Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by elrania » 26 Jul 2010, 17:21

savršeno! :D

uf, ak ću ikada imati dovoljno prostora u kući il stanu (i novaca :lol:), bar će jedna prostorija biti prepuna ovakvih dekoracija :D

User avatar
Alara
Posts: 64
Joined: 14 Mar 2010, 21:51

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Alara » 26 Jul 2010, 17:26

Ti si k'o ja! :D Mislim da bi mene znali k'o "onu jezivu tetu iz susjedstva iz čije se kuće čuju čudni zvukovi".

Klincima bi roditelji branili da idu blizu, a zvonjenje na kućno zvono bi bio lokalni "test hrabrosti" za klince od 12 godina na dalje. :zubifale:

OK, cool, sad imam zanimaciju kad odem u penziju jednog dana.
Image

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Decadentor » 26 Jul 2010, 17:29

Alara wrote:Ti si k'o ja! :D Mislim da bi mene znali k'o "onu jezivu tetu iz susjedstva iz čije se kuće čuju čudni zvukovi".

Klincima bi roditelji branili da idu blizu, a zvonjenje na kućno zvono bi bio lokalni "test hrabrosti" za klince od 12 godina na dalje. :zubifale:

OK, cool, sad imam zanimaciju kad odem u penziju jednog dana.

:lol: :lol: u perv :zubifale:
Image

User avatar
elrania
Posts: 23132
Joined: 04 Feb 2007, 18:13

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by elrania » 26 Jul 2010, 17:30

Decadentor wrote:
:lol: :lol: u perv :zubifale:
ti bi onda bio onaj koji bi garant išao zvoniti :lol:

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Decadentor » 26 Jul 2010, 17:36

elrania wrote:
Decadentor wrote:
:lol: :lol: u perv :zubifale:
ti bi onda bio onaj koji bi garant išao zvoniti :lol:
:oops: :oops: :lol:
Image

User avatar
Alara
Posts: 64
Joined: 14 Mar 2010, 21:51

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Alara » 26 Jul 2010, 17:36

Ajme, hahaha! Morala bih i "anti-podmazati" vrata da OPAKO ŠKRIPE dok ih otvaram.
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Asfodel » 26 Jul 2010, 18:00

Moja je soba puna tak svakakvih dekoracija. Lajtmotiv je halloween pa su figure bundeva posvuda, a u središtu slika uokvirena bundeve na svili koja kao da gleda sobu. Normalno, ispletena paučina i šišmiši, vještice, crne mačke su detalji koji poljepšaju svaku sitnicu ili predmet, aparat :D kao i ogromni gumeni šišmiš koji visi s vanjske strane prozora i klati se s vjetrom (nekad me znaju pitat šta mi to leti na balkonu :lol: ...on pazi sobu). Kruna svega će biti narančasta boja sobe da bude sve u istom štihu, al to kad se bude sljedeći put krečilo...sad je žuta, bljjlj...
San mi je nabavit paučinu koja izgleda onako oriđiđi..
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Alara
Posts: 64
Joined: 14 Mar 2010, 21:51

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Alara » 26 Jul 2010, 18:21

Asfodel wrote:Moja je soba puna tak svakakvih dekoracija. Lajtmotiv je halloween pa su figure bundeva posvuda, a u središtu slika uokvirena bundeve na svili koja kao da gleda sobu. Normalno, ispletena paučina i šišmiši, vještice, crne mačke su detalji koji poljepšaju svaku sitnicu ili predmet, aparat :D kao i ogromni gumeni šišmiš koji visi s vanjske strane prozora i klati se s vjetrom (nekad me znaju pitat šta mi to leti na balkonu :lol: ...on pazi sobu). Kruna svega će biti narančasta boja sobe da bude sve u istom štihu, al to kad se bude sljedeći put krečilo...sad je žuta, bljjlj...
San mi je nabavit paučinu koja izgleda onako oriđiđi..

