Blade 2

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Blade 2

Post by Evil Xander » 03 Feb 2007, 20:20

... features Torrente aka vampir po imenu Rush. ;)

Inace, losiji od 1 nastavka, bolji od onog negledljivog sranja, 3.
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Blade 2

Post by john_constantine » 03 Feb 2007, 20:25

Evil Xander wrote:... features Torrente aka vampir po imenu Rush. ;)

Inace, losiji od 1 nastavka, bolji od onog negledljivog sranja, 3.
Lošiji? :jawbreaker: :samuraj: :angrypunch:

Ma nastavak mi je puno bolji od originala - prejebeno cool Ron Perlman, dobra scena makljaže kada skoči u bazen krvi i rasturi specijalce, nova vrsta vampira, nasilne scene, dobra priča, i prejebeni početak u banki krvi. A tek makljaža u kanalizaciji. :D Ili kada tipa raznese bomba.

Naravno da je original odličan, ali ipak ima ono dosadnu sredinu, dok drugi dio ima zanimljiv zaplet od početka do kraja. :wink: A i razočaran sam malo završetkom, kada konačno postane Bog krvi, onda tako lako pogine. Moglo se nešto više iskoristiti od njega.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 03 Feb 2007, 21:17

Ma meni su svi blejdovi forz za pogledat, bačje snipes, pumped up mjuza, makljaža, fajt, di ćeš bolje ;)

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Re: Blade 2

Post by FilmTV » 03 Feb 2007, 21:41

john_constantine wrote:...drugi dio ima zanimljiv zaplet od početka do kraja. :wink:
Kako kome, meni je bio loš do jaja. Jedino što mi je valjalo su soundtrack i maske.

User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Re: Blade 2

Post by Evil Xander » 03 Feb 2007, 22:31

john_constantine wrote: Naravno da je original odličan, ali ipak ima ono dosadnu sredinu, dok drugi dio ima zanimljiv zaplet od početka do kraja. :wink: A i razočaran sam malo završetkom, kada konačno postane Bog krvi, onda tako lako pogine. Moglo se nešto više iskoristiti od njega.
Pazi sad, meni ni original nije odlican, nego je cisto no brainer za pogledati i odmoriti mozak. Nista vise...

Ima dosta filmova koje mogu nazvati odlicnim, ali Blade nije medju njima, niti jedan nastavak, dosta su daleko od toga. ;)
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Blade 2

Post by john_constantine » 04 Feb 2007, 00:02

Evil Xander wrote:
john_constantine wrote: Naravno da je original odličan, ali ipak ima ono dosadnu sredinu, dok drugi dio ima zanimljiv zaplet od početka do kraja. :wink: A i razočaran sam malo završetkom, kada konačno postane Bog krvi, onda tako lako pogine. Moglo se nešto više iskoristiti od njega.
Pazi sad, meni ni original nije odlican, nego je cisto no brainer za pogledati i odmoriti mozak. Nista vise...

Ima dosta filmova koje mogu nazvati odlicnim, ali Blade nije medju njima, niti jedan nastavak, dosta su daleko od toga. ;)
pa ako bi gledao druge vampirske filmove, teško da bi našao neku koja ima onako dobru priču kao oba dvije. Većina su ili romantični horori kao Intervju s vampirom ili horor komedije Fright night. A ovaj prvi je baš imao dobru dozu akcije, sitnu ideju o razlogu zašto vampiri piju krv, i vampirsku legendu o bogu krvi i dobrih štoseva kao onaj rave party. :lol:

A drugi dio novu vrstu vampira - mislim, osim u Vampire the masquerade, rijetko se u filmovima viđaju nove vrste vampira. Stalno ih se ubija svijetlom, češnjacima, srebrom i to, pa konačno nešto novo. A da nije stalno samo Drakula što su uprskali u trećem dijelu gdje je još i glupo nazvan Drake. :lol:

Ali da je onako za zabavu, to i je. :wink: Ipak volim vampirske filmove i pišem o vampirima, pa mi je zato odličan. :wink:

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 04 Feb 2007, 12:06

Ne volim vampire. Nekako mi je cijela percepcija vampira skroz gay. Vampire crnce pogotovo. Ono što je meni fora u Blade-u je to što je tip razbijač koji onaokolo baulja i ubija sve živo. To mi je već prihvatljivije. Ako se mene pita, vukodlaci su 100 puta bolji.
Evo, kliknite i dobit ćete jedan prijateljski ugriz vukodlaka.
:lol: :lol:
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31000599
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Feb 2007, 13:46

Zombiemachine wrote:Ne volim vampire. Nekako mi je cijela percepcija vampira skroz gay. Vampire crnce pogotovo. Ono što je meni fora u Blade-u je to što je tip razbijač koji onaokolo baulja i ubija sve živo. To mi je već prihvatljivije. Ako se mene pita, vukodlaci su 100 puta bolji.
Evo, kliknite i dobit ćete jedan prijateljski ugriz vukodlaka.
:lol: :lol:
http://world2.monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=31000599
da, naročito kod Anne Rice, ona ih prikazuje kao pederske vampire. :lol: Tom Cruise i Brad pitt. :lol: No, zato ima onda Vampire the masquerade za svojim vampirskim klanovima: gangreli, ventrue, malkaviani... svaki sa svojim sposobnostima dok su vampiri u filmovima skoro svi isti, meso za klanje. :wink:
A vukodlaci su isto odlični, ona likantropija, prokletstvo, urlanje, preobrazba... ali opet je problem u kvaliteti njihovih filmovak od kojih se dobrih mogu nabrojati na prste.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 04 Feb 2007, 14:01

john_constantine wrote: A vukodlaci su isto odlični, ona likantropija, prokletstvo, urlanje, preobrazba... ali opet je problem u kvaliteti njihovih filmovak od kojih se dobrih mogu nabrojati na prste.
Ginger snaps
Ginger snaps unleashed
Ginger snaps back the beginning
Dog soldiers
Bad moon
An american werewolf in London
Wolf
Romasanta
Howling
Company of wolves

Evo, meni ponestalo prstiju.
:lol: :lol: :lol:
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 04 Feb 2007, 14:04

istina, nema baš nekih filmova sa Vukodlacima (meni).. ali su mi i dalje žešći od Vampira koji znaju bit totalno loše isfurani u filmovima, stripovima itd..

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 04 Feb 2007, 14:07

Filmova sa vampirima je puno više, al su u prosjeku lošiji. Pritom ne mislim na stare hammere koji su mi zakon, nego na ove nove napirlitane gluposti.
Krv je moje svjetlo i moja tama.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Feb 2007, 14:44

Da, npr. underworld. Nikako ne podnosim taj nemaštoviti serijal. A niti akcija nije bogznašto.

http://www.imdb.com/title/tt0374180/
film Romasanta izgleda zanimljivo. :wink:

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Feb 2007, 15:15

drugi dio mi je još i najbolji dio trilogije,
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Feb 2007, 15:55

najbolji mi je prvi nastavak .
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Donnie Darko
Posts: 1761
Joined: 05 Oct 2006, 19:04
Location: Prilaz Nelsona Mandele

Post by Donnie Darko » 04 Feb 2007, 16:01

john_constantine wrote:Da, npr. underworld. Nikako ne podnosim taj nemaštoviti serijal. A niti akcija nije bogznašto.

http://www.imdb.com/title/tt0374180/
film Romasanta izgleda zanimljivo. :wink:
imas u vdeu ja mislim da sam gledo to...

Post Reply