Sprema se Timecop remejk

Od zlatnih 80tih do najnovih filmova.
Post Reply
Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Sprema se Timecop remejk

Post by Unreal » 18 Oct 2007, 14:53

IESB.net is reporting that Mike Richardson, owner of Dark Horse Entertainment, recently spoke to them about the possibility of a TIMECOP remake. Richardson said he has been talking to Universal about bringing the original back to the big screen. He even has an actor in mind to star, and according to IESB.net: I can tell you that he is 100% bad ass and one of the coolest action stars of today.
Jebote ne kužim poantu remejkanja Timecopa, pa taj film nije niti jako star. :twisted: A niti neće glumiti Van Damma u filmu :twisted: Pitam se baš na kojeg glumca misle pod "100% bad ass and one of the coolest action stars of today", nadam se barem da je Jason Statham.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Oct 2007, 15:25

Auuu...kako nepotrebno...to je jedan od njegovih najboljih filmova...baš me zanima ko je taj bad ass lik...LOL :lol: :lol:

Unreal
Posts: 1992
Joined: 04 May 2007, 21:24
Location: Zagreb

Post by Unreal » 18 Oct 2007, 15:32

Dragonrage wrote:Auuu...kako nepotrebno...to je jedan od njegovih najboljih filmova...baš me zanima ko je taj bad ass lik...LOL :lol: :lol:
Da slažem se to je jedan od njegovih najboljih filmova i film je mog djetinjstva. A što se tiće tog bad ass lika nadam se da misli na The Rocka ili Jason Statham ,a ne na preseratore poput Vin Diesela.
Ma bilo bi najbolje da naprave Timecop 2 sa Van Dammom(za onaj nastavak bez njega me bilo baš briga)nego da naprave remejk.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 18 Oct 2007, 19:36

više ću prestat čitat sve topice o remake-ovima...ameri su totalno poludili...stvarno ih je već previše..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
dodo
Posts: 1286
Joined: 09 Nov 2007, 19:14
Location: Rijeka

pozdrav

Post by dodo » 13 Nov 2007, 13:39

mislim film je ok ali da naprave remake od njega to mi je stvarno pretjerano smješno :)

Post Reply