Psycho - Original vs remake

Stara škola i provjereni klasici. Od Cecile B. De Millea pa sve do Hitchcocka u punom zanosu.

Original vs Remake

Original
35
97%
Remake
1
3%
 
Total votes: 36

User avatar
don_bastard
Posts: 85
Joined: 07 Jun 2008, 13:12
Location: tuzla
Contact:

Post by don_bastard » 09 Jun 2008, 18:00

Dragonrage wrote:
A$H wrote:
Dragonrage wrote: Ne mora nužno biti, iako u večini slučajeva je...
reci koji je tebi onako remake bolji od originala?


Osim Evil Dead-a 2 :D :D
Pa da vidimo...Hmmm....

"!Hills have Eyes" je odličan, zatim "Scarface" iz 1983. sa Al Pacinom, koji je danas BTW na TV-u :) , "The Texas Chainsaw Massacre" nije uopće loš, "Cape Fear" iz 1991. sa De Nirom, "Down of the Dead", "Sleepy Hollow", "A Fistful of Dollars", "Little Shop of Horrors" sa Steve Martinom, "Heat", "The Thing" itd., itd. To je to čega se mogu sjetiti, a čuo sam da je i "The Fly" odličan remake, ali još ga nisam pogledao, pa ne bih mogao potvrditi u svoje ime...

slazem se sto se tice texaskog masakra i cape feara, te bih dodao remajk manhunta, svima znan kao kad jaganjci utihnu, koji bez hopkinsa definitvno ne bi bio onakav kult.
ali remajk hills have eyes je meni ko k... nisu ni sekunde uspjeli prenijeti onu mizantropsku atmosferu originala.
i wonder who the real cannibals are

User avatar
cactus
Posts: 2280
Joined: 23 Oct 2008, 01:15
Location: nemam pojma di sam

Post by cactus » 27 Oct 2008, 10:23

Svakako je THING bolji od originala i možda ništa više. Ostaje pitanje kako se zoe film o ubojitom puranu?

User avatar
Mairosu
Posts: 866
Joined: 03 Oct 2006, 22:00
Location: Ministarstvo za istrazivanje ruda i gubljenje vremena
Contact:

Post by Mairosu » 27 Oct 2008, 17:06

Po 200. put, The Thing Carpenterov i The Thing from Another World nemaju previse veze osim sto koriste isti source materijal, te ne mozes reci da je jedan remake drugoga.
[i]Ako vidite duha, napijte se Pik piva do uha ![/i]

User avatar
juriel
Posts: 274
Joined: 20 Nov 2006, 09:04
Location: Zagreb

Post by juriel » 20 May 2009, 08:54

Vorador wrote:Zaboravili ste navesti da je i The Blob iz 80ih bolji od originala iz 50ih.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Potpisujem... 8)
[url=http://www.phpbb.com/][img]http://i236.photobucket.com/albums/ff109/zombigrrl/SHEKicksA.gif[/img][/url].

hellbard
Posts: 32
Joined: 16 Jul 2009, 20:49

Post by hellbard » 17 Aug 2009, 13:07

nisam sig da li je netko spomenuo već, ali "last house on the left" remake je bolji od originala.. a ovo za psiho mislim da nema nikakve dileme..

Post Reply