Time bandits

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Time bandits

Post by john_constantine » 11 Dec 2006, 15:24

He, kakvo je vaše mišljenje o tom uvrnutom i originalnom filmu? Sjećam se da sam ga kada je bio na televiziji propustio kao klinac, ali me fascinirao onaj trailer, posebice ona scena s minotaurom. I konačno za par godina kao klinac konačno pogledam film. Pomalo sam bio razočaran takvom mračnošću filma, crnim humorom i takvim mračnim likovima, ali nakon više gledanja, film mi je baš bio odličan. Ali nikako da probavim onaj završetak, malčice mi je pretjeran. A imao sam čak i noćne more od onih bizarnih stvorenja kada dođu u onaj dvorac zla. Ali završnica u kojem okupe raznu vojsku iz raznih vremena i način na koji ih negativac dokusuri je legendarno, posebice ono za kaubojima. :lol: Film mi je i danas još uvijek odličan, naročito ona parodija na Robina Hooda. Nije Teryjevo najbolje djelo, ali je najbizarnije. :wink:

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 11 Dec 2006, 19:07

legendarni film ... imam ga na dvdu :lol:
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 11 Dec 2006, 20:21

Daaaavno sam ga gledao i bio mi je genijalan, danas neznam kako bi više reagirao, moram ga opet pogledat :)

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 12 Dec 2006, 09:39

FilmTV wrote:Daaaavno sam ga gledao i bio mi je genijalan, danas ne znam kako bi više reagirao, moram ga opet pogledati :)

Ovo u potpunosti potpisujem. :wink: :)

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 12 Dec 2006, 12:00

Gledao sam ovo baš kao mulac. Doslovne se ne sjećam ničega osim da je Gilliam bio u igri i da su protagonisti ili bar dosta često u centru pažnje neka skupina patuljaka :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 12 Dec 2006, 12:25

HorrorHR wrote:Gledao sam ovo baš kao mulac. Doslovne se ne sjećam ničega osim da je Gilliam bio u igri i da su protagonisti ili bar dosta često u centru pažnje neka skupina patuljaka :wink:
Meni je npr. ostao u sjećanju Sean Connery, samo ne znam u kojoj ulozi hehe :shock: :lol: :roll:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 12 Dec 2006, 14:21

Dragonrage wrote:
HorrorHR wrote:Gledao sam ovo baš kao mulac. Doslovne se ne sjećam ničega osim da je Gilliam bio u igri i da su protagonisti ili bar dosta često u centru pažnje neka skupina patuljaka :wink:
Meni je npr. ostao u sjećanju Sean Connery, samo ne znam u kojoj ulozi hehe :shock: :lol: :roll:
Koliko se sjećam, glumio je onog kralja koji ubije minotaura.

Post Reply