World Of Horror

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

World Of Horror

Post by remike2 » 28 Apr 2010, 19:05

Nedavno i ja eto odlučih da napravim svoj blog posvećen filmovima, prvenstveno horror filmovima, no nadam se s vremenom da ću zapeti malo više za filmove i iz nekih drugih žanrova koje volim, pa eto kog zanima neka malo pogleda i prošrvrlja, svaki komentar je dobro došao! 8)
http://scaryshit.blog.hr/
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: World Of Horror

Post by john_constantine » 28 Apr 2010, 19:35

bez uvrede, ali još jedan blog o horor filmovima? Nekako imamo toga i previše. :|
Michel puši karu.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: World Of Horror

Post by Metalcamp » 28 Apr 2010, 19:36

john_constantine wrote:bez uvrede, ali još jedan blog o horor filmovima? Nekako imamo toga i previše. :|
Pa pusti covjeka neka pise. To sto imas blog, ne znaci da drugi ne trebaju imati. ili se bojis konkurencije :lol:
"Good night boils and ghouls."

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 28 Apr 2010, 19:43

Hmmm... Ima ih, ali ne baš previše, a i da ima, ko da je bitno i ne vidim razloga što bi nekome smetalo, možda se to jednostavno netko boji konkurencije? 8)
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Re: World Of Horror

Post by john_constantine » 28 Apr 2010, 20:06

Metalcamp wrote:
john_constantine wrote:bez uvrede, ali još jedan blog o horor filmovima? Nekako imamo toga i previše. :|
Pa pusti covjeka neka pise. To sto imas blog, ne znaci da drugi ne trebaju imati. ili se bojis konkurencije :lol:
mah, nije tu stvar konkurencije, nego ono, čovjek se zasiti. TCM 2 recenzija? Već sam čitao pet - šest takvih... A i čemu samo forsiranje na horor filmove? Ali baš kako si kazao, neka samo piše, he.
Michel puši karu.

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 28 Apr 2010, 20:15

john_constantine wrote:
Metalcamp wrote:
john_constantine wrote:bez uvrede, ali još jedan blog o horor filmovima? Nekako imamo toga i previše. :|
Pa pusti covjeka neka pise. To sto imas blog, ne znaci da drugi ne trebaju imati. ili se bojis konkurencije :lol:
mah, nije tu stvar konkurencije, nego ono, čovjek se zasiti. TCM 2 recenzija? Već sam čitao pet - šest takvih... A i čemu samo forsiranje na horor filmove? Ali baš kako si kazao, neka samo piše, he.
A ko da ih ima puno da se čovjek sad može zasititi, al dobro svatko ima neko svoje mišljenje. TCM 2 je već na par strana recenziran i tu se slažem, no opet ne znači da netko drugi ne bi trebao dati sad svoje mišljenje, a govoriti zašto forsiranje samo na horror filmove je malo blesavo, svatko radi što i kako želi, ja sam rekao prvenstveno horror, ali s vremenom će doći i filmovi iz nekih drugih žanrova, volim ja razne vrste filmova i što se tiče toga sam otvoren skroz, a ovako i onako sam već recenzirao par filmova koja većina blogova uopće nema tako da samo lagano! 8) :lol:
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: World Of Horror

Post by DrugsBunny » 28 Apr 2010, 21:03

Uvijek podržavam blogove sa recenzijama pa ću tako i ovaj. Imam jednu primjedbu zasad:
Blog ti nije dovoljno pregledan što se tiče samih recenzija. Probaj to nekako popraviti. Zasad izgleda blago nabacano.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 28 Apr 2010, 21:30

DrugsBunny wrote:Uvijek podržavam blogove sa recenzijama pa ću tako i ovaj. Imam jednu primjedbu zasad:
Blog ti nije dovoljno pregledan što se tiče samih recenzija. Probaj to nekako popraviti. Zasad izgleda blago nabacano.
Tek sam nedavno počeo tako da je nemoguće da odmah bude sve savršeno i još se učim, meni izgleda zasada sve ok, no s vremenom će vjerujem poprimiti pravi izgled! Thanks anyways na riječima! 8)
Last edited by remike2 on 28 Apr 2010, 21:45, edited 1 time in total.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: World Of Horror

Post by Metalcamp » 28 Apr 2010, 21:40

@Constantin, s tim se slazem. Horori su oduvijek in, a pogotovo sada. Svi pricaju o hororima, a da ima dosta blogova, ima, ali meni ne skodi. neka pisu, uvijek je zanimljivo procitat nke recenzije i dobro se nasmijat :)
"Good night boils and ghouls."

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Re: World Of Horror

Post by A$H » 28 Apr 2010, 22:40

Irreversible horror/drama? di je u filmu bio horror..nisam ga tak dozivio..
uglavnom sretno sa blogom..
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 28 Apr 2010, 22:49

A$H wrote:Irreversible horror/drama? di je u filmu bio horror..nisam ga tak dozivio..
uglavnom sretno sa blogom..
Čuj, film spada među horror filmove francuske kinematografije (u to nema sumnje), iako nije 100% horror, slično kao Misery, The Good Son, itd... Sad kako kome se sviđa i kako ga tko doživi je kompletno druga priča (prošvrljaj malo po netu pa ćeš vidjeti kako film rangira), meni je horror-drama, jest da film je malo više drama opet ima više nego dovoljno horror elemenata.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

User avatar
dr_gonzo
Posts: 6279
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 28 Apr 2010, 23:36

Nemojte mještati žanrove:

Irreversible - je drama

a
Misery i The Good Son su trileri

Nemaju veze sa hororom (to što imaju 2-3 scene bliske horor filmu ne čini ih nimalo blizu hororima).

U zadnje vrijeme dosta neupućenih ljudi (mislim na neke novinare) svašta su počeli gurati pod horore...
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: World Of Horror

Post by Metalcamp » 29 Apr 2010, 05:35

Slažem se za Misery makar imam dvd izdanje na kojem iza pise da je horor. Sokantan horor te kasnije spomenuto triler.

Jedina scena koja bi mogla ici pod horor je NOGA :) definitivno nije horor kada se sve sagleda.
"Good night boils and ghouls."

User avatar
jigsaw
Posts: 5458
Joined: 30 Dec 2006, 00:08

Re: World Of Horror

Post by jigsaw » 30 Apr 2010, 00:06

Želim ti sve najbolje i da dobre filmove recenziraš! Samo tako nastavi dodat ću te u linkove...

recenzijefilmova.blog.hr

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 30 Apr 2010, 13:28

@ dr_gonzo: Prepravio sam, malo sam se očito zaletio bezveze, no u pravu si totalno.
@ jigsaw: Hvala na riječima, trudit ću se da recenziram i dobre i loše filmove, naročito dobre, no sve manje više dolazi u obzir! I tvoj je blog izrazito dobar te mi se sviđa! 8) :lol:
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply