Run All Night (2015)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Run All Night (2015)

Post by Michel » 29 May 2015, 15:49

http://www.imdb.com/title/tt2199571/

Professional Brooklyn hitman Jimmy Conlon is more commonly known as THE GRAVEDIGGER. Jimmy was a mob hit-man, who was best friends with his boss Sean Maguire. But when Jimmy's son, Michael, is marked for death by the mob, Jimmy must go up against Sean to protect Michael at all costs. Together, he and Michael must avoid corrupt cops, contract killers and the mob to survive the night.

Wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Run_All_Night_%28film%29

TRAILER: https://www.youtube.com/watch?v=7uDuFh-nC-c

Image
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

ZABORAVLJENA 2015. - PART ONE

Post by Michel » 29 May 2015, 15:50

Run All Night (2015) - meni je kao što sam mnogo puta rekao Liam Neeson najbolja akcijska zvijezda u posljednjih 15-ak godina. U to vrijeme su pokušavali Rock, Vin Diezel i Statham, ali me ne interesiraju niti malo jer Liam Neeson za razliku od njih zapravo je pravi badass i osjetim to. Samim time od 80-ih do danas Neeson mi je na četvrtom mjestu kao najbolja akcijska zvijezda. Van Dammea i Dolpha ne računam jer su mi previše smiješni i previše shvaćaju ozbiljno, a i filmovi su im uglavnom šrot. Prva tri mjesta zauzimaju Švarcneger, Stallone i Willis. Prva dvojica i kad imaju loše filmove, uživaš, a bome imaju i jako kvalitetnih. To je to uglavnom. Run All Night je solidan akcijski film gdje Neeson glumi vijetnamskog veterana koji spasi svojeg sina od sina drugog vijetnamskog veterana s kojim je Neeson najbolji prijatelj pa se sve preokrene. Scene potjere jako dobre, tučnjava isto ok napravljena. Većina filma je po noći, malo predugačak. Nije mi se baš svidio onaj profi ubojica. Malo pretjerano, ali sve u svemu solidan akcijskih u kojem sam uživao radi Liama.

8======-o/8==========o (6.5/10)
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: Run All Night (2015)

Post by jeba » 04 Jun 2015, 07:16

Slažem se, Liam Neeson je postao sinonim za dobar akcioni film posljednjih godina i to otkako je snimio film Taken. Nije klasični mladi zgodni mišićavi akcioni junak, ali ide okolo i jebe majku svima po redu i to puno bolje ngeo što su akcioni junaci to radili u 80-ima. Što se tiče filma, nemam nekih prevelikih zamjerki. Priča ok, scene akcije i potjere dobro napravljene, dosta je dinamično i napeto... i na kraju malo neobično, ali neću spojlati.

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Run All Night (2015)

Post by Wheel Smith » 08 Jun 2015, 04:31

svaki noviji lamov film je isti. ne mogu podnest tog lika više

daj mi dolpha van dammea ili filmove poput raida ove pizdarije su mi pizdarije jebiga
:supz: :supz:

User avatar
Michel
Posts: 11357
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Run All Night (2015)

Post by Michel » 08 Jun 2015, 11:15

Dolph i Van Damme :lol: :lol: najlošiji akcijski junaci ikad sa katastrofalnim filmovima u kojima se ni ne može uživat. Uvijek su bili zasluženo u sjeni Slya i Arniea. Prvi dvoje preozbiljni, a drugih dvoje pokazalo kako se to radi

A Liam osim što je bolji glumac, on ima dovoljnu karizmu da iznese te "iste" filmove. Samo naprijed Liame :supz:
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Run All Night (2015)

Post by Wheel Smith » 08 Jun 2015, 20:11

liam je dobar u dramskim ulogama

ovo run all night taken 2 3 itd..... ne znam nije mi zabavan tu nimalo ..... dolph i van damme su zabavni likovi .... i arnie i sly također ne radim razliku ...
:supz: :supz:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Run All Night (2015)

Post by Decadentor » 19 Jun 2015, 02:18

Slazem se da je Neeson trenutno glavna faca u akcijskim filmovima masovne proizvodnje :supz:
Film je zabavan i dostatan za jedno gledanje. 6/10
Image

The Great Duck
Posts: 124
Joined: 25 Feb 2012, 16:16

Re: Run All Night (2015)

Post by The Great Duck » 20 Jun 2015, 19:43

Michel wrote:Dolph i Van Damme :lol: :lol: najlošiji akcijski junaci ikad sa katastrofalnim filmovima u kojima se ni ne može uživat. Uvijek su bili zasluženo u sjeni Slya i Arniea. Prvi dvoje preozbiljni, a drugih dvoje pokazalo kako se to radi

A Liam osim što je bolji glumac, on ima dovoljnu karizmu da iznese te "iste" filmove. Samo naprijed Liame :supz:
Van Damme i Dolph su loši? Ma daj, nije sad da mogu prismrditi Liamu, al opet su daleko bolji nego recimo Chuck Norris ili Seagal. S tim da su svoj četvorici najbolji filmovi bili 80-ih i (ranih) 90-ih, kasnije je to dosta oslabilo. Premda, gledao sam dva novija Van Dammeova i mogu reći da su mi bili čisto ok, čak sam se i pozitivno iznenadio.

Liam je danas nešto kao pred 40-ak godina Charles Bronson, čovjek koji je postao akcijska zvijezda pod stare dane. :D Samo što je za razliku od njega i ranije bio poznat, i glumi u visokobudžetnijim filmovima. :D

Post Reply