Van Damme u Zagrebu!!! :)))

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Van Damme u Zagrebu!!! :)))

Post by Dragonrage » 21 Mar 2007, 09:49

Znam da većini vas ova vijest ne predstavlja apsolutni ništa. Ono, sigurno si mislite, "pa šta onda...propala akcijska zvijezda i danas glumac u B filmovima je došao u ZG, big deal!!".
No, mene je to iznimno razveselio, jer sam odrastao na njegovim filmovima, i tip mi je bio kao klincu akcijska zvijezda No 1. Tek sam kasnije "otkrio" Arnia, Slya, Willisa i ostale...no Van Damme je bio prvi. Zbog tog lika i njegovih filmova sam i zavolio film hehe...
Još se uvijek sjećam kad sam prvi puta gledao "Kickboxera"...koji je to doživljaj bio. Zapravo, već sam jednom bio spomenuo, to je ujedno i prvi film kojeg se sjećam da sam gledao na videu. Iskreno se nadam da ću ga imati priliku upoznati ili barem vidjeti, jer to mi je jedna od životnih (dječačkih) želja hehe... Approve Approve
Inače, Van Damme, je došao u ZG na poziv Mirka Filipovića, jer je i on kao "klinac" obožavao njegove filmove, i kako je sam rekao " Zarazio se borilačkim sportovima gledajući Van Dammeove filmove ‘Bloodsport’ i ‘Kickboxer’"
U Zagreb je došao jučer a ostati će 7 dana. Stanovat će u Mirkovoj kući iznad Gajnica, te će trenirati u Filipovićevoj dvorani i posjetiti njegovu rodnu Privlaku, nedaleko od Vinkovaca.
Ako netko sazna da li će ga se moći vidjeti negdje u javnosti...neka napiše ovdje...to ne bih htio propustiti.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Mar 2007, 09:53

He, nadam se da ćeš ga onda vidjeti. I ja bi to baš htio, ali imam samo skoro jedanput priliku za zagreb, a to ću iskoristiti za onaj film 300. :wink:
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 21 Mar 2007, 10:18

Ako imaš vremena skoči do Filipovićevog kafića i baci oko, vjerojatno će tamo na cugu prije ili kasnije :wink:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Mar 2007, 10:23

john_constantine wrote:He, nadam se da ćeš ga onda vidjeti. I ja bi to baš htio, ali imam samo skoro jedanput priliku za zagreb, a to ću iskoristiti za onaj film 300. :wink:

bilo bi i vrijeme... :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Mar 2007, 10:35

FilmTV wrote:Ako imaš vremena skoči do Filipovićevog kafića i baci oko, vjerojatno će tamo na cugu prije ili kasnije :wink:
Misliš?? Ne znam baš da će lik sam tak sjediti u kafiću..ali moguće je.
Ali nisam ja sad neki freak koji će visiti u kafiću sam da vidi lika hehe...to mi je malo previše hehehe... :D

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Mar 2007, 10:38

Dragonrage wrote:
FilmTV wrote:Ako imaš vremena skoči do Filipovićevog kafića i baci oko, vjerojatno će tamo na cugu prije ili kasnije :wink:
Misliš?? Ne znam baš da će lik sam tak sjediti u kafiću..ali moguće je.
Ali nisam ja sad neki freak koji će visiti u kafiću sam da vidi lika hehe...to mi je malo previše hehehe... :D
pozovi ga na snimanje Dragonrage 2. :lol: :lol: 8)
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 21 Mar 2007, 10:50

john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:
FilmTV wrote:Ako imaš vremena skoči do Filipovićevog kafića i baci oko, vjerojatno će tamo na cugu prije ili kasnije :wink:
Misliš?? Ne znam baš da će lik sam tak sjediti u kafiću..ali moguće je.
Ali nisam ja sad neki freak koji će visiti u kafiću sam da vidi lika hehe...to mi je malo previše hehehe... :D
pozovi ga na snimanje Dragonrage 2. :lol: :lol: 8)
Hell yeah 8) :lol:

bilo bi vrijeme da netko pozove i Bruce Campbella u Hrvatsku...tak da imam koga vrebat... :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Mar 2007, 10:56

