Klik.hr

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
Evil Xander
Posts: 783
Joined: 08 Oct 2006, 16:39
Location: R'lyeh
Contact:

Klik.hr

Post by Evil Xander » 27 May 2007, 14:55

Nakon xx mjeseci stagniranja, Klik portal se vratio, ocito u vlasnistvu Vecernjeg Lista.

http://www.klik.hr

Prva zanimljivost koju sam nasao je - svaki horror ima svoju ljepoticu:
http://klik.vecernji.hr/Default.aspx?g=253

p.s. Is it just me ili su sve iz osamdesetih, ergo ne djeluju nes posebno lijepo, tj. ne bih se okrenuo za kojom da prodje pored mene?

Neve Campbell ima klasicno lijepo lice, Kari Wuhrer djeluje kao grade A slut za pr0n, a za ostale bi valjalo malo jos progooglati i naci koju fotku vise za finalni sud, preliminarno nemam bas neko super misljenje. :D

p.p.s. Portal je sa funkcionalnog stajalista neupotrebljiv...
Chuck Norris puts the 'fun' in the 'funeral'.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 27 May 2007, 15:39

Je, prvi brojevi klika su čak bili i zabavni, tu sam naučio one najvažnije stvari u životu kao Family Osbourne. :D :lol: :lol: O nirvani, o sadamu, trash filmove... A kasnije su postali sve lošiji od tema do načina pisanja, a sada više nisam siguran da lli još izlaze. :wink:
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 27 May 2007, 16:38

Ona slika sa Heather Langenkamp im baš nije trebala, bar u kontekstu ljepotica :D :D A ni Ali Larter na slici nije baš nešto, izgleda kao da ju siluje nilski konj :D

Slažem se što kaže Evil Xander glede neve i wuhrerice...

stvarno su mogli bolje slike stavit ;)

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6274
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 27 May 2007, 22:36

A pogledajte kako su se zajebali u slikama u izboru - Kultnih '18' filmova u Americi na

horor greške

Najprije ono im nije:
Alien nego Aliens
TCM nego Krvava Romansa

ali hej njima ako nsiu kad Jaganjci utihnu u izboru i ne znaju što je horor (jer samo znaju za Jaganjce...)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Truba
Posts: 1185
Joined: 25 Feb 2007, 01:10
Location: Sarajevo

Post by Truba » 28 May 2007, 00:51

to ti je ona stara rečenica

svako može biti novinar i svako se može baviti javnim poslom iako pojma nema o materiji
www.lasetta.net :axe:

Post Reply