sata, not ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Post by dr_gonzo » 31 Mar 2016, 18:10

Solidan filmić, ali ništa puno zanimljivoga (osim par stvarčica koje mogu primjetiti samo ljubitelji stripova).

Ben je bolji Batman od Balea (svaka čast na glumi iako sam bio među prvima koji nije bio sretan kad sam čuo da su njega izabrali za Batmana).

Doomsday i nije toliko loše napravljen (ovo je tek prvi level šta vidimo u traileru), no smeta me što su se olako riješili nekih likova
SpoilerShow
Anatolija Knyazeva i Mercy Graves
.

Loše iskorišten Doomsday i cijela priča (iskrižali par najboljih priča iz Batmanovih i Supermanovih u salatu umjesto da su iskorištavali polako jednu po jednu priču...upravo zbog toga što DC ne zna što hoće i želi...pa pokušava imitirati Marvel, je Marvel i dalje filmski kralj...eto DC je malko bolji u animiranim filmovima zbog dobrih priča u kojima Bats i Superman imaju glavne uloge).

Najveći minus je Jesse Eisenberg kao Lex Luthor - totalno promašeno u načinu glume i samom pristupu liku (nije baš toliko iritirajuće koliko sam mislio ali nije bilo ni daleko od toga). Ma, da sam ja redatelj ne bi ga angažirao nikako prvenstveno jer se nije pripremio za ulogu čitajući stripove o liku (zato je i usrao lik...kao što je redatelj Kevin Munroe usrao film o Dylanu Dogu a sam je rekao da nije pročitao niti jedan strip o Dylanu...dok Zack Snyder o kojem možemo misliti što želimo je ipak strip fan što se svakako vidi u filmu).
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Post by maddjuro » 01 Apr 2016, 02:05

navodno je on samo lex junior, je "pravi" lex

https://www.youtube.com/watch?v=_czH0iA1dDk
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply