american ninja

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
User avatar
sikeone
Posts: 1180
Joined: 08 Feb 2007, 21:04
Location: Neverland

Post by sikeone » 05 Feb 2008, 16:19

Studeni wrote:o,mama,mama kakav trešeraj....ali,kako sam ga volio!!!! :twisted: :twisted:
jedinicu sam odvrtio jedno mali milion puta kao klinac i Dudikoff mi je (naravno!) bio car careva!!! Tuče se s kantom na glavi i hvata strijelu rukom, oh yeah i reže ribi štikle mačetom!!! Dvojka je na nekom otoku i još je lošija (u pravom smislu).....na trojku sam popizdio kad sam skužio da nema Dudikoffa.....a u četvorci se vraća negdje u 47oj minuti filma.....hvala Constantine, morat će se na torente pa u sjećanja i uživanciju!!


PS-inače, Firstenberg je sa dinamičnim duom (yeah,right!) Dudikoff/Steve Jones godinu dana iza jedinice na valu "slave" Dudikoffa odradio film "Avenging force", kao neka survival varijanta. E, tu tek počinje smijeh....nema šta nema...survival, John P. Ryan, jug Amerike, rasisti..... A, u videoklubu kad sam ga posuđivao (cca. 1989) je prevođen kao "SNAGA MOĆI"!!!!


:wink: :wink:
u na to sam već zaboravio isto ga gledao u kinu(stvarno se svašta u kinu tada puštalo), ako se ne varam pri kraju makljanje u nekoj močvari a finale u nekoj južnjačkoj vili :D

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 05 Feb 2008, 21:30

sikeone wrote:
u na to sam već zaboravio isto ga gledao u kinu(stvarno se svašta u kinu tada puštalo), ako se ne varam pri kraju makljanje u nekoj močvari a finale u nekoj južnjačkoj vili :D
O,da da da!!! You're right, my friend! :wink:
Meni je žao što toga više nema....kod nas je to kad sam bio klinac išlo u kinu koje se zvalo "Narodni" poznatije kao "Klub 10".....uglavnom se prikazivao 80's akcijski trešeraj i baš je bilo totalno kul!!
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 06 Feb 2008, 10:15

Uf...trebao bih se i ja prisjetiti tog serijala...davno sam to gledao...tada mi je to bio ok serijal...a danas...nemam pojma...morat ću ga pogledati još ove godine, pa ću vidjeti kak ću se osjećati nakon toga hehehe....

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 06 Feb 2008, 10:41

ja moram barem jedinicu ponovo pogledati. :D
prvi put sam je gledao u SC-u sa starim dok sam imao nekih 8-10 godina..

Post Reply