Vaše horror kolekcije (fotografije)

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by Ryuji Takayama » 05 Mar 2013, 22:49

dakle, sve što posjedujete vezano za horror filmove i priče, nebitno radi li se o original ili home-made stvarima, ovdje bacajte fotke :D

Ja ću početi sa svojom "Ring" kolekcijom... da, već znate da mi je "Ring" nadaleko omiljeni hororac (a konta mi se i iz usernamea :D )

Serijal romana Kojija Suzukija (Ring, Spiral, Loop, Birthday):
Image

Filmovi na DVDima: japanski (Ringu: Kanzenban, Ringu, Spiral/Rasen, Ringu 2, Ringu 0: Birthday, Sadako 3D), južnokorejski (The Ring Virus) i američki (The Ring, Rings, The Ring twO, The Ring twO (unrated edition)):
Image

Serijal mange (The Ring 1, The Ring 2, Spiral, Birthday, The Ring 0: Birthday):
Image

soundtrackovi: japanski Ringu/Spiral, američki The Ring/The Ring twO, japanski Spiral (soundtrack TV serije): (da, siromašan sam na soundtrackovima :( )
Image

autogrami Daveigh Chase (Samara u "The Ring") i Kelly Stables (Samara u "The Ring twO"):
Image

knjiga "The Ring Companion" Denisa Meiklea - vrlo zanimljiv rad koji je napisao ovaj fan "Ring" univerzuma, s vrlo dobrim analizama romana, filmova i mange, uz komentare i raznolike informacije o svemu što se krije iza originalnih "Ring" uradaka:
Image

kostim Samare Morgan - da, pravi poznavatelji horora će reći da na ovoj slici iz takve perspektive više sličim na Sadako, ali to je ispalo slučajno :D
Image

jedan smiješni Ringu Pingu magnetić:
Image


evo i par stvari nevezanih za Ring...

američki "The Grudge" serijal na DVDima:
Image

japanska serija "One missed call" (greškom kupljena umjesto nečeg drugog :D ):
Image
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by Ryuji Takayama » 05 Mar 2013, 23:34

komentari su dobrodošli, BTW :zubifale:
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by Decadentor » 06 Mar 2013, 02:40

pingu :supz: :supz:
Image

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by Ryuji Takayama » 06 Mar 2013, 10:36

haha, jelda je Pingu car? :mrgreen: kad sam vidio to na eBayu, nisam mogao odoljeti, a bio je jeftin... jedino su malo pomiješali stvar, utoliko što je to očigledno aluzija na film "Ringu" (japanska verzija), a slika na magnetu je (izuzev samog pingvina, jel :D ) iz američke verzije... ali dobro xD BTW, ima i na Youtubeu video Ringu Pingu, legendarna stvar :prayer:
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by HorrorHR » 06 Mar 2013, 20:28

već sam se pogubio sa svim ovim filmovima, znam da sam i ovaj korejski nedavno kupio, kako idu uopće po redu za gledanje?

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by Ryuji Takayama » 06 Mar 2013, 21:28

što se tiče ekranizacija osnovne priče (Ring), prvo je nastao japanski Ringu: Kanzenban (1995), zatim japanski Ringu (1998), zatim korejski The Ring Virus (1999), zatim američki The Ring (2002).

Što se nastavaka tiče, kronološki idu ovako:
- japanska verzija: Ringu (1998), Rasen (1998), Ringu 2 (1999), Ringu 0: Birthday (2000), Sadako 3D (2012) - međutim, ova verzija se grana na dva storylinea. Dakle, Ringu ima dva nastavka, to su Rasen i Ringu 2. Ta dva su međusobno proturječna, ne mogu se oba istovremeno uzeti kao "istinita". Ringu 0 je prequel i on pripada "Ringu 2" storylineu. Sadako 3D je najnoviji nastavak i on pripada "Rasen" storylineu. Dakle, možemo reći da su storylineovi "Ringu - Rasen - Sadako 3D" i "Ringu 0 - Ringu - Ringu 2". ;) a Ringu: Kanzenban je nekomercijalni film i prva ekranizacija romana, najvjernije prati roman i može ga se smatrati alternativnom verzijom ovog poznatijeg Ringua iz 1998.
- američka verzija: The Ring (2002), Rings (2005), The Ring twO (2005) - ovdje je jasno, The Ring twO je nastavak prvog filma, a ovaj Rings je kratkometražni (15 minuta) prequel filma "The Ring twO", prikazuje što je u svojih posljednjih sedam dana doživljavao ovaj tinejdžer koji umre na početku "The Ring twO"
- korejska verzija ima samo jedan film
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by boyko » 08 Mar 2013, 20:12

Decadentor wrote:pingu :supz: :supz:
:supz: :supz:
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Vaše horror kolekcije (fotografije)

Post by Ryuji Takayama » 11 Mar 2013, 01:11

Pingu je najzanimljiviji dio moje zbirke, ha? :lol:
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

Post Reply