Inspektor Callahan

Swinging sixties, hard boiled seventies. Inspektor Callahan, Steve McQueen, i ostali.
User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Oct 2006, 12:45

Dragonrage wrote:
A$H wrote:
Mairosu wrote: Tito je imao profitabilni biznis rentiranja JNA za hollywoodske potrebe. Kelly's Heroes je sniman u okolini Novog Sada - Peckinpahov Cross of Iron je sniman negde oko Zagreba (cak igra Slavko Stimac).

Od ne-ratnih produkcija, verovatno najcuveniji film koji je sniman u ex-SFRJ je Fiddler on the Roof, isto radjen negde oko Zagreba. I naravno, Jackie Chanov Armour of God. :D
to su bila vremena :D
a eto sad su opet počeli..
Bio mi je frend na snimanju ovog filma sa Richardom Gereom, kao statist, a trebao sam i ja raditi na tom filmu. Bio sam naime u Jadran filmu na pregovorima za storyboard artista, razgovarao sa producentima, uopoznao redatelja, napravio par probnih testova kojima su bili dosta zadovoljni, pa čak i potpisao neki kvazi ugovor, ono, posao je bio 100%, da bi onda nekoliko tjedana kasnije, pošto me nisu zvali, saznao da su odlučili za taj posao dovesti svog čovjeka iz Amerike...gadovi!! :evil:
Žao mi je samo para, jer pare su bile odlične...a tim parama sam namjeravao djelomično finacirati svoj film :?
uplašili se konkurencije :lol:

nego kad će taj film u distribucuju da ga pogledam napokon :D :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 13 Oct 2006, 12:52

A$H wrote:
Dragonrage wrote:Bio mi je frend na snimanju ovog filma sa Richardom Gereom, kao statist, a trebao sam i ja raditi na tom filmu. Bio sam naime u Jadran filmu na pregovorima za storyboard artista, razgovarao sa producentima, uopoznao redatelja, napravio par probnih testova kojima su bili dosta zadovoljni, pa čak i potpisao neki kvazi ugovor, ono, posao je bio 100%, da bi onda nekoliko tjedana kasnije, pošto me nisu zvali, saznao da su odlučili za taj posao dovesti svog čovjeka iz Amerike...gadovi!! :evil:
Žao mi je samo para, jer pare su bile odlične...a tim parama sam namjeravao djelomično finacirati svoj film :?
uplašili se konkurencije :lol:

nego kad će taj film u distribucuju da ga pogledam napokon :D :lol:
Misliš na onaj od prije..."Dragonrage"? Ma nekako sam ljen da ga uploadam, a uostalom ne znam ni gdje, odnosno na kojim stranicama bi to mogao. Na You Tube ne mogu u cjelosti upoladati film, več bih ga morao podjeliti na tri 10-minutna dijela, a to mi neako nije baš "fora", a ista stvar je mislim i sa Yahoo videom, tak da ne znam...moram nekaj zmisliti :?

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 13 Oct 2006, 14:15

Google video podrzava dugacke video zapise. Probaj tamo.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 13 Oct 2006, 17:27

Dragonrage wrote:
A$H wrote:
Dragonrage wrote:Bio mi je frend na snimanju ovog filma sa Richardom Gereom, kao statist, a trebao sam i ja raditi na tom filmu. Bio sam naime u Jadran filmu na pregovorima za storyboard artista, razgovarao sa producentima, uopoznao redatelja, napravio par probnih testova kojima su bili dosta zadovoljni, pa čak i potpisao neki kvazi ugovor, ono, posao je bio 100%, da bi onda nekoliko tjedana kasnije, pošto me nisu zvali, saznao da su odlučili za taj posao dovesti svog čovjeka iz Amerike...gadovi!! :evil:
Žao mi je samo para, jer pare su bile odlične...a tim parama sam namjeravao djelomično finacirati svoj film :?
uplašili se konkurencije :lol:

nego kad će taj film u distribucuju da ga pogledam napokon :D :lol:
Misliš na onaj od prije..."Dragonrage"? Ma nekako sam ljen da ga uploadam, a uostalom ne znam ni gdje, odnosno na kojim stranicama bi to mogao. Na You Tube ne mogu u cjelosti upoladati film, več bih ga morao podjeliti na tri 10-minutna dijela, a to mi neako nije baš "fora", a ista stvar je mislim i sa Yahoo videom, tak da ne znam...moram nekaj zmisliti :?
najlakše da nam to spržiš i potpišeš se na cover,tako da za 10-ak godina i nekaj vrijedi... :D 8)
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Oct 2006, 13:01

Dragonrage wrote:Misliš na onaj od prije..."Dragonrage"? Ma nekako sam ljen da ga uploadam, a uostalom ne znam ni gdje, odnosno na kojim stranicama bi to mogao. Na You Tube ne mogu u cjelosti upoladati film, več bih ga morao podjeliti na tri 10-minutna dijela, a to mi neako nije baš "fora", a ista stvar je mislim i sa Yahoo videom, tak da ne znam...moram nekaj zmisliti :?
Koliko ti je velik taj fajl u megama i dal te zanima samo streaming kao YouTube ili možda i mjesto od kud bi se to moglo samo downloadati?

