Što ste zadnje kupili?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
Post Reply
User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Oct 2006, 19:53

DVDi kupljeni prije dva tjedna širom UK-a (neki novi neki second hand):

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 19 Oct 2006, 20:41

Zagor extra, a možda ću uskoro dobiti veličanstvene horor klasike i filmove: Les Diaboliques, Sleuth, House of Usher, Onibaba, The Innocents, Stalker, The haunted (original da ne bi netko krivo pomislio)

E, horror, napokon si nabavio House of wax s Vincentom Priceom. Preizvrstan horor klasik. Image
Michel puši karu.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 19 Oct 2006, 22:54

john_constantine wrote:Zagor extra, a možda ću uskoro dobiti veličanstvene horor klasike i filmove: Les Diaboliques, Sleuth, House of Usher, Onibaba, The Innocents, Stalker, The haunted (original da ne bi netko krivo pomislio)

E, horror, napokon si nabavio House of wax s Vincentom Priceom. Preizvrstan horor klasik. Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 19 Oct 2006, 23:03

Vidim da si u prijašnjim postovima spominjao i Bleka i Malog Rendžera. Nemaju baš neke veze sa horrorima kao ni Zagor. :D

Btw strip preporuka: trash horror krimić - Satanik. 2. broj na kioscima. Ružna treba, profesorica kemije smućka neki eliksir od kojeg postane ful zgodna i zločesta te zavodi i ubija bogataše ne bi li se dočepala kojeg dinara. Ali kad prestane djelovanje eliksira pogaborizira se još gore nego prije pa je prisljena stalno pit taj napitak. Uglavnom, fol neka "erotika" i "brutalna" ubojstava. Strip je nastao 60ih godina i autori su Magnus & Bunker :D

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 19 Oct 2006, 23:04

Vorador wrote:Btw strip preporuka: trash horror krimić - Satanik. 2. broj na kioscima.
Ajd baš ću probati...

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Oct 2006, 15:13

Vorador wrote:Vidim da si u prijašnjim postovima spominjao i Bleka i Malog Rendžera. Nemaju baš neke veze sa horrorima kao ni Zagor. :D

Btw strip preporuka: trash horror krimić - Satanik. 2. broj na kioscima. Ružna treba, profesorica kemije smućka neki eliksir od kojeg postane ful zgodna i zločesta te zavodi i ubija bogataše ne bi li se dočepala kojeg dinara. Ali kad prestane djelovanje eliksira pogaborizira se još gore nego prije pa je prisljena stalno pit taj napitak. Uglavnom, fol neka "erotika" i "brutalna" ubojstava. Strip je nastao 60ih godina i autori su Magnus & Bunker :D
Kriminal je bolji..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 20 Oct 2006, 18:58

A$H wrote:
Vorador wrote:Vidim da si u prijašnjim postovima spominjao i Bleka i Malog Rendžera. Nemaju baš neke veze sa horrorima kao ni Zagor. :D

Btw strip preporuka: trash horror krimić - Satanik. 2. broj na kioscima. Ružna treba, profesorica kemije smućka neki eliksir od kojeg postane ful zgodna i zločesta te zavodi i ubija bogataše ne bi li se dočepala kojeg dinara. Ali kad prestane djelovanje eliksira pogaborizira se još gore nego prije pa je prisljena stalno pit taj napitak. Uglavnom, fol neka "erotika" i "brutalna" ubojstava. Strip je nastao 60ih godina i autori su Magnus & Bunker :D
Kriminal je bolji..
Ma oba su trash do jaja ali meni je Satanik ipak bolji zbog horor štiha.

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 20 Oct 2006, 19:01


Stiglo danas. Totalno je zakon. Prezadovoljan sam.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Oct 2006, 20:33

Vorador wrote:
A$H wrote:
Vorador wrote:Vidim da si u prijašnjim postovima spominjao i Bleka i Malog Rendžera. Nemaju baš neke veze sa horrorima kao ni Zagor. :D

