Heavy metal FAKK 2000

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Heavy metal FAKK 2000

Post by john_constantine » 02 Nov 2006, 20:04

He, je li netko gledao ovaj mlaki animirani film za odrasle? http://www.imdb.com/title/tt0119273/Krv, seks, nasilje i akcija. :lol: Priča je vraški loša, ali solidna za jedan film. Ja sam se baš odlično zabavio tim filmom čije vrijeme trajanja brzo prođe. Najbolja scena mi je ono kada negativac kapetanu napravi rupu na glavi. :lol: Šteta što nije upotrijebljeno više mogućnosti, za više mašte, mogao je to biti puno bolji film. A tek onaj citat: Kada je budem našao, načiniti ću je besmrtnom tako da je mogu karati i ubijati svaki sat, svakog dana za sva vremena! :lol: :lol:

E, isto dobra scena: Julie mora preći preko lave, a njegovi prijatelji su nestali dok ih je htjela pitati kako će prijeći. Iznenada se pojavi nekakvo ljigavo smrdljivo stvorenje koje želi poljubac za prijelazak preko rijeke. A ona nema izbora i pušta da mu uvali smrdljivi jezik i to doslovce. Da bi onda tek poslije pojavili njezini prijatelji za čamcem za prelazak preko rijeke.
Michel puši karu.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 02 Nov 2006, 21:44

OK je, ali ni do kolena originalnom Heavy Metalu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 03 Nov 2006, 11:01

Mairosu wrote:OK je, ali ni do kolena originalnom Heavy Metalu.
Skida mi se za torrenta, pa ću da osobno provjerim. :D
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Nov 2006, 16:26

Ja sam odigao igricu te pogledao onu stariju verziju i moram reci da mi se svidjelo :)
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 04 Nov 2006, 20:06

Aryx wrote:Ja sam odigao igricu te pogledao onu stariju verziju i moram reci da mi se svidjelo :)
Je, ja sam igrao samo demo, ali probati ću nabaviti negdje original.
Michel puši karu.

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 04 Nov 2006, 20:08

john_constantine wrote:
Aryx wrote:Ja sam odigao igricu te pogledao onu stariju verziju i moram reci da mi se svidjelo :)
Je, ja sam igrao samo demo, ali probati ću nabaviti negdje original.
Ako volis HM FAKK onda definitivno moras odigrati igricu . odlicno prikazan krajolik i fightovi , a tek bossovi :) na svakom levelu ti zenska ima sve manje i manje odjece hehe ... svakako odigraj
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
David Lynch
Posts: 39
Joined: 20 Dec 2007, 01:49
Location: Novi Sad
Contact:

Post by David Lynch » 27 Dec 2007, 13:43

prvi deo HM je mnogo bolji
[img]http://www.mondo-digital.com/eraserhead.jpg[/img]

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 27 Dec 2007, 17:19

Fora su mi i prvi i drugi nastavak. Prvi ima mnogo bolju animaciju po mom mišljenju. Ako se ne varam u drugom nastavku pred kraj filma ima par podosta fušerskih kompjutorskih scena što me malo razočaralo ali u globalu je zabavan.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 Dec 2007, 18:04

hm, ja sam više dojma da drugi ima bolju animaciju jer mi je ova prva nekako zastarjela. Ali priče su puno bolje od reciklaže drugog nastavka u kojem je sve viđeno. Ali dobre krvave scene. A ona zadnja scena, jbt, stvarno glupost. :lol: :lol: A i obrat koji baš nema pretjerano smisla, ali opet volim onu scenu kada si strgne odjeću. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 27 Dec 2007, 18:09

gleado samo dvojku davnih dana..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 27 Dec 2007, 18:54

Je li u prvom ili drugom dijelu ona priča o taksistu koji sjebe pljačkaša tako da izvuče pištolj i ubije ga (ili tako nešto) i ona scena kad neki ala tarzan lik spasi neku trebu i povali je na stijeni? Gleda san to ka mali (nekih 5-6 godina), kad san bija u Tom i Jerry štihu, pa kad san uzeja ovaj crtić u videoteci bija san šokiran, i mislin da je to imalo velik utjecaj šta san danas perverzni manijak. :lol: :lol:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 27 Dec 2007, 20:23

Ghostface wrote:Je li u prvom ili drugom dijelu ona priča o taksistu koji sjebe pljačkaša tako da izvuče pištolj i ubije ga (ili tako nešto) i ona scena kad neki ala tarzan lik spasi neku trebu i povali je na stijeni? Gleda san to ka mali (nekih 5-6 godina), kad san bija u Tom i Jerry štihu, pa kad san uzeja ovaj crtić u videoteci bija san šokiran, i mislin da je to imalo velik utjecaj šta san danas perverzni manijak. :lol: :lol:
Da to ti je orginal.Vrlo dobar ako i ne odličan anim sa par cool priča i odličnim soundtrackom. Dvojku još nisam gledao :(

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 27 Dec 2007, 23:23

hmm.. nisam još ništa od toga pročitao, pogledao, odigrao.. :?
jedino sam pročitao jednu Serpierievu Druunu. :oops: :lol:

Post Reply