Perfume: The Story of a Murderer

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Perfume: The Story of a Murderer

Post by HorrorHR » 17 Oct 2006, 22:44

Od redatelja Run Lola Run stiže film o kojem se počelo jako puno pričati...

Trailer: http://www.apple.com/trailers/dreamworks/perfume/

Jean-Baptiste Grenouille, born with no smell, develops a superior olfactory sense, which he uses to create the world's finest perfumes. His work, however, takes a dark turn as he searches for the ultimate scent

trailer izgleda opičeno, snimano je vrlo lijepo, a tema od romantične drame kreće prema seriji ubojstava u cilju kreiranja savršenog parfema :wink:

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 17 Oct 2006, 23:14

Ovo je rađeno po meni najdražoj knjizi svih vremena - Parfem - koju je napisao Patrick Süskind. Iskreno, pošto sam tu knjigu čitao bezbroj puta i svaki put se uživim u priču kao da ju pratim prvi put, ježim se od same pomisli da bi netko od toga napravio film.

Trailer izgleda lijepo ali mogu vam odmah reći da to nije to, gospoda je fino napisala "Based on..." i na taj način uzela samo dio i potpuno iskasapila knjigu. Sranje.

Fanovi Lord of the Rings mogu biti sretni da je filmove radio čovjek koji je štovao Tolkiena a ne ovakav retard.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Oct 2006, 16:08

E znao sam da mi je tema poznata od negdje... Kažeš kasapljenje originala? Niš novo 8)

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 18 Oct 2006, 16:14

HorrorHR wrote:E znao sam da mi je tema poznata od negdje... Kažeš kasapljenje originala? Niš novo 8)
Ovo je kasapljenje u stilu kao da imaš The Ring remake u kojem je glavni negativac umjesto curice s crnom kosom jedan 30-godišnji francuski gay bilder koji ubija ljude nekom dosadnom spikom oko francuske poezije dok im gura štap u šupak a sve je snimano mobitelom u jednoj sobi punoj roza zečeva. I onda kao to je remake, možda sam po imenu. Mislim katastrofa.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 01 Nov 2006, 19:25

Čudan film. Knjiga mi nije bila baš tako dobra kao što mnogi tvrde, al je još uvijek bolja od filma. Ne kažem da je film loš, ali traje sat vremena previše, jedva sam ostao budan na nekim scenama.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
maddjuro
Posts: 8321
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 01 Nov 2006, 19:34

ti ljubići su dosadni, ali preporučam da se svakako pogleda film Borat
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 01 Nov 2006, 20:57

Borat je čudo.
:lol: :lol:
Krv je moje svjetlo i moja tama.

Post Reply