THE Deliverance

Swinging sixties, hard boiled seventies. Inspektor Callahan, Steve McQueen, i ostali.
User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: THE Deliverance

Post by remike2 » 22 Jul 2010, 10:13

Meni je to najbolja scena u filmu, presavršena scena, sjećam se kad sam prvi put gledao film da sam par puta premotavao tu scenu kolko mi se odmah svidjela.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Re:

Post by Wendigo » 20 Aug 2010, 11:03

filmophil wrote:tek sad vidim temu...

meni jedan od top 3 filma 70-ih, a glumačka postava je prepreprejebena...u jednom časopisu sam, prije nego što sam pogledao film, pročitao da je wrong turn skopirao radnju od ovog filma pa sam mislio da je deliverance nekakav krvavi horor u kojem neke beštije napadaju kampere, a ono ispalo remek djelo...mislim da sam prvi put ovo gledao u vrtoglavici i jako ugodno sam se iznenadio filmom...

možda su po meni trebali bolje iskoristiti onu noćnu scenu kada se spremaju na spavanje...bilo bi jebeno da su čuli nekog kako hoda okolo i onda da film krene u jednom malo drugačijem smjeru, a ne da slučajno nalete na redneckove...

sve u svemu ocjena 10/10...prejeben film sa prejebenom atmosferom


btw zna netko još ovakvih filmova? da mi preporuči...
potpis.

User avatar
Bub
Posts: 4298
Joined: 29 May 2010, 13:38
Location: Zombieland

Re: THE Deliverance

Post by Bub » 20 Aug 2010, 14:42

Meni je baš to odlično što su slučajno nabasali na redneck-e, ne mora uvjek biti da neki luđak negdje vreba i čeka žrtve. Vidjeli dvojicu u šumi i odlučili ih prasnit, pretpostavljam...ubiti to je šuma gdje su odrasli i osječaju se kao kod kuće i tamo love, te uz to su zadrte seljačine.

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: THE Deliverance

Post by jeba » 28 Nov 2010, 09:38

Squeal like a pig... :prayer: :supz:

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: THE Deliverance

Post by remike2 » 28 Nov 2010, 10:16

jeba wrote:Squeal like a pig... :prayer: :supz:
Jedna od najpoznatijih scena svih vremena. :supz: 8)
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: THE Deliverance

Post by Ašow » 28 Nov 2010, 14:53

jeba wrote:Squeal like a pig... :prayer: :supz:
Damn, sad cu morat pogledat film :lol:
--------
Last.fm

jeba
Posts: 2268
Joined: 01 Sep 2008, 14:44
Location: Sopot

Re: THE Deliverance

Post by jeba » 29 Nov 2010, 20:03

Ašow wrote:
jeba wrote:Squeal like a pig... :prayer: :supz:
Damn, sad cu morat pogledat film :lol:
Bit će ti dobar, po mom sudu je prejeben...

Post Reply