Speed Racer (2008)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Speed Racer (2008)

Post by Dragonrage » 06 Dec 2007, 13:44

Evo pojavile su se prve fotografije najnovijeg redateljskoga projekta "braće" Wachowski najpoznatijih po "Matrix trilogiji". Radi se o ekranizaciji popularne Japanske crtane serije iz 60-ih godina "Speed Racer" čiju produkciju potpisuje poznati producent spomenute trilogije kao i još mnoštva drugih hit filmova Joel Silver.

Image Image Image Image Image Image Image Image

Sjećam se tog crtića iz djetinjstva i uživao sam ga gledati, no očito je da su godine napravile svoje. Ne znam za vas ali ja nisam impresioniran ničim viđenim, dapače, ove fotografije me još više odbijaju od tog filma iako nije da sam i ranije bio nešto zagrijan za gledanje istoga. Iako je to možda i dobro pošto je riječ o ekranizaciji crtanog filma, ali sve mi izgleda prešareno da boli za oči, predječje...nešto poput Charlievih anđela, Spy Kidsa, Thunderbirdsa, Lavagirl i Sharkboya i tome slično. A još se tu spominje i nekakav " car fu", odnosno kung fu sa autima ( :shock: :roll: 8) WTF!!???). A bilo kako bilo...klinci će valjda uživati...

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 06 Dec 2007, 13:50

Slažem se baš sa svim što si rekao tako da nemoram dalje ni komentirat film loše loše loše :wink:
Ali ipak moram dodat šta ljudi rade zbog para i kako ih nije sram radit takve filmove.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 06 Dec 2007, 14:02

dodo wrote:Slažem se baš sa svim što si rekao tako da nemoram dalje ni komentirat film loše loše loše :wink:
Ali ipak moram dodat šta ljudi rade zbog para i kako ih nije sram radit takve filmove.
Dragonrage je predstavio film i rekao da mu je šaren što je i normalno pošto je film za djecu.

Zašto bi ih trebalo biti sram raditi film za djecu? :roll: Šta je u tome loše?

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 06 Dec 2007, 14:25

FilmTV wrote:
dodo wrote:Slažem se baš sa svim što si rekao tako da nemoram dalje ni komentirat film loše loše loše :wink:
Ali ipak moram dodat šta ljudi rade zbog para i kako ih nije sram radit takve filmove.
Dragonrage je predstavio film i rekao da mu je šaren što je i normalno pošto je film za djecu.

Zašto bi ih trebalo biti sram raditi film za djecu? :roll: Šta je u tome loše?
Uopče ne želim takve stvari komentirat a ako si dovoljno pametan a jesi sigurno češ sam skužit šta sam mislio reći: i uopče se neželim osvrtati i dalje komentirati to mi je previše smiješno :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 11 Dec 2007, 09:51

Evo i trailer...

http://www.firstshowing.net/2007/12/07/ ... r-trailer/

Kao što rekoh već ranije...za klince.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 11 Dec 2007, 23:10

zaobilazim..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply