Halloween 2011

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Halloween 2011

Post by Asfodel » 29 Oct 2011, 17:41

Zaakonnn :prayer: :lol:

..i lupkaš ljude žlicom :partyman:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Halloween 2011

Post by Decadentor » 29 Oct 2011, 17:45

Da izbijat cu im pivo iz ruke dok me neko ne prebije :lol:
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Halloween 2011

Post by elrania » 29 Oct 2011, 18:30

:lol:


ja nemam pojma... rado bih van ko i zadnjih nekoliko godina po mogućnosti umaskirana u nešto, al imam dojam da će ova godina biti poveći fail i niš od toga. :? :(

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Halloween 2011

Post by Ašow » 29 Oct 2011, 18:48

Decadentor wrote:Da izbijat cu im pivo iz ruke dok me neko ne prebije :lol:
Ak uđeš u pravu birtiju, samo da netko vidi da si namjerno udario u pivo si najebo.
--------
Last.fm

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Halloween 2011

Post by Info » 29 Oct 2011, 19:03

filmofil wrote:
Info wrote:Najgluplji dan u godini koji smo pokupili od amera. Nikad nisam osjećaj da je noć vještica, bundev, ovo ono, ostale pizdarije. Ne podnosim taj dan :D maratone imam petkom, subotom i nedjeljom, ponedjeljkom ne tako da ništa od toga. Mislim da ću namjerno pogledat neku komediju jer ne želim slaviti taj dan i gledat neki horor. Yeaaa, Halloween, palac dole
baš si ignorantni dickhead :o
Yeeee :D
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Horrorist
Posts: 226
Joined: 23 Sep 2007, 14:57

Re: Halloween 2011

Post by Horrorist » 29 Oct 2011, 20:04

Hmmmm...
Dakle trodnevni maraton počevši od večeras a ovako to izgleda po danima:

http://www.boogaloo.hr/hrv/page.asp?main=novost&id=1060
http://www.forum.hr/showthread.php?p=36434939
http://www.mochvara.hr/program/info/moc ... ora-111031

Problem je jedino što u ponedjeljak radim a uz sve ovo volio bi i ugurati (utorak) po stoti put naravno ovaj KLASIK:

http://www.youtube.com/watch?v=PpuNE1cX03c

Naježim se od isključivo ovog trejlera svaki put .
Ništa vrijeme je za :partyman: pa onda malo :axe: i malo :kasapljenje: a za kraj :kokicarenje:
When there is no more rooom in hell, the dead will walk the earth!

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Halloween 2011

Post by copycat » 29 Oct 2011, 22:50

Info wrote:Najgluplji dan u godini koji smo pokupili od amera. Nikad nisam osjećaj da je noć vještica, bundev, ovo ono, ostale pizdarije. Ne podnosim taj dan :D maratone imam petkom, subotom i nedjeljom, ponedjeljkom ne tako da ništa od toga. Mislim da ću namjerno pogledat neku komediju jer ne želim slaviti taj dan i gledat neki horor. Yeaaa, Halloween, palac dole
Kao prvo, Da to ste pokupili do Amera isključivo zbog (kao i svi u europi osim Britanaca) zarade i ljubavi prema horrorima

Halloween je na hrvatski krivo prevede. On neznaći noć vještica i iskreno mrzi taj prijevod jer taj naziv ne objašnjava taj praznik i osobno mislim da tjera ljude da mislie da se praznik fokusira na vještice! Halloween je praznik koji absolutno doživ svoj smisao samo Americi.

Ja iskreno volim što se slavi u hrvatskoj, jer onda mogu se obući i šetati u horror stilu (na određene mjesa/lokacije). Ja osobno ne slavi maškare jer mi taj praznik nije jasan.

Halloween je meni osobni jedan od omiljenijih praznik, i da ga doživite u americi znali bi zašto je tako voljen.
To je jedini dan u godini kada ružno je ljepo, smrt se slavi... itd. Tada se djeca namjerno plaše, prežderavamo se na slatkišima i cijeli tjedan (barem ja) gledam horrore i radim kolače kao duhove, bundeve, šišmiše...itd.

