Spaghetti Western - The Great Silence (1968)

Swinging sixties, hard boiled seventies. Inspektor Callahan, Steve McQueen, i ostali.
Post Reply
User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Spaghetti Western - The Great Silence (1968)

Post by Dragonrage » 24 Jun 2008, 17:06

Ne znam koliko ovdje ima ljubitelja Spaghetti Westerna i da li ste imali prilike gledati neke da da nije riječ o poznatim Leoneovim remek-djelima. U svakom slučaju ja ću vam kroz narednih nekoliko dana predstavljati naslove za koje se smatra da su najbolji od najboljeg šta se spaghetti westerna tiče, uključujući i Leroneova Remek-djela, jer bez njih to ipak ne bi bilo to...a vi vidite d ali vas to imalo interesira...

Image Image Image

ORIGINALNI NASLOV: Grande silenzio, Il

IMDB

TRAILER

RADNJA
Bounty killers led by Loco prey on outlaws hiding out in the snowbound Utah mountains. After Pauline's husband becomes Loco's latest victim, she hires a gunman for revenge; Silence, mute since his throat was cut as a child.
SLIKE
Image
Image
Image
Image

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 24 Jun 2008, 17:20

Me likes... I am big fan of those movies... 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 24 Jun 2008, 17:35

Sve je to za pohvalu s tvoje strane, al makni odavde, ipak su ovo NOVIJA ostvarenja, a za ovakve filmove ima poseban podforum.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 24 Jun 2008, 17:42

Ghostface wrote:Sve je to za pohvalu s tvoje strane, al makni odavde, ipak su ovo NOVIJA ostvarenja, a za ovakve filmove ima poseban podforum.
Smetnuh to s uma...bude admin to riješio...ja ne mogu... :wink:

User avatar
don_bastard
Posts: 85
Joined: 07 Jun 2008, 13:12
Location: tuzla
Contact:

Post by don_bastard » 25 Jun 2008, 20:44

il grande silenzio je po meni jedan od najzanimljivijih, ako ne i najboljih westerna uopste. poslje leoneove kolekcije i djanga, definitvno meni najdrazi makarno western. krenuvise od predivnih snijeznih pejzaza, do glumaca ( naravno, najbolji je kao i uivijek izvrsni klaus kinski ), morriconeova potresna muzika i naravno, totalno sokantan i neocekivan kraj. definitvno sam vrh italijanske produkcije 'di genere'.
i wonder who the real cannibals are

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: Spaghetti Western - The Great Silence (1968)

Post by filmofil » 01 Oct 2010, 00:58

jedan od boljih špagetija, klaus kinski odglumio jednog od najuvjerljivijih negativaca ikada! isto tako je odlična glavna uloga, čovjek ne može pričati, pfff di to ima :D
SpoilerShow
kraj je šok, ne daju nikakvu nadu gledatelju nego pušta ono đubre da mirno odjaše dalje i radi takva sranja :|
This is the Zodiac speaking.

Post Reply