Blade 2

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 04 Feb 2007, 17:07

Blade mi je sranje na kvadrat. Drugi mi je još gori od 1. a treći imam već pun kurac doma ali nekako nemam snage da ga odgledam od početka do kraja.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Feb 2007, 17:09

Vorador wrote:Blade mi je sranje na kvadrat. Drugi mi je još gori od 1. a treći imam već pun kurac doma ali nekako nemam snage da ga odgledam od početka do kraja.
niti nemoj
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 04 Feb 2007, 17:13

Aryx wrote:
Vorador wrote:Blade mi je sranje na kvadrat. Drugi mi je još gori od 1. a treći imam već pun kurac doma ali nekako nemam snage da ga odgledam od početka do kraja.
niti nemoj
Hvala na savjetu... :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Feb 2007, 17:14

no problem m8 :wink:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 04 Feb 2007, 19:59

blade 1 mi je jedan od drazih filmova ... nista extra, ali odgledah ga ko mala veci broj puta i urezo se u sjecanje i srce.. lol...
dvojku i treci dio sam gledala u kinu i steta novaca koje potrosih na te karte...
ae, drugi jos moze proc...no 3. je apsolutni promasaj...
a goreg drakulu jos nisam vidjela... :?

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Feb 2007, 20:32

elrania wrote:blade 1 mi je jedan od drazih filmova ... nista extra, ali odgledah ga ko mala veci broj puta i urezo se u sjecanje i srce.. lol...
dvojku i treci dio sam gledala u kinu i steta novaca koje potrosih na te karte...
ae, drugi jos moze proc...no 3. je apsolutni promasaj...
a goreg drakulu jos nisam vidjela... :?
očito nisi gledao drakulu 3000. :lol: :lol:

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 04 Feb 2007, 20:44

*gledala

lol, zaboravih skroz na to XD
ae, bar nisam za posudbu tog filma davala pare
:mrgreen:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Feb 2007, 20:53

elrania wrote:*gledala

lol, zaboravih skroz na to XD
ae, bar nisam za posudbu tog filma davala pare
:mrgreen:
Oho, imamo još jednu ljubiteljicu horora. :supz: :mrgreen: :heart:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 04 Feb 2007, 22:12

blade - ok, niš posebno
blade 2 - :roll:
blade 3 - nisam gledao i ne želim.

User avatar
maddjuro
Posts: 8323
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 04 Feb 2007, 22:31

trojku svakako preskočite
I may be an idiot, but i am no fool.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Blade 2

Post by Dragonrage » 05 Feb 2007, 10:05

john_constantine wrote:
Evil Xander wrote:... features Torrente aka vampir po imenu Rush. ;)

Inace, losiji od 1 nastavka, bolji od onog negledljivog sranja, 3.
Lošiji? :jawbreaker: :samuraj: :angrypunch:

Ma nastavak mi je puno bolji od originala - prejebeno cool Ron Perlman, dobra scena makljaže kada skoči u bazen krvi i rasturi specijalce, nova vrsta vampira, nasilne scene, dobra priča, i prejebeni početak u banki krvi. A tek makljaža u kanalizaciji. :D Ili kada tipa raznese bomba.

Naravno da je original odličan, ali ipak ima ono dosadnu sredinu, dok drugi dio ima zanimljiv zaplet od početka do kraja. :wink: A i razočaran sam malo završetkom, kada konačno postane Bog krvi, onda tako lako pogine. Moglo se nešto više iskoristiti od njega.
S ovim se potpuno slažem...Blade 2 je jedan od onih rijetkih nastavka koji je za mrvicu bolji od originala.
Trojka me je razočarala, iako na drugo gledanje mi je već bila malo prihvatljivija, no još uvijek daleko lošija od prva dva filma, trojka je imala dobar i zanimljiv početak, tj. dobar zaplet, no nakon tog početka je sve krenulo silaznom putanjom...a baš šteta nakon fenomenalne dvojke...

Prva dva Blade filma su jedne od prvih i ponajboljih strip adaptacija. I još jedna stvar koju ja često volim spomenuti kod Blade filmova. Naime, kao što svi znamo, Matrix je do danas posao kultni film, što zbog "inventivne" priče :roll: , što zbog "inventivnih" efekata :roll: i "inventivne" akcije" :roll: ....no istina je zapravo ta da je Matrix sve to zdipio od Azijskih filmova, kao i još nekih drugih, te da je Blade bio zapravo film koji je imao sve to što i puno razvikaniji i omiljeniji Matrix godinu dana ranije....i odličan nabrijani soundtrack, i zanimljivu priču u domeni vampir horror podžanra, i cool kožne kostime i odličnu akciju, tučnjave i sve to, pa čak i bulet time...te je svojedobno bio iznimno inventivan u domeni akcijskog žanra, no to mu nitko ne priznaje.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 13 Feb 2007, 15:10

Bladea prvog ću se uvijek sjećati jer sam na tom DVDu krstio svoj prvi (i za sada jedini - radi savršeno) surround system. Valjda sam samo onu prvu borbu u disku, pregledao 30tak puta. Osim jebene mjuze, dobrog fajta, posebno sam uživao u onoj sceni kada Blade baci šuriken koji se izvrti u krug i vrati mu se u ruku. To je na surroundu zvučilo pregenijalno. Blade jedinica mi je bio najjači, a ovi ostali su na padajućoj putanji od njega, ali sve u svemu svaki dio mi je totalno zabavan za pogledati

Post Reply