World Of Horror

Skupljanje figurica, bizarnosti i sve što ne spada pod filmove.
User avatar
craven road
Posts: 57
Joined: 26 Mar 2008, 18:44
Location: rijeka
Contact:

Re: World Of Horror

Post by craven road » 30 Apr 2010, 13:57

pročitaće se kad se stigne

GreenHornet
Posts: 4849
Joined: 30 Oct 2007, 01:03
Location: Dubrovnik

Re: World Of Horror

Post by GreenHornet » 30 Apr 2010, 20:34

Volim jednostavne recenzije kakve su tvoje....Mrzim kad blogeri pisu koju je majicu imala redateljeva unuka kad se prvi put napila i slicno...
Zaljubljen sam u Fräulein Unbekann!!!!!

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 30 Apr 2010, 20:57

GreenHornet wrote:Volim jednostavne recenzije kakve su tvoje....Mrzim kad blogeri pisu koju je majicu imala redateljeva unuka kad se prvi put napila i slicno...
Thanks, ni ja nisam baš za takve ekstremitete, a što se tiče samih recenzija, trudim se da sadrže sve ono što mislim da je najvažnije, da budu bez nekih nepotrebnih gluposti.
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: World Of Horror

Post by Metalcamp » 01 May 2010, 01:05

GreenHornet wrote:Volim jednostavne recenzije kakve su tvoje....Mrzim kad blogeri pisu koju je majicu imala redateljeva unuka kad se prvi put napila i slicno...
Potpis

@dr.Gonzo, bez uvrede, ali mi tvoje recenzije nikako ne leze makar se vidi da si veliki poznavatelj filmova opcenito. Nikad mi nije bilo jasno zasto se pisu tako opsirne recenzije. Cemu to? Za osobni gust? Ili za citaoce, ali nije mi jasno cemu tako opsirne, kazem, opcenito.

Dovoljno je film opisati u par recenica, ovako kako radi remike makar to nisu par recenica, ali je sasvim dovoljno da netko ko cita, da pogleda film :)
"Good night boils and ghouls."

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: World Of Horror

Post by Scarface » 01 May 2010, 01:49

remike2 wrote:
GreenHornet wrote:Volim jednostavne recenzije kakve su tvoje....Mrzim kad blogeri pisu koju je majicu imala redateljeva unuka kad se prvi put napila i slicno...
Thanks, ni ja nisam baš za takve ekstremitete, a što se tiče samih recenzija, trudim se da sadrže sve ono što mislim da je najvažnije, da budu bez nekih nepotrebnih gluposti.
Ne želin se pravit pametan, ali ekstremiteti su udovi, misliš na ekstremiste. :wink:
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
DrugsBunny
Posts: 4640
Joined: 02 Nov 2009, 23:39
Location: Osijek
Contact:

Re: World Of Horror

Post by DrugsBunny » 01 May 2010, 09:29

Kako god, slažem se da ne treba u recenzijama otići preširoko, možda rečenica - dvije neke trivie i to je to.
...I wrapped our love in all this foil,
Silver-tight like spider legs
I never wanted it to ever spoil,
But flies will lay their eggs...

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 01 May 2010, 10:07

Ghostface wrote:
remike2 wrote:
GreenHornet wrote:Volim jednostavne recenzije kakve su tvoje....Mrzim kad blogeri pisu koju je majicu imala redateljeva unuka kad se prvi put napila i slicno...
Thanks, ni ja nisam baš za takve ekstremitete, a što se tiče samih recenzija, trudim se da sadrže sve ono što mislim da je najvažnije, da budu bez nekih nepotrebnih gluposti.
Ne želin se pravit pametan, ali ekstremiteti su udovi, misliš na ekstremiste. :wink:
Ma da, na ekstremiste mislim, moja greška u brzini sa ekstremitetima, hehe... :lol:
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

filmofil
Posts: 4658
Joined: 26 Jan 2008, 19:57
Location: Suzuran
Contact:

Re: World Of Horror

Post by filmofil » 01 May 2010, 12:34

ma može se reći i ekstremitete, let's not get all medical about this...al mislim da je htio napisati ekstreme :)
This is the Zodiac speaking.

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Re: World Of Horror

Post by Scarface » 01 May 2010, 14:45

filmophil wrote:ma može se reći i ekstremitete, let's not get all medical about this...al mislim da je htio napisati ekstreme :)
Ne, ne može. I ne govorin ovo bezveze, radi se o uobičajenoj grešci. I zapravo, ta tvoja bezobrazna opaska let's not get all medical ti je glupa, jer ovo definitivno nije medicinska ekskluziva, već opća kultura. Ne budi debil.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

Metalcamp
Posts: 530
Joined: 01 Dec 2009, 08:37

Re: World Of Horror

Post by Metalcamp » 01 May 2010, 23:00

Ghostface wrote:
filmophil wrote:ma može se reći i ekstremitete, let's not get all medical about this...al mislim da je htio napisati ekstreme :)
Ne, ne može. I ne govorin ovo bezveze, radi se o uobičajenoj grešci. I zapravo, ta tvoja bezobrazna opaska let's not get all medical ti je glupa, jer ovo definitivno nije medicinska ekskluziva, već opća kultura. Ne budi debil.
:lol: :supz:
"Good night boils and ghouls."

User avatar
remike2
Posts: 4838
Joined: 11 Apr 2010, 11:52
Contact:

Re: World Of Horror

Post by remike2 » 21 May 2010, 13:38

Nisam neko vrijeme pisao ovdje o svojim recenzijama, sad sam neki drugi dizajn uzeo, plus na nekim mi još fale slike, razne informacije i tako to što moram srediti, no evo najnovije:
Videodrome (1983.) za kojeg imam samo riječi hvale.
http://scaryshit.blog.hr/2010/05/162759 ... -1983.html
But, you know, I knew something must be rotten in Denmark. There was no way you could like me that much. Man, I can't tell you how relieved I was when you took off your dress, you... you didn't have a dick.

Post Reply