Christopher lambert + mortal kombat 3 (2010.g)

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Christopher lambert + mortal kombat 3 (2010.g)

Post by john_constantine » 10 Nov 2007, 21:26

http://former.imdb.com/title/tt0293429/

Iako nemam pojma tko je taj mink i kakvo je to šugavo ime, bar se vraća christopher lamber, stari likovi iz originala, naročito scorpion kojega će glumiti isti glumac. :D Ma vjerujem da će biti puno bolje poslije drugog nastavka koji su se totalno srozali. Samo da bude i masovnih tučnjava. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Post by jigsaw » 10 Nov 2007, 21:47

Dvojka je baš bila sranje...nadam se da će biti kao prvi dio, ako ne i bolji...

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Post by elrania » 10 Nov 2007, 21:54

ok, zgodno, zanimljivo... veselim se
hm, i valjda jedino meni dvojka nije katastrofa neg je skroz fora

e da... btw... nisam gledala, pa ne znam, ali kolko sam informirana, postoje 3. i 4. dio mortal kombata koji su snimljeni, no nisu izlazili na dvd... neka žnju shrot produkcija
ima ih moj bratic (valjda) na VHSu i zbog toga ih nazalost ne mogu gledati... tak da ovo tu bas i nebi bio 3. dio
ne znam, lako moguce i da sam nesto pobrkala...

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 10 Nov 2007, 22:08

ma mislim da ima zapravo 5 nastavaka.
Prvi je ovaj original, drugi ima različite ukuse, nekima je loš zbog loše glume, jeftinog budžeta, ali fanovima mortal kombata je bio i više nego dobar radi tolikih likova iz mortal kombat 3, treći dio je bezveze, nekakva romantična priča, i kratka pojava scorpiona, ali skoro da niti nema akcije, četvrti dio je onako imao nekakve akcione scene i jeftine efekte, ali loše glumce i likove koji nemaju veze s igrom, tek par njih. I peti u kojem je neka žena zmija ili što već, koja je mogla rađati stotine negativaca, glupa priča i još lošije tučnjave.
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 11 Nov 2007, 02:42

Mortal Kombat, ah, što veći broj u naslovu filmu to veća zabava ;)

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 11 Nov 2007, 09:05

Orginal je meni jako zabavan film i prati vrlo igricu.
Dvojku sam gledao davno pa se baš ne sječam,znam samo da je tamo bilo više likova iz igre.
Bila je tu i neka serija ili nešto tako znam da je pisalo na coveru Mortal Kombat 3 ili 4 ,no dobro to mi je bilo bezveze nijednog lika iz igre nisam vidio osim Sub-Ziroa.

Što se tiće ovog novog nisam baš vesel sa redateljem koj ima tako šugavo ime i režirao je neki šrot sa Seagalom i neki gangsta film u kojem se nalazi Busta Rhymes.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Christopher lambert + mortal kombat 3 (2010.g)

Post by Dragonrage » 12 Nov 2007, 10:11

john_constantine wrote:http://former.imdb.com/title/tt0293429/

Iako nemam pojma tko je taj mink i kakvo je to šugavo ime, bar se vraća christopher lamber, stari likovi iz originala, naročito scorpion kojega će glumiti isti glumac. :D Ma vjerujem da će biti puno bolje poslije drugog nastavka koji su se totalno srozali. Samo da bude i masovnih tučnjava. :wink:
ma bit će govno...što zbog redatelja, što zbog Lamberta koji sada tek izgleda gore nego ikada. Taj lik meni nikad nije bio za glumca...jednostavno nema facu za to...trebao je biti zidar ili nešto LOL :lol:

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re: Christopher lambert + mortal kombat 3 (2010.g)

Post by Wendigo » 13 Nov 2007, 09:14

Dragonrage wrote:
john_constantine wrote:http://former.imdb.com/title/tt0293429/

Iako nemam pojma tko je taj mink i kakvo je to šugavo ime, bar se vraća christopher lamber, stari likovi iz originala, naročito scorpion kojega će glumiti isti glumac. :D Ma vjerujem da će biti puno bolje poslije drugog nastavka koji su se totalno srozali. Samo da bude i masovnih tučnjava. :wink:
ma bit će govno...što zbog redatelja, što zbog Lamberta koji sada tek izgleda gore nego ikada. Taj lik meni nikad nije bio za glumca...jednostavno nema facu za to...trebao je biti zidar ili nešto LOL :lol:


potpisujem. :lol:

Post Reply