The Seeker : The Dark Is Rising (2007)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

The Seeker : The Dark Is Rising (2007)

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 00:58

evo jedan pustolovni fantasy filmić, mislim da je nešto tipa narnije i akcijskog dijela TR :D vjerovatno je zabavan i za ubit sat-dva dosade. idem ga sutra gledat :D
trailer : http://www.apple.com/trailers/independe ... large.html
http://www.imdb.com/title/tt0484562/


i evo par slika :wink:
ImageImage
Last edited by metallicat on 19 Nov 2007, 15:53, edited 1 time in total.
Image

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Re: The Seeker : The Dark Is Rising (2007)

Post by dodo » 19 Nov 2007, 02:12

metallicat wrote:evo jedan pustolovni fantasy filmić, mislim da je nešto tipa narnije i akcijskog dijela TR :D vjerovatno je zabavan i za ubit sat-dva dosade. idem ga sutra gledat :D
trailer : http://www.apple.com/trailers/independe ... large.html
http://www.imdb.com/title/tt0484562/
gledao sam ga film je super zabavan :D

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 19 Nov 2007, 12:01

Bez uvrede film mi se čini kao neka ljiga još gora nego vražiji "Eragon" :?
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 19 Nov 2007, 12:02

dr_gonzo wrote:Bez uvrede film mi se čini kao neka ljiga još gora nego vražiji "Eragon" :?
isto i kod mene
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Aryx
Posts: 7612
Joined: 12 Oct 2006, 20:46
Location: Zagreb

Post by Aryx » 19 Nov 2007, 13:12

ja cuo od frenda da je bezveze :?
There is nothing on earth half so terrifying as a truly just man.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=staa4QvuFRI&feature=related]ASOIAF[/url]

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 19 Nov 2007, 13:38

Aryx wrote:ja cuo od frenda da je bezveze :?
I ja čuo tako... :? :wink:

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 19 Nov 2007, 14:35

dr_gonzo wrote:Bez uvrede film mi se čini kao neka ljiga još gora nego vražiji "Eragon" :?
ma nikakava uvrijeda pa svako ima svoje mišljenje a moje je da je film ok. ja inače volim pogledati ovako dječje sladunjave filmove bez obzira na tuđe komentare :D

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 15:50

Dragonrage wrote:
Aryx wrote:ja cuo od frenda da je bezveze :?
I ja čuo tako... :? :wink:
lol zar svi :lol: danas ga u kinu pogledam pa napišem kom. :D :wink:
Image

User avatar
Freddy
Posts: 1929
Joined: 12 Feb 2007, 01:38
Location: zagreb

Post by Freddy » 19 Nov 2007, 18:48

film za klince od 10god.
You can kill a rapper, but not his music.
You can kill an actor but not his work.
You can kill a poet but not his poetry.
You can kill a Tupac but he'll live in our hearts forever.
Rest In Peace, PAC, Thug love 4 you...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 19 Nov 2007, 23:11

pogledala. za dječiji fantasy je recimo ok. dobro je počelo, i sredina filma, ali kraj je malo kako gonzo kaže preljigav :lol: , sladunjav i previše klišeja. pred kraj sam se parala od smijeha, u sceni kad mali dobije kao kompletnu moć i sad se ide suprostavit tom jahaču i počne od držat neku spiku. '' i'm the seventh son of sevent son '' i onda si ja na glas mislim ' i volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album'' :lol: :lol: ah :lol: solidan.
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6278
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 20 Nov 2007, 00:08

metallicat wrote:pogledala. za dječiji fantasy je recimo ok. dobro je počelo, i sredina filma, ali kraj je malo kako gonzo kaže preljigav :lol: , sladunjav i previše klišeja. pred kraj sam se parala od smijeha, u sceni kad mali dobije kao kompletnu moć i sad se ide suprostavit tom jahaču i počne od držat neku spiku. '' i'm the seventh son of sevent son '' i onda si ja na glas mislim 'i volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album'' :lol: :lol: ah :lol: solidan.



E da je to rekao (volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album) ja bih ga istog trena stavio da se skida...ovako ću pogledati TMNT po 5 put....

Ako smo kod dječije fantazije prije bih birao - Legend, Goonies, Flight of Navigator, fraggle rock (legendaran intro) i Neverending story (prvi dio), Wilow, Red Sonja...

Ipak ovaj film je američka pizdarija za američke klince (kao horori sa happy endom)...

E, Bridge to Terabithia (2007) ću sigurno pogledati do petka...film mi se čini odličnim...

The Dark Rising mi je oteo jedan dio priče koju pišem 15 god (sedmi sin sedmoga sina)...fantasy priča i sad natrag na ispravljanje svega...k vragu :evil: šit kako sad izmjeniti jednog od najvžnijih likova u priči
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 20 Nov 2007, 22:19

dr_gonzo wrote:
metallicat wrote:pogledala. za dječiji fantasy je recimo ok. dobro je počelo, i sredina filma, ali kraj je malo kako gonzo kaže preljigav :lol: , sladunjav i previše klišeja. pred kraj sam se parala od smijeha, u sceni kad mali dobije kao kompletnu moć i sad se ide suprostavit tom jahaču i počne od držat neku spiku. '' i'm the seventh son of sevent son '' i onda si ja na glas mislim 'i volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album'' :lol: :lol: ah :lol: solidan.



