K - Videoteka i Trafika...

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

K - Videoteka i Trafika...

Post by dr_gonzo » 23 Oct 2010, 17:16

Evo neka i ovo ima svoj topic jer sam izgleda zakasnio kupiti par filmića... tako da se nadam da i neki od vas kupuju ove dobre naslove za slatku cijenu od 15-20kn...


Jel već bio REC 2? Kažu da je trebao biti 2.9. ali sam onda ja zakasnio :facepalm:
Last edited by dr_gonzo on 23 Oct 2010, 17:21, edited 1 time in total.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Oct 2010, 17:20

Ovo se još može kupiti u Konzumu...

SMRTONOSNI IZLET - 14,99 kn

Redatelj: David Nerlich, Andrew Traucki
Gl. uloge: Diana Glenn, Maeve Dermody

Tijekom odmora u sjevernoj Australiji, Gracie, njezin muž Adam i njezina mlađa sestra Lee odluče poći na izlet na močvaru Blackwater Barry, u ribolov. Njihov vodič Jim malim motornim čamac vodi turiste niz rijeku do udaljenih mjesta. Kad su stali, napao ih je veliki krokodil, prevrnuo čamac i odmah ubio Jima. Troje preživjelih popnu se na stablo i kada shvate da ih nitko neće doći spasiti, odluče potražiti spasonosni put natrag u civilizaciju. Međutim, u mutnoj vodi, njihov čamac je prevrnut, a iz vode na njih vreba krokodil. Ono što ne možete vidjeti može vam nauditi.



SESTRINSTVO - 14,99 kn

Studentice Cassidy, Jessica, Claire, Ellie i Megan pripadnice su sestrinstva zakletog na povjerenje, tajnovitost i solidarnost. Međutim, nakon što jedna obična šala za vrijeme tuluma ode u krivom smjeru, a Megan završi brutalno ubijena njihovo će povjerenje i prijateljstvo doći na kušnju. Kako bi zaštitile svoju budućnost, djevojke ne priznaju zločin već se dogovore da će tajnu čuvati zauvijek i sakriju krvavo tijelo. Godinu dana kasnije, točno na dan Meganinog ubojstva, cure dobivaju prijeteće anonimne pozive i ubrzo ih počinje proganjati serijski ubojica…



STRANAC - 19,99 kn

U doba kada su vikinzi dominirali svijetom, čovjek s daleke druge planete, Kainan (Caviezel), ruši se letjelicom na Zemlju donoseći sa sobom opasnog predatora poznatog pod imenom Moorwen. Uskoro će se stranac Kainan udružiti s ostatkom Vikinga kako bi ubio Moorwena, biće koje je pobilo cijelu njegovu obitelj. Oni će zajedno pokušati otopiti njegovu naprednu tehnologiju pomoću drevnih vikinških oružja...
„Ovaj film bolji je od svih ovogodišnjih holivudskih blockbustera!“ – Kevin N. Laforest, Montreal Film Journal


KICK ASS - 19,99 kn

Uvrnuta, urnebesna, akcijom nabijena avantura redatelja Matthewa Vaughna – sve je to KICK ASS!
Glavni lik ove nevjerojatne akcijske komedije je Dave Lizewski – tinejdžer, srednjoškolac kojeg doslovno nitko ne primjećuje. Dave je veliki obožavatelj stripova. Uskoro će mu na um pasti genijalna ideja: pod utjecajem goleme količine stripova koje posjeduje i čita, Dave će odlučiti postati super junak i boriti se protiv opakih zločinaca. U tu svrhu nabavit će potrebno odijelo, naočale i masku te promijeniti ime u – KICK ASS. Postoji samo jedan mali problem: Kick Ass ne posjeduje nikakve super moći!
Međutim, njegov život ubrzo će se drastično promijeniti nakon što ga hrpa istomišljenika počne imitirati, a on sam susretne 11-godišnju Hit Girl i njezinog oca Big Daddyja te postane partner s još jednim „wanna be“ superherojem – Red Mistom. U cijelu priču uplest će se i lokalni mafijaš Frank D'Amico koji će naše novopečene super heroje staviti na pravu kušnju!


A na trafici sam našao ovo...

