Interstellar (2014)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Wheel Smith
Posts: 1547
Joined: 19 Jan 2009, 04:30
Location: Wheelchair

Re: Interstellar (2014)

Post by Wheel Smith » 22 Nov 2014, 06:37

film mi je jako mlak , iako je soundtrack super i ta atmosfera u svemiru , ostalo barem za mene nula bodova , previše razvučen , bez neke posebne priče koji je komotno mogao trajat jedan sat kraće ili čak sat i pol , ako je nolan htio snimiti art mainstream film kužim zasto je toliko dug ali eto mene nije taknuo ni malo... film je daleko od lošeg ili kako ga neki zovu potpuno smeće ali kako je već netko rekao , kraj isto kvari film ,
SpoilerShow
sve zavrsava super wtf?
, no dobro.....
:supz: :supz:

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Interstellar (2014)

Post by Asfodel » 01 Jan 2015, 21:14

Nije me impresionirao. :kokicarenje:
Vec sam se bila psihicki pripremila da ce mi ovo uci u top 3 najdraza filma godine (zajedno s grand budapest i wdwdits), ali nista od toga, haha.
Da ne duljim, najbolje stvari su mi bile glazba i potajno brisanje suza u dva navrata. Sve ostalo je vise manje ok, skuzila sam sve, ali to sve ok mi nije impresivno.. nego obicno, u redu.
Nije mi ovo bas 'nolanovski' film. Mozda je u tome stvar. Mozda mi zato nece ostati 'za pamcenje'.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
hitman_4
Posts: 6890
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Interstellar (2014)

Post by hitman_4 » 01 Jan 2015, 21:54

ja ću ga preskočiti samo zbog Jessice Chastain :lol: vjerovatno najdosadnija glumica ikad. još se nisam oporavio od Drveta Života i ubijanja osame bin ladena
Image

Image

Image

User avatar
maddjuro
Posts: 8318
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Re: Interstellar (2014)

Post by maddjuro » 21 Mar 2015, 05:36

Konačno da sam i ja pogledao ovaj film oko kojega vidim da se dosta vodilo diskusije. Sve u svemu rekao bi da je film 7/10. Nešto iznadprosječan SF film. Sama priča je bila ok, ali mogli su je komotno odraditi unutar dva sata; te kao i dobrom djelu vas bi više volio da je film bio zaključen njihovim ulaskom u crnu rupu; no pošto su to ameri oni moraju imati sve odgovore.Zato imamo kraj koji donekle vuče na 2001 odiseju u svemiru. Volio bi i da je manje "amerikaniziran" film bio. Glazba je bila ok, glumci također su dobro odradili svoj posao iako osobno mi je Anne Hathaway bila antipatična (doduše ona mi je i inače antipatična). U imaxu bi ovaj film vjerojatno izgledao jako ljepo. Sve u svemu film koji sumnjam da cu ponovno gledati.
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply