Watch Out, We're Mad (1974)

Swinging sixties, hard boiled seventies. Inspektor Callahan, Steve McQueen, i ostali.
Post Reply
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Watch Out, We're Mad (1974)

Post by john_constantine » 29 Jul 2010, 19:39

Image

Trailer

Redatelj: Marcello Fondato
Scenarij: Vicente Coello, Jesús R. Folgar
Godina: 1974
Žanr: akcijska komedija
Država: Italija/Španjolska
Glume: Terence Hill, Bud Spencer, Patty Shepard, Donald Pleasence...
Kid and Ben tie in a race to win a red dune buggy with a yellow top. During Kid and Ben's hotdog and beer contest, to see who will keep the the dune buggy, a local mob demolishes it! Kid and Ben want revenge... and the replacement of their buggy!
Image
Michel puši karu.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: Watch Out, We're Mad (1974)

Post by Bub » 29 Jul 2010, 23:57

de nezezaj bud i terence..baš je jučer bio na ftv-u film sa bud-om..ovo se nesječam jel sam gledao (nekužim po slikama i nazivu) a sve sam večinom pogledao, ma baš mi rulaju njih dvojica, kao klinjo sam ih obožavao. :zubifale:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Watch Out, We're Mad (1974)

Post by john_constantine » 30 Jul 2010, 05:52

Bub wrote:de nezezaj bud i terence..baš je jučer bio na ftv-u film sa bud-om..ovo se nesječam jel sam gledao (nekužim po slikama i nazivu) a sve sam večinom pogledao, ma baš mi rulaju njih dvojica, kao klinjo sam ih obožavao. :zubifale:
ma odlična su mi ta dvojica. :) Također sam obožavao gledati one filmove Buda Spencera iz serijala Extralarge, a tek filmove s Terencem Hillom. Predobri su zajedno.
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: Watch Out, We're Mad (1974)

Post by remike2 » 30 Jul 2010, 10:09

Super duo, super film.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Watch Out, We're Mad (1974)

Post by john_constantine » 19 Dec 2010, 16:02

odlična i zabavna akcijska komedija s Bud Spencerom i Terence Hillom. Vožnja, tučnjave, humor, gegovi... Jedan od najboljih filmova u njihovoj zajedničkoj karijeri. Od zabavne scene tučnjave u teretani do odlične završnice s balonima i smiješnim likovima poput psihošvabe. A i podsjetnik kako su se takvi filmovi prestali snimati... 5/5
Michel puši karu.

Post Reply