Ajme mračina!!! :jawbreaker: Ne znam jesi li već negdje na forumu stavila slikicu sobe, ali molim te, kad nađeš vremena postavi ovdje. :D

I to što kažeš za paučinu, znam da često te koje se mogu kupiti ne djeluju realistično. No, ne znam kako se zove baš sama firma, ili što piše na kartonu, ali oni paketiči sa crnom ili bijelom paučinom što dođu u kompletu s malim plastičnim paucima (jesam dala detaljan opis :zubifale: ), nisu loši. Ispočetka nisam bila ziher kako da ju razvučem, ali s malo prakse da se namjestiti na zidove da izgleda poprilično uvjerljivo. No ona baš mora biti rastegnuta i selotejpom držana za zid. Kad visi ne djeluje mi toliko uvjerljivo, previše djeluje kao vata, nema onu lakoću i lepršavost prave paučine.

Možda da se preorjentiram pa počnem dresirati nekog kućnog pauka :zubifale: . Samo mi trebaju sočne, tuste muhe i sl. kao poticaj.
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Asfodel » 26 Jul 2010, 18:28

E ta koju si opisala - ja bih takvu bijelu paučinu :tonqe: (djeluje mi puno realističnije od crne)
Dok ne budem imala love na trošenje za takve pizdarije - izrađujem uglavnom sama te gluposti..
Zaboravila sam spomenuti i odvratnog krupnog pauka, isto gumenog

A za sobu, joj, iskreno nikad mi soba baš nije uredna tak da bih uglavnom mogla zidove slikat, jer sve metrima ispod me sram :oops: .. al sad neam fotić, tak da...

Slikaj ti ako možeš te svoje paučine i sl.
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
Alara
Posts: 64
Joined: 14 Mar 2010, 21:51

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Alara » 26 Jul 2010, 18:47

Asfodel wrote:E ta koju si opisala - ja bih takvu bijelu paučinu :tonqe: (djeluje mi puno realističnije od crne)
Dok ne budem imala love na trošenje za takve pizdarije - izrađujem uglavnom sama te gluposti..
Zaboravila sam spomenuti i odvratnog krupnog pauka, isto gumenog

A za sobu, joj, iskreno nikad mi soba baš nije uredna tak da bih uglavnom mogla zidove slikat, jer sve metrima ispod me sram :oops: .. al sad neam fotić, tak da...

Slikaj ti ako možeš te svoje paučine i sl.
Iskreno, ako budeš htjela, ja ti sad oko Noći vještica odem pogledati ima li ju opet jedan dućan u mojoj blizini. I pošaljem ti ju poštom. :) Uvijek oko tog vremena imaju par takvih stvarčica u ponudi. Nije mi ni najmanji problem, samo me podsjeti jer ja, nije da se hvalim, imam memoriju k'o Homerov stari u Simpsons-ima.

A ja nemam takvih dekoracija doma postavljenih. To sam samo postavljala za zabave i sl. Onda si s guštom dam truda uz tempere, karton, stare gumene maske, paučinu i kojekakve drangulije. :mrgreen: Meni to faliii...zato sam i započela temu.
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Asfodel » 26 Jul 2010, 19:38

Alara wrote:
Asfodel wrote:E ta koju si opisala - ja bih takvu bijelu paučinu :tonqe: (djeluje mi puno realističnije od crne)
Dok ne budem imala love na trošenje za takve pizdarije - izrađujem uglavnom sama te gluposti..
Zaboravila sam spomenuti i odvratnog krupnog pauka, isto gumenog

A za sobu, joj, iskreno nikad mi soba baš nije uredna tak da bih uglavnom mogla zidove slikat, jer sve metrima ispod me sram :oops: .. al sad neam fotić, tak da...

Slikaj ti ako možeš te svoje paučine i sl.
Iskreno, ako budeš htjela, ja ti sad oko Noći vještica odem pogledati ima li ju opet jedan dućan u mojoj blizini. I pošaljem ti ju poštom. :) Uvijek oko tog vremena imaju par takvih stvarčica u ponudi. Nije mi ni najmanji problem, samo me podsjeti jer ja, nije da se hvalim, imam memoriju k'o Homerov stari u Simpsons-ima.

