Ex Yu filmski posteri .... reprintovi ?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
Djuro
Posts: 163
Joined: 24 Nov 2013, 15:21
Location: Zagreb

Ex Yu filmski posteri .... reprintovi ?

Post by Djuro » 22 Jul 2014, 18:13

Imam oko 15ak ex yu postera većinom od union i vesna filma .... danas kupih Keomu i malo bolje se zagledam i krenem šnjofati farbu ne pre sviježu ali tu negdje.... dali je moguće da se je netko dohvatio nekih primjeraka pa ih kopira/printa/skenira ? Rupe na ćoškovima od špendala mogu i ja napraviti tako da to ne mora biti neki dokaz autentičnosti.Neki bivši zaposlenik pa mu pala ideja za dobar biznis,laku zaradu.50ak kuna za više nego solidan reprint je po meni ok cijena i ne patim nužno na neku autentičnost ali siguran sam da tu na forumu ima poster entuzijasta pa ako netko hoće razjasniti situaciju ili se malo bolje kuži neka slobodno gukne !

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Re: Ex Yu filmski posteri .... reprintovi ?

Post by Dragonrage » 03 Feb 2015, 15:58

Pogledaj si kakav je papir straga...kak ti izgleda, jel je novi ili onako pohabani stariji papir. Ti stari plakati obično imaju nekakav specifičan miris, ovisno o tome gdje su bili skladišteni i koliko su stari. Osobno nisam nikada osjetio baš miris boje, kao da je svježe tiskan...pa čak ni ovi novi plakati nemaju nikakav miris po boji...

Gdje si to uopće kupio? AKo je njuškalo...možda...ali napominjem, moooožda (iako sumnjam) da te netko nasmario. Ovi ljudi koji se bave tim plakatima (koje ja znam jel) nemaju posla s reprintevima i kuže razliku tak da sumnjam da bi podvalili nekome to...

User avatar
Djuro
Posts: 163
Joined: 24 Nov 2013, 15:21
Location: Zagreb

Re: Ex Yu filmski posteri .... reprintovi ?

Post by Djuro » 24 Feb 2015, 14:00

iz karme su mi svi posteri

Post Reply