E da je to rekao (volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album) ja bih ga istog trena stavio da se skida...ovako ću pogledati TMNT po 5 put....

Ako smo kod dječije fantazije prije bih birao - Legend, Goonies, Flight of Navigator, fraggle rock (legendaran intro) i Neverending story (prvi dio), Wilow, Red Sonja...

Ipak ovaj film je američka pizdarija za američke klince (kao horori sa happy endom)...

E, Bridge to Terabithia (2007) ću sigurno pogledati do petka...film mi se čini odličnim...

The Dark Rising mi je oteo jedan dio priče koju pišem 15 god (sedmi sin sedmoga sina)...fantasy priča i sad natrag na ispravljanje svega...k vragu :evil: šit kako sad izmjeniti jednog od najvžnijih likova u priči


ja sam več napisao da mi je film ok i da volim sladunjave filmove, ali što se tiče filma kao wilow ,legend,neverending story,red sonja,conan,the princess bride itd pa normalno da su bolji, to nitko ovdje nije ni rekao. a što se tiče knjige šta misliš postat j.rr tolkien da toliko pišeš,pa nije ni čudno da ti je u današnje vrijeme neko preuzeo taj lik,zato trebaš biti pametan i brz ako misliš napredovati u današnjem svijetu. :wink:u današnjem svijetu opstaju samo lijepi i pametni. :lol:

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Nov 2007, 22:41

dodo wrote:
dr_gonzo wrote:
metallicat wrote:pogledala. za dječiji fantasy je recimo ok. dobro je počelo, i sredina filma, ali kraj je malo kako gonzo kaže preljigav :lol: , sladunjav i previše klišeja. pred kraj sam se parala od smijeha, u sceni kad mali dobije kao kompletnu moć i sad se ide suprostavit tom jahaču i počne od držat neku spiku. '' i'm the seventh son of sevent son '' i onda si ja na glas mislim 'i volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album'' :lol: :lol: ah :lol: solidan.



E da je to rekao (volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album) ja bih ga istog trena stavio da se skida...ovako ću pogledati TMNT po 5 put....

Ako smo kod dječije fantazije prije bih birao - Legend, Goonies, Flight of Navigator, fraggle rock (legendaran intro) i Neverending story (prvi dio), Wilow, Red Sonja...

Ipak ovaj film je američka pizdarija za američke klince (kao horori sa happy endom)...

E, Bridge to Terabithia (2007) ću sigurno pogledati do petka...film mi se čini odličnim...

The Dark Rising mi je oteo jedan dio priče koju pišem 15 god (sedmi sin sedmoga sina)...fantasy priča i sad natrag na ispravljanje svega...k vragu :evil: šit kako sad izmjeniti jednog od najvžnijih likova u priči


ja sam več napisao da mi je film ok i da volim sladunjave filmove, ali što se tiče filma kao wilow ,legend,neverending story,red sonja,conan,the princess bride itd pa normalno da su bolji, to nitko ovdje nije ni rekao. a što se tiče knjige šta misliš postat j.rr tolkien da toliko pišeš,pa nije ni čudno da ti je u današnje vrijeme neko preuzeo taj lik,zato trebaš biti pametan i brz ako misliš napredovati u današnjem svijetu. :wink:u današnjem svijetu opstaju samo lijepi i pametni. :lol:


i brzi.. :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

Post by dodo » 20 Nov 2007, 22:47

A$H wrote:
dodo wrote:
dr_gonzo wrote:


E da je to rekao (volim iron maiden i to mi je njihov najbolji album) ja bih ga istog trena stavio da se skida...ovako ću pogledati TMNT po 5 put....

Ako smo kod dječije fantazije prije bih birao - Legend, Goonies, Flight of Navigator, fraggle rock (legendaran intro) i Neverending story (prvi dio), Wilow, Red Sonja...

Ipak ovaj film je američka pizdarija za američke klince (kao horori sa happy endom)...

E, Bridge to Terabithia (2007) ću sigurno pogledati do petka...film mi se čini odličnim...

The Dark Rising mi je oteo jedan dio priče koju pišem 15 god (sedmi sin sedmoga sina)...fantasy priča i sad natrag na ispravljanje svega...k vragu :evil: šit kako sad izmjeniti jednog od najvžnijih likova u priči


ja sam več napisao da mi je film ok i da volim sladunjave filmove, ali što se tiče filma kao wilow ,legend,neverending story,red sonja,conan,the princess bride itd pa normalno da su bolji, to nitko ovdje nije ni rekao. a što se tiče knjige šta misliš postat j.rr tolkien da toliko pišeš,pa nije ni čudno da ti je u današnje vrijeme neko preuzeo taj lik,zato trebaš biti pametan i brz ako misliš napredovati u današnjem svijetu. :wink:u današnjem svijetu opstaju samo lijepi i pametni. :lol:


i brzi.. :lol: :lol:

i žestoki :lol:

Post Reply