Prikazivanja horrora u Rijeci

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 13 Apr 2008, 14:30

cvd-klon wrote:Jesu u toj nekoj Molekuli na delti? Tamo su sve te neke alternativnije "stvari", a pojma nemam gdje bi to moglo biti. Eventualno negdje u zgradi Exportdrva - pričalo se da bi tamo mogla biti neka opcija za seljenje Booke ako ne dobiju Palach.
trebalo bi bit tamo. nisam još ni jednom bila jer ne stignem pa nemogu točno reć. valjda ću uspjet slj. tj. pa točno napišem. :wink:
Image

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 07 May 2008, 11:19

Daklem, u četvrtak se oko 21:00h(BOOKA)prikazuje ultratreš film REANIMATOR, sniman po priči izuzetno cijenjenog H.P. Lovecraft-a (što se ne može reči za redatelja i glumce ovog filma). No ako među vama ima ljubitelja ( a siguran sam da ima) umjetne krvi, glupih scena sa mrtvacima i netipičnog humora, dođite i uživajte.Soundtrack filma je super.
izvor: RiRock.net
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 May 2008, 11:29

Knatchbull wrote:Daklem, u četvrtak se oko 21:00h(BOOKA)prikazuje ultratreš film REANIMATOR, sniman po priči izuzetno cijenjenog H.P. Lovecraft-a (što se ne može reči za redatelja i glumce ovog filma). No ako među vama ima ljubitelja ( a siguran sam da ima) umjetne krvi, glupih scena sa mrtvacima i netipičnog humora, dođite i uživajte.Soundtrack filma je super.
izvor: RiRock.net
ahhh neko tko nazna cijenit takav film...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 May 2008, 17:36

A$H wrote:
Knatchbull wrote:Daklem, u četvrtak se oko 21:00h(BOOKA)prikazuje ultratreš film REANIMATOR, sniman po priči izuzetno cijenjenog H.P. Lovecraft-a (što se ne može reči za redatelja i glumce ovog filma). No ako među vama ima ljubitelja ( a siguran sam da ima) umjetne krvi, glupih scena sa mrtvacima i netipičnog humora, dođite i uživajte.Soundtrack filma je super.
izvor: RiRock.net
ahhh neko tko nazna cijenit takav film...
potpis :axe: :axe: :axe:
Michel puši karu.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 07 May 2008, 20:36

Knatchbull wrote:Daklem, u četvrtak se oko 21:00h(BOOKA)prikazuje ultratreš film REANIMATOR, sniman po priči izuzetno cijenjenog H.P. Lovecraft-a (što se ne može reči za redatelja i glumce ovog filma). No ako među vama ima ljubitelja ( a siguran sam da ima) umjetne krvi, glupih scena sa mrtvacima i netipičnog humora, dođite i uživajte.Soundtrack filma je super.
izvor: RiRock.net
:boooo: potpis A$H i cons. ako se reanimator ne zna cijeniti i kategorizira ga se kao trash (što neki smatraju lošim filmom) onda ukurac sve.. :lol: naravno, ima i trasheva koji su mi bili negledljivi da se razumijemo..

neznam, valjda je trash nekima doslovno definicija smeća i nekvalitetnog filma.. imam jednog takvog frenda i treba ga razbit ko vola. :mrgreen:

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 07 May 2008, 21:03

ma trash je uvijek bio komplikacija jer nitko ne može utvrditi pravi naziv za to. Ja trash smatram neozbiljne filmove, većinom jeftine koji imaju suludu radnju, besmislene dijaloge, cool glazbu, krvi, nasilja i utrobe i neuobičajene količine nasilja. Ono, filmove koji ljudi režiraju kao zabavu, bez obzira na publiku kako će reagirati na takve scene. Odnosno, meni je riječ trash više pozitivna. Planet terror je pravi primjer trasha, ali na pozitivan način. Gore, čirevi, zombiji, kanibalizam, komadanje, žena s mitraljezom umjesto nogu...

ma trash, po mom mišljenju, sadržava ono što neće nikada vidjeti u tipičnim američkim visokobudžetnim filmovima...
Michel puši karu.

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 07 May 2008, 23:24

hoćete doći ili samo laprdate u prazno :?: :lol: :lol:
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 07 May 2008, 23:26

e da je blize bi..ali nema bad-a budem doma sva tri pogledao :lol: :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 07 May 2008, 23:43

izgleda da se ni ja neću pojaviti jer metallicat ne može(ispiti) a meni se neda solo...
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

Post Reply