Eyes without a face (1959)

Stara škola i provjereni klasici. Od Cecile B. De Millea pa sve do Hitchcocka u punom zanosu.
Post Reply
User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Eyes without a face (1959)

Post by Studeni » 18 Mar 2008, 20:35

tek drugi put gledam ovaj sjajan klasični francuski triler/hororac.....toplo preporučujem svima.....odlična atmosfera,gluma i režija.....režiser:Georges Franju (između ostalog i "Blood of the beasts").....a,čekirajte i link između maske u ovom filmu i jednom od najvažnijih hororaca svih vremena....
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 18 Mar 2008, 21:10

Gledao sam ga prije više od pet godina. Bio je na telki. Mogu reći da mi je i tada film bio odličan i volio bih ga opet pogledati. U nekim sam trenucima ostao prestravljen. Još uvijek se sjećam one uvodne glazbe i "diane" a od onih scena s otetim jadnicama i kćerkom sam se pošteno naježio

User avatar
Studeni
Posts: 1498
Joined: 23 Oct 2007, 12:35
Location: Bottle Island

Post by Studeni » 19 Mar 2008, 13:08

Boby wrote:Gledao sam ga prije više od pet godina. Bio je na telki. Mogu reći da mi je i tada film bio odličan i volio bih ga opet pogledati. U nekim sam trenucima ostao prestravljen. Još uvijek se sjećam one uvodne glazbe i "diane" a od onih scena s otetim jadnicama i kćerkom sam se pošteno naježio
word up!!! :wink:
Another swig,
One last gulp,
One more tablet to pop,
Anything to get me to start
working on what I’ve been putting off

User avatar
Boby
Posts: 3748
Joined: 31 May 2007, 17:59
Location: Zagreb

Post by Boby » 20 Mar 2008, 23:07

Aha, samo kaj sam očekivao više komentara u ovom topicu. Jedno vrijeme sam ga i sam želio otvoriti

Post Reply