Sex and Fury (1973)

Swinging sixties, hard boiled seventies. Inspektor Callahan, Steve McQueen, i ostali.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Sex and Fury (1973)

Post by john_constantine » 17 Sep 2011, 18:43

Image

Redatelj: Noribumi Suzuki
Scenarij: Noribumi Suzuki, Masahiro Kakefuda
Godina: 1973
Žanr: akcijski kriminalistički triler
Država: Japan
Glumi: Reiko Ike, Akemi Negishi, Ryôko Ema, Yôko Hori...
Reiko Ike stars as Ocho, a gambler and pickpocket in Meiji Era Tokyo. After sheltering a fleeing anarchist, Ocho runs into the three gangsters responsible for her father's murder, and runs afoul of various yakuza who want her dead. A European spy, played by Christina Lindberg, arrives on the scene and complicates matters.
Image Image Image
Michel puši karu.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Sex and Fury (1973)

Post by john_constantine » 17 Sep 2011, 18:45

ma filmčina i pol. Sjajan eksploatacijski pink violence, fenomalan od početka do kraja. Od uvodne scene slow motiona tetovirane cure koja gola katanom ubija negativce, do epske krvave završnice. Zanimljiva revenge priča s dodatnom ljubavnom pričom. Fenomalna glumica Reiko Ike. I hrpa odličnih scena za pamćenje, od ubojstva lizanja otrova s tijela do završnog preokreta. I sjajne tetovaže na likovima kroz cijeli film, naročito na prsima glavne junakinje. Krvav i odličan film. 5/5
Michel puši karu.

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Sex and Fury (1973)

Post by elrania » 17 Sep 2011, 20:01

ostao mi je u jako dobrom sjećanju i impresionirala me glavna ženska faca svojim stasom i prošaranošću.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Sex and Fury (1973)

Post by john_constantine » 17 Sep 2011, 20:56

elrania wrote:ostao mi je u jako dobrom sjećanju i impresionirala me glavna ženska faca svojim stasom i prošaranošću.
da, baš super tetovaža na njezinim prsima + to što postoji nastavak "Story of a Wild Elder Sister: Widespread Lynch Law", ali nikako da pogledam...
Michel puši karu.

Post Reply