john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:
FilmTV wrote:Ako imaš vremena skoči do Filipovićevog kafića i baci oko, vjerojatno će tamo na cugu prije ili kasnije :wink:
Misliš?? Ne znam baš da će lik sam tak sjediti u kafiću..ali moguće je.
Ali nisam ja sad neki freak koji će visiti u kafiću sam da vidi lika hehe...to mi je malo previše hehehe... :D
pozovi ga na snimanje Dragonrage 2. :lol: :lol: 8)
LOL to bi bilo ludo haha... :lol: :lol: :lol: A još bi luđe bilo kad bi lik pristao hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Sad ozbiljno malo hehe...ma mislim, ja bih liku samo htio stisnuti ruku, možda se i slikati s njim, ak bih imao fotić sa sobom. To je isto kak je HorrorHR s veseljem upoznao svoje idole Ironsidea i Henriksena. Ono to su one male radosti koje te vesele...ništa više.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Mar 2007, 11:01

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:
Dragonrage wrote: Misliš?? Ne znam baš da će lik sam tak sjediti u kafiću..ali moguće je.
Ali nisam ja sad neki freak koji će visiti u kafiću sam da vidi lika hehe...to mi je malo previše hehehe... :D
pozovi ga na snimanje Dragonrage 2. :lol: :lol: 8)
LOL to bi bilo ludo haha... :lol: :lol: :lol: A još bi luđe bilo kad bi lik pristao hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Sad ozbiljno malo hehe...ma mislim, ja bih liku samo htio stisnuti ruku, možda se i slikati s njim, ak bih imao fotić sa sobom. To je isto kak je HorrorHR s veseljem upoznao svoje idole Ironsidea i Henriksena. Ono to su one male radosti koje te vesele...ništa više.
najbolje da ga izazoveš na borbu. :lol:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 21 Mar 2007, 11:08

Mislio sam da je to sa Jean Claude Van Dammeom u Zagrebu novinarska patka, a ono došao tip.

Ma zakon, kad bi naletio na njega bi se slikao definitivno, ipak smo svi odrasli na njegovim akcijama :)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Mar 2007, 11:09

john_constantine wrote:
Dragonrage wrote:
john_constantine wrote: pozovi ga na snimanje Dragonrage 2. :lol: :lol: 8)
LOL to bi bilo ludo haha... :lol: :lol: :lol: A još bi luđe bilo kad bi lik pristao hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Sad ozbiljno malo hehe...ma mislim, ja bih liku samo htio stisnuti ruku, možda se i slikati s njim, ak bih imao fotić sa sobom. To je isto kak je HorrorHR s veseljem upoznao svoje idole Ironsidea i Henriksena. Ono to su one male radosti koje te vesele...ništa više.
najbolje da ga izazoveš na borbu. :lol:
ma daj...ubio bi Boga u meni hahaha :lol: :lol: :lol:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 21 Mar 2007, 11:11

HorrorHR wrote:Mislio sam da je to sa Jean Claude Van Dammeom u Zagrebu novinarska patka, a ono došao tip.

Ma zakon, kad bi naletio na njega bi se slikao definitivno, ipak smo svi odrasli na njegovim akcijama :)
I ja sam to prvo mislio, ali vidim danas u Metrou, lik došao, a ima i slika...rekoh, prilika da ostvarim dječačku želju hehe...

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 21 Mar 2007, 11:52

Obavezno foto reportaza sa ovoga ! I kupi bilo koje JCVD filmove na DVDu i daj ih potpisati !

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 21 Mar 2007, 11:53

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:
Dragonrage wrote: LOL to bi bilo ludo haha... :lol: :lol: :lol: A još bi luđe bilo kad bi lik pristao hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Sad ozbiljno malo hehe...ma mislim, ja bih liku samo htio stisnuti ruku, možda se i slikati s njim, ak bih imao fotić sa sobom. To je isto kak je HorrorHR s veseljem upoznao svoje idole Ironsidea i Henriksena. Ono to su one male radosti koje te vesele...ništa više.
najbolje da ga izazoveš na borbu. :lol:
ma daj...ubio bi Boga u meni hahaha :lol: :lol: :lol:
Ma pravi fan će sve pretrpjeti. 8)
Michel puši karu.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 21 Mar 2007, 11:58

I ne zaboravi da mu kazes "pusi ga mamicu ti jebem" i "prvo ce da ga bije, posle ce da ga kara !" kad ga vidis. :D

Post Reply