Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
Alara
Posts: 64
Joined: 14 Mar 2010, 21:51

Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Alara » 18 Jul 2010, 15:04

Nadam se da je ovo pravo mjesto za ovu temu. :)

Zanima me je li netko od vas ikad organizirao neku zabavu horor tematike i, ako jeste, kako je prošlo i što ste sve koristili.

Ja sam u poslijednjih nekoliko godina organizirala svega 3-4 takve zabave. Prvenstveno zbog toga što većina ljudi s kojima se družim, ili sam se družila, nije neki hardcore ljubitelj horora pa se atmosfera nije mogla razviti u pravom smjeru, iako su, same po sebi bile zabavne.

Najviše ideja za dekoracije i sl. pronašla sam na raznim internet stranicama Halloween tematike, bili to horor recepti sa hranom koja izgleda kao nešto nejestivo :wink: , same jednostavne dekoracije iz kućne radinosti (malo kartona, ljepila, tempera, konca, starih gumenih maski za maškare itd.), glazbe i creepy zvukova skinutih s net-a i sl. Ne želim zvučati umišljeno, ali trudila sam se da dekoracije i klopa izgledaju dobro i vjerujem da sam u tome većinom uspjela. :tonqe: Ako nekoga zanima mogu u detalje reći što i kako sam radila, al neću unaprijed s time gnjaviti.

Imali smo i koji hororac ili dva, naravno cugu i sl. i 3 od 4 zabave odvijale su se na pomalo osamljenoj lokaciji jedne male vikendice kod šume u Pokupskom, dok je jedna bila u stanu.

Bilo je tu i prepričavanja vlastitih neobičnih iskustava, lokalnih urbanih legendi ili priča koje smo čuli i sl. razmišljanja i rasprava o hororima i paranormalnom, čega smo se bojali dok smo odrastali i sl.

Jeste li ikad radili nešto slično? (možda dobijem koju ideju za ubuduće :mrgreen: )

I da napomenem, ako je nekome bitno, nismo bili klinci već u kasnim dvadesetima, evo ja ću napuniti 30 ove godine. :mrgreen: :zubifale:
Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by metallicat » 18 Jul 2010, 19:58

baš fora. nisam to nikad radila niti bila na nečem takvom, ali rado bi :mrgreen:
Image

Mr. Bakmilo
Posts: 414
Joined: 06 May 2010, 22:53
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Mr. Bakmilo » 19 Jul 2010, 15:57

sad, ovisi što smatraš pod time
da li misliš na to da smo se svi izdemolirali do te mjere da možeš to nazvat horrorom, ili misliš na kostimiranje? :zubifale:
pa, ako je ovo drugo onda ne..još..al čisto sumnjam da će to proć u mojoj ekipi
ali neloša ideja :rock:

User avatar
Alara
Posts: 64
Joined: 14 Mar 2010, 21:51

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Alara » 20 Jul 2010, 08:46

Takvi su većinom i moji, nije im gušt biti u takvoj atmosferi. Neki zato jer se boje, a drugi jer im jednostavno niš ne trza na hororce.

Ja k'o dijete. :zubifale: Mogla bih bar 2 puta godišnje.
Image

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by HorrorHR » 20 Jul 2010, 19:07

nikad baš... jedino do čega smo došli bile su ciljane horror naći sa po 2-3 VHSice i brdo kole i čipsa i ostalog otrova ;)

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Andrej » 22 Jul 2010, 20:16

Ja sam bio na jednoj horror zabavi u komšiluku i sjajno sam se zabavio. Kad sam se pojavio s devojčicom, svi su bili maskirani u neke ale i bauke, od vampira do vukodlaka. Mene je devojka nagovorila da obučem spavaćicu njene babe koja je pukla čim sam je navukao. Tako sam ti ja pešačio 300 metara u sred bela dana, govedo od 2 metra u spavaćici, dlakavih nogu i grudi sa sve kuhinjskim nožem premazanim crvenim lakom u rukama, a ona gadura pobegla na drugu stranu ulice i umire od smeha. I sve bi se sjajno završilo da nisam naleteo na policijsku patrolu...
E to su bili dani....
Onda sam joj se osvetio i za rođendan kupio knjigu - Kako da konačno smršate i postanete lepi. I dobio batine.
We're all mad here...

User avatar
boyko
Posts: 9954
Joined: 11 Mar 2009, 13:50

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by boyko » 23 Jul 2010, 00:01

car
''Ne biste li radije da vas, kada umrete, pojedu vaši rođaci nego crvi?''

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 00:58

:lol: :lol:
Image

John_Ryder
Posts: 11989
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by John_Ryder » 23 Jul 2010, 10:00

ovo pričice od andreja me podsjećaju na nekoga,no dobro,dat ćemo čovjeku šansu :lol:
Image

Image

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 15:59

zbilja se nadam da nije, jer ako je i on jedan od ličnosti kako ćemo više ikome vjerovat :lol:
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Andrej » 23 Jul 2010, 18:53

Hahahaha intrigantno.... ne znam o čemu pričate, ali pretpostavljam da je neki lažov u pitanju....
Lažem ja ko ker, ali samo kad želim neku lepu devojčicu da odvedem kući. Ovako je uzaludno.
We're all mad here...

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Andrej » 23 Jul 2010, 18:55

A to je ništa, kakve sam budalaštine u životu radio i jako sam srećan zbog toga.
We're all mad here...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 19:01

Andrej wrote:Hahahaha intrigantno.... ne znam o čemu pričate, ali pretpostavljam da je neki lažov u pitanju....
Lažem ja ko ker, ali samo kad želim neku lepu devojčicu da odvedem kući. Ovako je uzaludno.
nikad neznaš :lol:
Image

User avatar
Andrej
Posts: 3451
Joined: 08 Jul 2010, 00:38
Location: In Homer Simpsons brain.........

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by Andrej » 23 Jul 2010, 19:43

metallicat wrote:
Andrej wrote:Hahahaha intrigantno.... ne znam o čemu pričate, ali pretpostavljam da je neki lažov u pitanju....
Lažem ja ko ker, ali samo kad želim neku lepu devojčicu da odvedem kući. Ovako je uzaludno.
nikad neznaš :lol:
:supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz:

Lako je tebi da me zezaš a na slici imaš te oštre zube.....
Šta ja da radim? Da te gađam šeširom..
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
We're all mad here...

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Re: Jeste li ikad organizirali horor tulum?

Post by metallicat » 23 Jul 2010, 19:47

:lol: pogledaj pravu sliku pa ćeš vidit da nemam tako oštre zube haha. ali za taj tulum bi bili super ovi sa avatara :D
Image

Post Reply