Praznik je divan, no u hrvatskoj se ne može slaviti niti može doživjeti svoj puni sjaj kao u americi.

Par činjenica o Halloween za one koje neznaju:
- Halloween znači - All Hallows' Eve = badnjak Svih Svetih. Prije su Kršćani slavili Svi Svete od ponoća 31.10.
- praznik je potekao iz Europe

Postoji vjerovanje da na Halloween mrtvi "hodaju" tj. otvoren je portal između mrtvih i živih. Jedino kako otjerati "duha" od sebe je da ih prestrašiš. Zato palimo bundeve, imamo kosture i ostala strašna ili simpatične stvari koje predstavljaju smrt.


No eto ko voli neka izvoli a tko ne, jasno je zašto nevolite praznik jer ga ustvari neznati i nije dio Vaše kulture i naravno vi slavite Maškare a mi Halloween.

:axe: :kasapljenje: :pikachu: :boooo: :pomast: :frankenstein:

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Halloween 2011

Post by metallicat » 30 Oct 2011, 00:23

Zadro wrote:Kao i prošle godine ovđe možete napisat šta imate u planu za najbolji dan u godini.
ove godine idem u jedan od klubova, samo moram odabrat. maskirat se neću, i idem samo sa ženama van :D
Info wrote:Najgluplji dan u godini
ajmo reć da 31. vrsta blagdana, pa je ujedno i jedan od dva koja su mi suvisla i logična (rođendan je prvi; da zamislimo da je i on blagd. :lol: ) :D . meni je jedino žao što nije u nas kul kao u amera, ono je nešto predobro + nažicat slatkiša za cijelu godinu :mrgreen:
Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: Halloween 2011

Post by Josef K » 30 Oct 2011, 00:33

Ak ču ikad imat neke pare, otič ču u Ameriku na Halloween. Makar na jedan dan :mrgreen:
Uvijek ima hejtera (kak on to sam voli zvat) ko Info, al jbg!
Ja volim imat jedan dan u godini ko izliku za maratonac horora i svake godine ču ga maksimalno iskoristit.

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Halloween 2011

Post by copycat » 30 Oct 2011, 00:40

ma nije me briga za ekipu koja nekuži Halloween, iako to razumijem
i da slatkiši su super za Halloween :zubifale: :zubifale:

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Halloween 2011

Post by Info » 30 Oct 2011, 01:53

copycat wrote:ma nije me briga za ekipu koja nekuži Halloween, iako to razumijem
i da slatkiši su super za Halloween :zubifale: :zubifale:
Ko ne kuži? Zar ne smijem imati drugačije mišljenje? Mni je sranje, vama je super i to je to. Prije bi se reklo za vas da ne kužite koliko ispadate retardirani s tim slavljem tog bolesnog "blagdana". Mislim, nije da slavim i Božić, Uskrs, ne slavim ni to baš. Svejedno mi je, ali baš što se tiče Halloweena, glupo je, retardirano. To u Hrvatskoj nitko ozbiljno ne shvaća, manjina vas je, retardiran "blagdan"

Što se tiče amerike, to je druga stvar, kod njih je to prava istinska tradicija koja se jako popularizirala, živjela u totalnom neznanju :supz:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Halloween 2011

Post by Info » 30 Oct 2011, 01:55

Zadro wrote:Ak ču ikad imat neke pare, otič ču u Ameriku na Halloween. Makar na jedan dan :mrgreen:
Uvijek ima hejtera (kak on to sam voli zvat) ko Info, al jbg!
Ja volim imat jedan dan u godini ko izliku za maratonac horora i svake godine ču ga maksimalno iskoristit.
Ajde ne seri s ovime. Ko govori, Zadro govori o tome, forumaš koji je suprotno od hejtera, naklonjen debelom hypeu svega i svačega, još više neobjektivniji sa svojim sranjem Inception. Jebo te Halloween i sve vezano za taj bolesni, uvrnuti "blagdan". Sva sreća da se ne slavi to kod nas kao u americi :prayer:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Info
Posts: 1670
Joined: 12 Jul 2010, 18:34
Location: Laboratory

