filmovi slabije produkcije

Stara škola i provjereni klasici. Od Cecile B. De Millea pa sve do Hitchcocka u punom zanosu.
User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 Nov 2006, 08:42

HorrorHR wrote:Uopće se ne sjećam drugog, jel su u njemu ili trećem oni šišmiši na početku u liftu? Treći je ona ljubavna tužaljka, hangmans daughter :wink:
Treći dio nisam gledao, ali bilo je nešto ono za vješanjem. A u drugom su bili oni pljačkaši koji su trebali opljačkati banku, ali je njihov vođa pregazio šišmiša i pretvorio u vampira. a on ugrize djevojku, pa prijatelja i tako, na kraju glavni lik s policijom mora ubiti pljaškaše, borba do zadnje kapi krvi dok se ne digne zora. Ali način snimanja kamerom... naročito kada onaj tip prereže grlo vampirici, a kamera snima iznutra. :lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Nov 2006, 10:31

undying wrote:Dragonrage:
Rambo :lol: Ma dobro, nisam sklon pretjerivanjem..... Ajde prvi dio jos nekako, ali 2 i 3 su stvarno pretjerivanje!
Ma koliko god to bilo možda pretjerivanje, još ću uvijek rađe pogledati Rambo tilogiju 10X nego npr. "Aeon Flux" "XXX", "Ultraviolet", "Charlijevi anđeli", "Gospodin i gospođa Smith" i njima slična moderna nabrijana stranja koja nisu ni do koljena filmovima 80-ih, kao što rekoh.

Vidiš ja ne pravim neku preveliku razliku imeđu filmova kao što je npr. "Rambo trilogija", "Total Recall" i njima slični te "From Dusk Till Dawn" ili "Aliens". Meni su sve to fenomenali filmovi svog razdoblja...zabavni, nabrijani žestokom akcijom i daleko bolji od večine novijih ostavrenja. "Aliens" se kaj se kacije tiče i "pretjerivanja" ne razlikuje ništa od "Ramba 2 i 3"...barem meni, i jedna i drugi i treči gledam sa jednakim užitkom :wink: :)

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 07 Nov 2006, 17:00

Uh, sama gluma Sigourney Weaver je bolja od isforsiranog i nabudjenog Stalonea! + Stalone je sam! A vamo je hrpa super obucenih i naoruzanih marinaca!

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 07 Nov 2006, 17:20

undying wrote:Uh, sama gluma Sigourney Weaver je bolja od isforsiranog i nabudjenog Stalonea! + Stalone je sam! A vamo je hrpa super obucenih i naoruzanih marinaca!
Ma meni je Sigurney u tim filmovima baš poput ženske verzije Ramba, tak da ti to na isto dođe...Rambo se šora sa Rusima, ona sa Alienima hehe... :) . A kaj se glume tiče...Stallone je uvijek bio i bit će nepravedno podcjenjen kao glumac, jer on je nekoliko puta dokazao da zna glumit, samo što je češće glumio u razbijačkim akcićima pa ga je publika i prihvatila kao praznoglavog razbijača, iako je bio prilično uvjerljiv i dobar kao razbijač.
Pa da...tu se vidi tko je jači...Stallone sam ili skupina nabrijanih marinaca hehe :D

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 13 Dec 2006, 11:21

Dragonrage wrote:
undying wrote:Uh, sama gluma Sigourney Weaver je bolja od isforsiranog i nabudjenog Stalonea! + Stalone je sam! A vamo je hrpa super obucenih i naoruzanih marinaca!
Ma meni je Sigurney u tim filmovima baš poput ženske verzije Ramba, tak da ti to na isto dođe...Rambo se šora sa Rusima, ona sa Alienima hehe... :) . A kaj se glume tiče...Stallone je uvijek bio i bit će nepravedno podcjenjen kao glumac, jer on je nekoliko puta dokazao da zna glumit, samo što je češće glumio u razbijačkim akcićima pa ga je publika i prihvatila kao praznoglavog razbijača, iako je bio prilično uvjerljiv i dobar kao razbijač.
Pa da...tu se vidi tko je jači...Stallone sam ili skupina nabrijanih marinaca hehe :D
Stallone zna glumiti,istina Rocky svi djelovi koliko god neki djelovi bili nepotrebni ,on se izglumio.Pa Copland,pa Iza rešetaka ,ludnica od filma premda mi se sviđaju i Judge Dredd ,a i Demolition man kakvim god ih trashevima netko smatrao
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Dec 2006, 11:46

judge dreed mi je dosta dobar film, samo da nema onog šmrkljavca Roba Schneidera ili koji već taj. Samo sam jedino razočaran što nema onih opakih sudaca kao u stripovima i oni Deathovi, mračna vojska kostura koja terorizira grad. I premalo se koristi njegovo oružje, već na početku filma isproba sve fore koje ima i to je to.
I zamjerka na scenu u kojem odredi smrtnu kaznu negativcu - scena bi ostavila bolji dojam da negativac nije izvlačio pištol, jebi ga.

User avatar
dragonheart
Posts: 754
Joined: 12 Dec 2006, 13:48

Post by dragonheart » 13 Dec 2006, 12:31

Rob Schneider je seronja,njegovi filmovi su ne glupi nego uvredljivo glupi
It's not who I am underneath...


...but what I do that defines me.



http://dragonheart.blog.hr/

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 13 Dec 2006, 12:48

dragonheart wrote:Rob Schneider je seronja,njegovi filmovi su ne glupi nego uvredljivo glupi
Slažem se. :axe: :axe: :axe:

User avatar
dragon
Posts: 163
Joined: 04 Feb 2007, 17:32
Location: apatin

Post by dragon » 04 Feb 2007, 18:07

:twisted:
hm da li je neko pogledao fil od Ed Wood-a BRIDE OF THE MONSTER
Pogledajte i sve ce vam biti jasno

Post Reply