Avanture Male Chihiro - 5,00kn

- je slavni i hvaljeni fantastični anime film iz 2001. u režiji Hayaoa Miyazakija, kojemu je to osmi dugometražni animirani film, te njegov prvi i jedini koji je osvojio Oscara za najbolji animirani film. Radnja se odvija oko male djevojčice koja upadne u svijet duhova u kojem se zaposli u jednoj sauni. "Avanture male Chihiro" se nalaze i na listi 250 najboljih filmova kinematografije na siteu IMDb.com.
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by metallicat » 23 Oct 2010, 20:29

nisam vidjela još rec 2, pogledat ću slj.tj u konzumu ako ima šta..
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Jane Doe » 24 Oct 2010, 16:00

naravno da se prati Konzum ponuda i da se kupuje po zbilja simpatičnim cijanama :finga:
za sada sam tako pribavila : Outlander, Edge of darkness, Taken, The book of Eli, Seven, Ong Bak 2
žao mi je što sam propustila Drag me to hell :facepalm:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by metallicat » 24 Oct 2010, 16:02

ima u kauflandu cloverfield za 30kn.
Image

User avatar
Ašow
Posts: 7645
Joined: 16 Nov 2009, 16:38

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Ašow » 24 Oct 2010, 16:03

ima i u tisak mediji masa tog.
--------
Last.fm

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Josef K » 24 Oct 2010, 17:31

Jane Doe Drag Me To Hell imaš u tisak medii :wink:

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6280
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by dr_gonzo » 24 Oct 2010, 18:08

Jane Doe wrote:naravno da se prati Konzum ponuda i da se kupuje po zbilja simpatičnim cijanama :finga:
za sada sam tako pribavila : Outlander, Edge of darkness, Taken, The book of Eli, Seven, Ong Bak 2
žao mi je što sam propustila Drag me to hell :facepalm:
Pronjuškaj malo po konzumima možda naiđeš, a ako ne mogu ti ja uzet film, jer u ovom mom konzumu u kvratu još ga imaju na polici...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Jane Doe » 24 Oct 2010, 18:10

hvala dečki, baš ste zlatni :partyman:
jurim sutra u tisak mediu, pa javim ak ga upecam :supz:
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Jane Doe » 24 Oct 2010, 18:13

Zadro wrote:Jane Doe Drag Me To Hell imaš u tisak medii :wink:
onako u kartonskom pakiranju po 20 kuna ??
ak je to, odmah sutra idem pogledat
Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Josef K » 24 Oct 2010, 18:15

Jane Doe wrote:
Zadro wrote:Jane Doe Drag Me To Hell imaš u tisak medii :wink:
onako u kartonskom pakiranju po 20 kuna ??
ak je to, odmah sutra idem pogledat
Aha. Imaju također u Konzumu pred mojom zgradom :lol:
Ak imaš neki veči tisak media u gradu trebalo bi bit.

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Jane Doe » 24 Oct 2010, 18:17

Zadro wrote:
Jane Doe wrote:
Zadro wrote:Jane Doe Drag Me To Hell imaš u tisak medii :wink:
onako u kartonskom pakiranju po 20 kuna ??
ak je to, odmah sutra idem pogledat
Aha. Imaju također u Konzumu pred mojom zgradom :lol:
Ak imaš neki veči tisak media u gradu trebalo bi bit.
imam mali i Veliki, tako da ću pogledat sutra. hvala
Image

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Jane Doe » 25 Oct 2010, 13:34

eto, poslala dragog u opodnju jutros... nema ni u malom ni u velikom Tiask medii :(
no luck :x
Image

User avatar
Josef K
Posts: 4829
Joined: 26 Mar 2008, 19:39

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Josef K » 25 Oct 2010, 16:01

Jane Doe wrote:eto, poslala dragog u opodnju jutros... nema ni u malom ni u velikom Tiask medii :(
no luck :x
Pogledaj si u konzumima u okolici.
A ako ni tamo ne nađeš a tak jako ga želiš mogu ti ja kupit pa kad si u zgu javiš i nađemo se. Ili probam poslat :lol:

User avatar
Jane Doe
Posts: 3606
Joined: 19 Sep 2010, 01:48
Location: Karlovac

Re: K - Videoteka i Trafika...

Post by Jane Doe » 26 Oct 2010, 17:19

hvala svima, mislim da sam se snašla, tj. zamolila sam elraniu da mi pogleda za njega.
ona je na relaciji Zg - Ka
Image

Post Reply