Btw strip preporuka: trash horror krimić - Satanik. 2. broj na kioscima. Ružna treba, profesorica kemije smućka neki eliksir od kojeg postane ful zgodna i zločesta te zavodi i ubija bogataše ne bi li se dočepala kojeg dinara. Ali kad prestane djelovanje eliksira pogaborizira se još gore nego prije pa je prisljena stalno pit taj napitak. Uglavnom, fol neka "erotika" i "brutalna" ubojstava. Strip je nastao 60ih godina i autori su Magnus & Bunker :D
Kriminal je bolji..
Ma oba su trash do jaja ali meni je Satanik ipak bolji zbog horor štiha.
slažem se da su trash,ali kriminal ima bolju priću(meni osobno),a Satanik ima horror štih koliko i Trnoružica..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 20 Oct 2006, 20:52

HorrorHR wrote:DVDi kupljeni prije dva tjedna širom UK-a (neki novi neki second hand):

daj reci preko kojeg dučana si ih nabavio...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 20 Oct 2006, 23:16

Vorador wrote:Stiglo danas. Totalno je zakon. Prezadovoljan sam.
Poslikaj i šilji ovdje slike...
A$H wrote:
HorrorHR wrote:DVDi kupljeni prije dva tjedna širom UK-a (neki novi neki second hand):
daj reci preko kojeg dučana si ih nabavio...
Kupio "live", hodajući i prebirajući po DVD policama.... HMV većinom i neki opskurni elektro šop koji ima polovne dvde ;)

User avatar
Vorador
Posts: 1982
Joined: 06 Oct 2006, 00:03
Location: Rijeka

Post by Vorador » 22 Oct 2006, 00:51

Pokušat ću iskemijat digitalni fotić pa postam slike za koji dan.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Oct 2006, 02:19

Army of darkness majicu..evil dead imam..sad još samo od dvojke moram nabavit..

te Zippo sa posterom filma Army of Darkness preko prednje strane.. :D


Starci kažu da sam lud..i mole me da si ne odrežem ruku i montiram motorku...kao "onaj iz filma" kako ga oni zovu.. :twisted:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 22 Oct 2006, 10:18

A$H wrote:Army of darkness majicu..evil dead imam..sad još samo od dvojke moram nabavit..

te Zippo sa posterom filma Army of Darkness preko prednje strane.. :D


Starci kažu da sam lud..i mole me da si ne odrežem ruku i montiram motorku...kao "onaj iz filma" kako ga oni zovu.. :twisted:
:lol: :lol: :lol: A jebi ga, niti moji starci tako. Imao sam onu kolekciju trash filmova Braindead, Bad taste, Cannibal holocaust. I starome je sada palo odjednom na pamet jer mu je bilo dosadno da pogleda moje filmove, i sav se šokirao. I sada misli da sam poremećen, da se palim na silovanje, a cannibal holocaust divix je završio u smeću (ma nikakva šteta, ništa posebno) i sada misli da volim trash filmove i da sam bolesnik. A kako da mu objasnim da je Bad taste meni urnebesna komedija za Monty pytonskim humorom kada se već šokira kada vidi kako bradati raznese glavu zombiju. :lol: :lol:
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 22 Oct 2006, 12:42

john_constantine wrote:
A$H wrote:Army of darkness majicu..evil dead imam..sad još samo od dvojke moram nabavit..

te Zippo sa posterom filma Army of Darkness preko prednje strane.. :D


Starci kažu da sam lud..i mole me da si ne odrežem ruku i montiram motorku...kao "onaj iz filma" kako ga oni zovu.. :twisted:
:lol: :lol: :lol: A jebi ga, niti moji starci tako. Imao sam onu kolekciju trash filmova Braindead, Bad taste, Cannibal holocaust. I starome je sada palo odjednom na pamet jer mu je bilo dosadno da pogleda moje filmove, i sav se šokirao. I sada misli da sam poremećen, da se palim na silovanje, a cannibal holocaust divix je završio u smeću (ma nikakva šteta, ništa posebno) i sada misli da volim trash filmove i da sam bolesnik. A kako da mu objasnim da je Bad taste meni urnebesna komedija za Monty pytonskim humorom kada se već šokira kada vidi kako bradati raznese glavu zombiju. :lol: :lol:
kaj su sve moji starci vidjeli već su me se zakonski odrekli... :lol: stalno ulijeću u sobu,a najveći šokovi:stara je uletila dok sam gledao Guinea pig 1(možeš mislit kak je izjurila van),a stari dok sam gledao Nekromantik(možeš mislit na kojoj sceni) :lol: ali eto privikavaju se...
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

Post Reply