Re: Halloween 2011

Post by Info » 30 Oct 2011, 01:59

copycat wrote:
Info wrote:Najgluplji dan u godini koji smo pokupili od amera. Nikad nisam osjećaj da je noć vještica, bundev, ovo ono, ostale pizdarije. Ne podnosim taj dan :D maratone imam petkom, subotom i nedjeljom, ponedjeljkom ne tako da ništa od toga. Mislim da ću namjerno pogledat neku komediju jer ne želim slaviti taj dan i gledat neki horor. Yeaaa, Halloween, palac dole
Kao prvo, Da to ste pokupili do Amera isključivo zbog (kao i svi u europi osim Britanaca) zarade i ljubavi prema horrorima

Halloween je na hrvatski krivo prevede. On neznaći noć vještica i iskreno mrzi taj prijevod jer taj naziv ne objašnjava taj praznik i osobno mislim da tjera ljude da mislie da se praznik fokusira na vještice! Halloween je praznik koji absolutno doživ svoj smisao samo Americi.

Ja iskreno volim što se slavi u hrvatskoj, jer onda mogu se obući i šetati u horror stilu (na određene mjesa/lokacije). Ja osobno ne slavi maškare jer mi taj praznik nije jasan.

Halloween je meni osobni jedan od omiljenijih praznik, i da ga doživite u americi znali bi zašto je tako voljen.
To je jedini dan u godini kada ružno je ljepo, smrt se slavi... itd. Tada se djeca namjerno plaše, prežderavamo se na slatkišima i cijeli tjedan (barem ja) gledam horrore i radim kolače kao duhove, bundeve, šišmiše...itd.

Praznik je divan, no u hrvatskoj se ne može slaviti niti može doživjeti svoj puni sjaj kao u americi.

Par činjenica o Halloween za one koje neznaju:
- Halloween znači - All Hallows' Eve = badnjak Svih Svetih. Prije su Kršćani slavili Svi Svete od ponoća 31.10.
- praznik je potekao iz Europe

Postoji vjerovanje da na Halloween mrtvi "hodaju" tj. otvoren je portal između mrtvih i živih. Jedino kako otjerati "duha" od sebe je da ih prestrašiš. Zato palimo bundeve, imamo kosture i ostala strašna ili simpatične stvari koje predstavljaju smrt.


No eto ko voli neka izvoli a tko ne, jasno je zašto nevolite praznik jer ga ustvari neznati i nije dio Vaše kulture i naravno vi slavite Maškare a mi Halloween.

:axe: :kasapljenje: :pikachu: :boooo: :pomast: :frankenstein:
Za cijeli post koji zaslužuje 1000 :facepalm:

Ovisna o amerima i Halloweenu, hahaha, što sve neću vidjet :supz:
"I saved your life Jesse... are you gonna save mine?"
http://www.youtube.com/watch?v=582TR2N_sPM

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: Halloween 2011

Post by Ašow » 30 Oct 2011, 04:44

Kak god okrenem, propo sam ko Grčka.
boli me kurac rad.
nameću mi i božić i boga i ovog i onog, šta sad da jedem govna i za ovo?
bmk
--------
Last.fm

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Halloween 2011

Post by copycat » 30 Oct 2011, 08:38

Info wrote:
copycat wrote:ma nije me briga za ekipu koja nekuži Halloween, iako to razumijem
i da slatkiši su super za Halloween :zubifale: :zubifale:
Ko ne kuži? Zar ne smijem imati drugačije mišljenje? Mni je sranje, vama je super i to je to. Prije bi se reklo za vas da ne kužite koliko ispadate retardirani s tim slavljem tog bolesnog "blagdana". Mislim, nije da slavim i Božić, Uskrs, ne slavim ni to baš. Svejedno mi je, ali baš što se tiče Halloweena, glupo je, retardirano. To u Hrvatskoj nitko ozbiljno ne shvaća, manjina vas je, retardiran "blagdan"

Što se tiče amerike, to je druga stvar, kod njih je to prava istinska tradicija koja se jako popularizirala, živjela u totalnom neznanju :supz:
pa to mislim, imaš pravo na drugo mišljenje... :seksualische:

Post Reply