A ja nemam takvih dekoracija doma postavljenih. To sam samo postavljala za zabave i sl. Onda si s guštom dam truda uz tempere, karton, stare gumene maske, paučinu i kojekakve drangulije. :mrgreen: Meni to faliii...zato sam i započela temu.
Oki doki, tnx na ponudi
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by metallicat » 04 Sep 2010, 01:49

bile bi dobre cimerice :zubifale: ja imam u sobi vještica, paučina (znate mene i pauke, ali samo paučina je ipak nešto drugo) i lubanje, koje sam kao skupljala, pa ih nigdje nisam mogla nać i ostala na samo njih 4-5. davnih dana sam si bila kupila srebrni sprej koji kad špricaš ispušta nešto slično paučini, recimo resice ali ispadne predobro. traje oko 6mj i onda padne, nije se moglo duže držat..
Image

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Asfodel » 04 Sep 2010, 13:32

metallicat wrote:bile bi dobre cimerice :zubifale: ja imam u sobi vještica, paučina (znate mene i pauke, ali samo paučina je ipak nešto drugo) i lubanje, koje sam kao skupljala, pa ih nigdje nisam mogla nać i ostala na samo njih 4-5. davnih dana sam si bila kupila srebrni sprej koji kad špricaš ispušta nešto slično paučini, recimo resice ali ispadne predobro. traje oko 6mj i onda padne, nije se moglo duže držat..
Hehe :lol:
I ovaj sprej zvuči preseksi :shock: :tonqe:

Sad mi je izmaknulo gumeno scary krvavo oko koje mi je bilo poklonjeno i odmah nakon toga otuđeno ..a baš je zakon, iz neke gumene loptice se dobije, treba pronać gdje tog ima i kupit puno loptica i posljedično imat puno okica po sobi :heart:
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by john_constantine » 04 Sep 2010, 21:18

Asfodel wrote:
metallicat wrote:bile bi dobre cimerice :zubifale: ja imam u sobi vještica, paučina (znate mene i pauke, ali samo paučina je ipak nešto drugo) i lubanje, koje sam kao skupljala, pa ih nigdje nisam mogla nać i ostala na samo njih 4-5. davnih dana sam si bila kupila srebrni sprej koji kad špricaš ispušta nešto slično paučini, recimo resice ali ispadne predobro. traje oko 6mj i onda padne, nije se moglo duže držat..
Hehe :lol:
I ovaj sprej zvuči preseksi :shock: :tonqe:

Sad mi je izmaknulo gumeno scary krvavo oko koje mi je bilo poklonjeno i odmah nakon toga otuđeno ..a baš je zakon, iz neke gumene loptice se dobije, treba pronać gdje tog ima i kupit puno loptica i posljedično imat puno okica po sobi :heart:
to valjda misliš na one krvave loptice što je maddjuro spominjao.
Michel puši karu.

User avatar
Asfodel
Posts: 15492
Joined: 08 Dec 2007, 21:37
Location: Chopping Mall
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Asfodel » 05 Sep 2010, 00:44

john_constantine wrote:
Asfodel wrote:
metallicat wrote:bile bi dobre cimerice :zubifale: ja imam u sobi vještica, paučina (znate mene i pauke, ali samo paučina je ipak nešto drugo) i lubanje, koje sam kao skupljala, pa ih nigdje nisam mogla nać i ostala na samo njih 4-5. davnih dana sam si bila kupila srebrni sprej koji kad špricaš ispušta nešto slično paučini, recimo resice ali ispadne predobro. traje oko 6mj i onda padne, nije se moglo duže držat..
Hehe :lol:
I ovaj sprej zvuči preseksi :shock: :tonqe:

Sad mi je izmaknulo gumeno scary krvavo oko koje mi je bilo poklonjeno i odmah nakon toga otuđeno ..a baš je zakon, iz neke gumene loptice se dobije, treba pronać gdje tog ima i kupit puno loptica i posljedično imat puno okica po sobi :heart:
to valjda misliš na one krvave loptice što je maddjuro spominjao.
Možda. :) Nisam pratila. Izgleda kao najnormalnija dječja loptica i košta 13 kn. Da je lik nije izgrizao (sic! :lol: ) i tako prepolovio ne bismo ni znali da je unutra oko 8)
I mean, a few little tiny murders and everyone just freaks out

Post Reply