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Oct 2006, 15:11

HorrorHR wrote:
Dragonrage wrote:Misliš na onaj od prije..."Dragonrage"? Ma nekako sam ljen da ga uploadam, a uostalom ne znam ni gdje, odnosno na kojim stranicama bi to mogao. Na You Tube ne mogu u cjelosti upoladati film, več bih ga morao podjeliti na tri 10-minutna dijela, a to mi neako nije baš "fora", a ista stvar je mislim i sa Yahoo videom, tak da ne znam...moram nekaj zmisliti :?
Koliko ti je velik taj fajl u megama i dal te zanima samo streaming kao YouTube ili možda i mjesto od kud bi se to moglo samo downloadati?
Pa malo je veči...Gigu i nešto, no namjeravam ga pretvoriti u divix, tako da bude mnogo, mnogo manji, a iskreno, više bih volio da ga je moguće downloadati...ne mogu svi gledati baš izravno s neta. Ja isto rađe volim skunuti neki film i onda ga pogledati, nego sa neta.
Zašto pitaš?

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 18 Oct 2006, 15:48

Pa kada bi imao neku normalni veličinu DivXa mogao bi ti ga ja hostati... Ovisi o veličini, očekivanom broju downloadanja etc

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Oct 2006, 16:21

HorrorHR wrote:Pa kada bi imao neku normalni veličinu DivXa mogao bi ti ga ja hostati... Ovisi o veličini, očekivanom broju downloadanja etc
Pa mogao bih ga vjerojatno samanjiti na 300, 350 MG a da zadržim kakvu takvu kvalitetu....

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 15 Dec 2006, 23:11

Morao sam oziveti ovaj thread jer mi je ova pesma pala danas napamet dok sam bio na poslu...specijalno za Dragonragea :

Prljavi Inspektor Blaza & Kljunovi - Prljavi Hari

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Dec 2006, 12:32

Mairosu wrote:Morao sam oziveti ovaj thread jer mi je ova pesma pala danas napamet dok sam bio na poslu...specijalno za Dragonragea :

Prljavi Inspektor Blaza & Kljunovi - Prljavi Hari
E thanks!!!! :D :D :D
Bio je ovu subotu na HTR 1 i dokumentarac o Prljavom Harryu, samo ujutro u 8:45 do 9:30. Dammm!!!! ja sam se probudio taman u pola 10 i došao na sam kraj, tj. odjavnu rečenicu.... :evil: :evil: :pikachu: :pikachu: :samuraj: Bilo bi bolje da sam se digao minutu kasnije ni nisam ni znao da je to bilo na Tv-u :evil: :evil: :evil:
Jel gledao tko možda??? (čisto sumnjam, ali ipak, da pitam hehehe :roll: :D :D )

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 18 Dec 2006, 12:47

Dragonrage wrote:Bio je ovu subotu na HTR 1 i dokumentarac o Prljavom Harryu, samo ujutro u 8:45 do 9:30. Dammm!!!!
Imas to kao extra na prvom Dirty Harry disku.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 18 Dec 2006, 12:49

e, baš sam i ja pogledao taj dokumentarac prošle subote. Slučajno sam naletio. :wink:

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Dec 2006, 12:50

Mairosu wrote:
Dragonrage wrote:Bio je ovu subotu na HTR 1 i dokumentarac o Prljavom Harryu, samo ujutro u 8:45 do 9:30. Dammm!!!!
Imas to kao extra na prvom Dirty Harry disku.
E vidiš, ja imam peh da moj DVD Prljavog Harry ima neku grešku ili tak nekaj i ne radi na ni jednom DVD-u, tako da to još uvijek nisam gledao. Išao sam ga zamijeniti u dućan i opet ista stvar, zatim još jednom pa sam odustao...ionako planiram naručiti cijeli box izvana.

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 18 Dec 2006, 13:09

Taj box sad kosta 40tak eura ovde...nije puno realno, i kupio bih ga cak da me zanimaju filmovi posle prvog. Ovako imam samo prvi.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 18 Dec 2006, 13:12

Mairosu wrote:Taj box sad kosta 40tak eura ovde...nije puno realno, i kupio bih ga cak da me zanimaju filmovi posle prvog. Ovako imam samo prvi.
Eh, da ima ovdje za kupiti...dammm!!! :evil: :evil:
A kaj je taj prvi dvostruki li kaj??

Post Reply