Van Damme u Zagrebu!!! :)))

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
Rodman
Posts: 242
Joined: 06 Oct 2006, 11:35

Post by Rodman » 22 Mar 2007, 19:50

To su seljacine, najvjerojatnije klinci koji ni ne znaju ko je Van Damme jer gledaju Vina Diesela i Aeon Flux... :oops:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 23 Mar 2007, 09:31

john_constantine wrote:

A kada će tvoja slika s njim? :lol:

______________________________________

Ajde, Dragonrage, pokušaj dobiti potpis. :wink:
Vjerojatno nikad... :?

Ehhh da je to tako lako...kad nemam pojma uopće gdi bi lik mogao biti. Mislio sam možda će imat neko predstavljanje u javnosti pa će biti dostupan ljudima, kao što je npr. Beson potpisivao svoju knjigu u Algoritmu pa sam ga tamo otišao vidjeti...no ništa... :?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 23 Mar 2007, 11:37

Evo jučer je bio sa Cro Copom u Lučkom...pokazali mu dečki neke vježbe, malo kak se barata oružjem i to, zapalio svijeću u čast poginulih policajaca, te su se on i Mirko malo natjecali u gađanju...Mirko je pobijedio hehe... :D :D :twisted: :twisted:
Evo par slika...


http://www.mup.hr/3990.aspx

Image Image Image Image Image Image

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 23 Mar 2007, 12:14

@Dragonrage - Da, baš šteta što nisi nikako mogao do njega kada ti je bio takav utjecaj. Prema intervjuima koje sam gledao ostavlja dojam normalne, pristupačne i prijateljski nastrojene osobe. Uvijek je vesel, priča s fanovima, baš čista suprotnost većine "zvijezda" današnjice.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 23 Mar 2007, 13:47

FilmTV wrote:@Dragonrage - Da, baš šteta što nisi nikako mogao do njega kada ti je bio takav utjecaj. Prema intervjuima koje sam gledao ostavlja dojam normalne, pristupačne i prijateljski nastrojene osobe. Uvijek je vesel, priča s fanovima, baš čista suprotnost većine "zvijezda" današnjice.

It ain't over 'til it's over. :wink: :wink: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 23 Mar 2007, 14:36

Dragonrage wrote:Evo jučer je bio sa Cro Copom u Lučkom...pokazali mu dečki neke vježbe, malo kak se barata oružjem i to, zapalio svijeću u čast poginulih policajaca
Svaka čast. čitao sam u 24 danas o tome...

Dragonrage, ajde jebemu nađi ga negdje... Opali koju sliku i to je to.. Pa nije Zagreb tako veliki grad

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 23 Mar 2007, 18:12

HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Evo jučer je bio sa Cro Copom u Lučkom...pokazali mu dečki neke vježbe, malo kak se barata oružjem i to, zapalio svijeću u čast poginulih policajaca
Svaka čast. čitao sam u 24 danas o tome...

Dragonrage, ajde jebemu nađi ga negdje... Opali koju sliku i to je to.. Pa nije Zagreb tako veliki grad

ak nikaj drugo saznaj kad putuje nazad pa ga zaskoći ispred aviona.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 23 Mar 2007, 18:25

A$H wrote:
HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Evo jučer je bio sa Cro Copom u Lučkom...pokazali mu dečki neke vježbe, malo kak se barata oružjem i to, zapalio svijeću u čast poginulih policajaca
Svaka čast. čitao sam u 24 danas o tome...

Dragonrage, ajde jebemu nađi ga negdje... Opali koju sliku i to je to.. Pa nije Zagreb tako veliki grad

ak nikaj drugo saznaj kad putuje nazad pa ga zaskoći ispred aviona.. :lol:
:lol: Ma najbolje da otmeš avion. 8)
Michel puši karu.

Post Reply