Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Ryuji Takayama » 04 Mar 2013, 22:02

ja sam veliki fanatik Halloweena, ali dosadašnji Halloween partyji kod mene nisu baš imali neku horror atmosferu, i to samo zato što nemam ideja... :( obično budu bundeve i tako par tipičnih Halloween ukrasa, ja budem maskiran i kažem drugima da dođu maskirani (sad tko me posluša, tko ne...)... nemam baš ideja kako da napravim pravu creepy atmosferu, ako netko ima neki prijedlog što bih mogao napraviti za Halloween 2013, prijedlog je dobrodošao :D

doduše imam jednu anegdotu za ispričati, koja bi mogla biti prikladna za ovu temu iako se nije baš radilo o "tulumu". Pozvao sam frendove k sebi da gledamo "The Ring", i ja sam htio malo začiniti atmosferu... :twisted: na vratima kupaonice inače visi bijeli kućni ogrtač moje stare, pa sam na njega još objesio bijeli ručnik da izgleda dulje, i gore sam zakačio crnu periku... sve skupa je vizualno nalikovalo na Samaru iz "Ringa" :D nakon filma je jedan frend išao na WC, međutim dogodilo se nešto nepredviđeno... :D kad se vratio dolje, rekao je meni:"Ej, sreo sam tvoju curu gore! Rekla je da joj je ponestalo tampona!" :shock: ja ono, mooolim? :D a kaže on:"Uđem ja u kupaonicu, kad ono padne mi perika na noge! What the fuck???" :D htio sam nekoga isprepadati na foru "Ringa", na kraju je ispalo više na foru "Ju-Ona", ako je itko pogledao japanski "Ju-on" serijal (od kojega je poznatiji američki remake "The Grudge")... tamo ima scena kad crna perika padne na pod pa se iz nje formira Kayako i zakolje prisutnu osobu :D
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by copycat » 21 Apr 2013, 22:35

Halloween Party sa murder mystery party ili horror teme.. da prije jesam .. dok mi je ekipa bila još uvijek zabavna.. sada ja i muž imamo horror movie night za Halloween :D i ja napravilm horror hranu :kokicarenje: ali to je to .. 8) :lol:

User avatar
DeadDispatcher90
Posts: 1240
Joined: 15 Jul 2009, 15:06
Location: Kamino

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by DeadDispatcher90 » 22 Apr 2013, 23:46

Nikada pripremao, nikada prisustvovao, ali priznajem... Zvuči zanimljivije od uobičajenih druženja. :D
Revenge solves everything

User avatar
Ryuji Takayama
Posts: 109
Joined: 04 Mar 2013, 11:59
Location: Moesko Island

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Ryuji Takayama » 20 May 2013, 22:49

copycat wrote:Halloween Party sa murder mystery party ili horror teme.. da prije jesam .. dok mi je ekipa bila još uvijek zabavna.. sada ja i muž imamo horror movie night za Halloween :D i ja napravilm horror hranu :kokicarenje: ali to je to .. 8) :lol:
kakvu horror hranu? :D
"While viewing the extinction of the human race from the top of a hill, I would dig a hole in the earth and ejaculate into it over and over" - Ryuji Takayama in "Ring" by Koji Suzuki

User avatar
copycat
Posts: 2033
Joined: 18 Nov 2010, 14:12
Location: Never go back to work at the carpet store. - R&M

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by copycat » 30 May 2013, 15:10

Ryuji Takayama wrote:
copycat wrote:Halloween Party sa murder mystery party ili horror teme.. da prije jesam .. dok mi je ekipa bila još uvijek zabavna.. sada ja i muž imamo horror movie night za Halloween :D i ja napravilm horror hranu :kokicarenje: ali to je to .. 8) :lol:
kakvu horror hranu? :D
pa Halloween hranu, uglavnom da graniči sa dobrim ukusno.. jer ima neki Halloween food koji je prebrutalan i prerealno za mene osobno jer mi se više povraća nego što bih to probala
SpoilerShow
Image
Image
Image
Image

Post Reply